Obiekty

Obiekty sportowe i inwestycje

Zwiń opis obiektu

Siedziba

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie (ZIS) realizuje szeroki zakres zadań własnych gminy związanych z rozwojem kultury fizycznej. ZIS zajmuje się rozbudową i modernizacją infrastruktury sportowej miasta, utrzymaniem na jak najwyższym poziomie istniejącej bazy oraz popularyzacją sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców Krakowa.

Tor kajakarstwa górskiego

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich KOLNA

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich KOLNA, położony przy ul. Kolnej 2 w Krakowie, usytuowany jest obok Toru Kajakarstwa Górskiego i wraz z nim stanowi jeden kompleks sportowo-rekreacyjny, zarządzany i użytkowany przez Krakowski Klub Kajakowy. W skład kompleksu wchodzą: hala sportowa, basen ,sauna, siłownia, baza noclegowa o podwyższonym standardzie jak i o standardzie turystycznym oraz zaplecze gastronomiczne. Ośrodek przystosowany jest dla potrzeb osób mających problemy z poruszaniem się, osób z niepełnosprawnością, starszych, rodziców z wózkami.

Kolna 2, 30-381 Kraków

kolna.pl

Tor kajakarstwa górskiego

Krakowski Klub Kajakowy

Tor Kajakarstwa Górskiego w Krakowie to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu na świecie. Jest główną bazą szkoleniową w naszym kraju dla kajakarstwa slalomowego (górskiego). Spełnia wymogi centrum szkolenia olimpijskiego i pełni funkcję Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Polskiego Związku Kajakowego. Jako jeden z ośrodków na świecie uzyskał rangę Kontynentalnego Centrum Szkolenia w Kajakarstwie Slalomowym pod patronatem ICF. Od jesieni do wiosny na torze, na odcinku o długości 200m, montowane jest zadaszenie, wraz z systemem nagrzewającym i oświetleniem.

Kolna 2, 30-381 Kraków

kolna.pl

Hala widowiskowo sportowa

Stowarzyszenie Siemacha

Hala Widowiskowo-Sportowa Suche Stawy wraz kortami tenisowymi oraz parkingiem o utwardzonej nawierzchni

Ptaszyckiego 4a, 30-382 Kraków

comcomzone.pl

Stadion Miejski Hurtnik Kraków

Stowarzyszenie Nowy HUTNIK 2010

Stadion Miejski Hutnik Kraków Stadion piłkarski, wymiary boiska: 100 × 70 m, murawa podgrzewana z systemem automatycznego nawadniania, trybuny – 5,5 tys. miejsc, oświetlenie, nagłośnienie, zintegrowany system kontroli dostępu, system monitoringu wizyj- nego, tablice wyników, wydzielone strefy dla kibiców gości i gospodarzy budynek klubowy – dwukondygnacyjny, 805 m2 powierzchni użytkowej. Obecnie użytkowany przez Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2000.

Ptaszyckiego 4b, 30-383 Kraków

comcomzone.pl

Boisko piłkarskie

Hala sportowa

Hala sportowa

Boisko piłkarskie

map 2 - v.beta

map 2 - v.beta

Obiekty sportowe i inwestycje

Zwiń opis obiektu

Siedziba

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

ZIS realizuje szeroki zakres zadań własnych gminy związanych z rozwojem kultury fizycznej. ZIS zajmuje się rozbudową i modernizacją infrastruktury sportowej miasta, utrzymaniem na jak najwyższym poziomie istniejącej bazy oraz popularyzacją sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców Krakowa.

ul. W.Sławka 10, 30-633 Kraków

zis.krakow.pl

Siedziba

Akademicki Związek Sportowy Kraków

Na przystani odbywają się zajęcia żeglarskie oraz nurkowe. Można wziąć udział w kursie na stopień żeglarza jachtowego oraz motorowodnego. Najmłodsi mogą skorzystać z zajęć żeglarskich na jachtach optimist i kadet prowadzonych przez SŻ KN Lider. Od najbliższego sezonu rusza również sekcja laserowa.

ul. Kozia, 30-059 Kraków

azs.krakow.pl