O sporcie w Krakowie – relacja z debaty Okrągły Stół Faktu

W ramach debaty Okrągły Stół Faktu, przedstawiciele miasta i organizatorzy imprez podsumowali sportowe dokonania Krakowa w 2017 roku. Dyskutowano o biegach, które stały się wizytówką podwawelskiego grodu, siatkówce, kolarstwie i innych dyscyplinach sportu znajdujących się w ofercie miasta. Rozmawiano również o powstających obiektach sportowych, w tym o basenowej ofensywie Krakowa. Nie zabrakło też tematyki związanej z promowaniem zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród mieszkańców.

W debacie uczestniczyli: Katarzyna Król – Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji i Sportu, Krzysztof Kowal – Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Jacek Kasprzyk – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Jerzy Mróz – Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera i Adam Siluta – Prezes Lang Team. Spotkanie poprowadzili: Robert Feluś – Redaktor Naczelny Gazety Codziennej Fakt oraz Jan Bolanowski – Szef Działu Konsument Gazety Codziennej Fakt.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z debaty Okrągły Stół Faktu oraz do zapoznania  się z wypowiedziami jej uczestników.

Pierwsza część relacji:

Druga część relacji:

Trzecia część relacji:

Katarzyna Król – Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji i Sportu:

Krzysztof Kowal – Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie:

Jacek Kasprzyk – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej:

Jerzy Mróz – Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera:

Adam Siluta – Prezes Lang Team: