Niedzielny trening przed 15. PZU Cracovia Maraton: w Lasku Wolskim zamiast przed TAURON Areną Kraków

Najbliższy trening w ramach przygotowań do 15. PZU Cracovia Maraton, zaplanowany na niedzielę, 6 marca o godz. 10.00, odbędzie się w Lasku Wolskim. Zbiórka nastąpi więc nie przed TAURON Areną Kraków, a w okolicy Kopca Kościuszki, na końcu Alei Waszyngtona.

Lasek Wolski i pętla wokół ZOO to jedno z lepszych miejsc w Krakowie do lekkiego zintensyfikowania naszego biegania. Będą kilometry, będzie siła na górkach i będzie jakość. A świadkami Waszych manewrów będą tylko lwy i słonie! Jest więc szansa, że zaskoczycie wypracowaną formą swoich konkurentów i znajomych.

Z parkingu pobiegniemy rozgrzewkowo około 4 km przez Sikornik do Lasku Wolskiego. Zaplanowaną pracę wykonamy dookoła ZOO. Będzie bardzo ciekawie, tak jeszcze nie biegaliście.

Można też dojechać autobusem miejskim pod  ZOO. Właściwy trening zaczynamy około 10.30 w Lasku Wolskim – niedaleko głównego wejścia do krakowskiego ogrodu zoologicznego.

Zapraszają nasi Trenerzy, z Darkiem Kaczmarskim na czele!

Szczegółowe informacje na temat zajęć odbywających się w ramach przygotowań do 15. PZU Cracovia Maraton oraz kadry trenerskiej można znaleźć TUTAJ.

Zapraszamy na oficjalne wydarzenie na Facebooku!