Od 1 maja specjalna pula biletów dla mieszkańców Krakowa!

W piątek, 1 maja w specjalnej akcji dla mieszkańców Krakowa i trzech pozostałych Miast-Gospodarzy przyszłorocznych EHF  Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn trafi do sprzedaży pula biletów na spotkania fazy wstępnej. Przypomnijmy, że właśnie w Krakowie wszystkie swoje mecze rozegra reprezentacja Polski.

W kasach Tauron Areny Kraków, czynnych w dniach 1-3 maja w godz. 10.00-20.00, znajdzie się w sumie 3000 biletów (po 1000 sztuk na każdy dzień meczowy fazy wstępnej, podzielonych równo na pięć kategorii cenowych – od 29 do 99 zł).

 

Sprzedaż będzie prowadzona do wyczerpania wspomnianej puli. Bilety można nabyć przedstawiając dowód osobisty lub rozliczenie podatkowe potwierdzające zamieszkanie w Krakowie. Każda osoba może kupić maksymalnie 6 sztuk biletów.

 

4 maja, w poniedziałek, ruszy natomiast ogólnodostępna sprzedaż biletów na fazę wstępną i fazę główną Men’s EHF EURO 2016 Poland za pośrednictwem oficjalnej strony Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej - www.ehf-euro.com oraz na portalu ebilet.pl - Oficjalnego Partnera Biletowego EURO 2016.

 

Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów oraz organizacji mistrzostw i innych związanych z nimi wydarzeń znajdują się TUTAJ.