Niedziela, 9 stycznia 2011 roku: III Halowy Noworoczny Slalom Kajakowy o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa na torze OSIR KOLNA

W najbliższą niedzielę, 9 stycznia zapraszamy do Ośrodka Sportu i Rekreacji KOLNA, gdzie na sztucznym torze o godz. 10.30 rozpocznie się III Halowy Noworoczny Slalom Kajakowy o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Rywalizacja odbędzie się w czterech konkurencjach: K-1 kobiet i mężczyzn, C-1 i C-2. Organizatorzy imprezy: Gmina Miejska Kraków, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie i Krakowski Klub Kajakowy przygotowali także szereg dodatkowych atrakcji.

Miłe spędzenie czasu zapewni biesiadny pilnik z wielkim grillowaniem oraz pokazami: sprawności strażaków, udzielania pierwszej pomocy medycznej, szkolenia psów prowadzonego przez Krakowski Klub Agility Hiport i jazdy konnej na wierzchowcach KKJK.
Na Kolną zawita Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która już po raz dziewiętnasty wspiera chore dzieci. Tym razem zbiera datki na zakup sprzętu do leczenia chorób urologicznych i nefrologicznych.