Aktualności

09.08.2018

XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: siatkówka na najwyższym poziomie i moc atrakcji dla kibiców

ZIS/Fundacja H. J. Wagnera

Drużyny narodowe Polski, Rosji, Francji i Kanady w dniach 24-26 sierpnia zaprezentują się kibicom w TAURON Arenie Kraków podczas XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Dla wszystkich miłośników siatkówki organizatorzy przygotowują również wiele dodatkowych atrakcji.

18.06.2018

Turniej Finałowy Orlen Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej wraca do Krakowa!

MCH/ZIS

Jak już informowano na marcowej konferencji prasowej „SIATKARSKI KRAKÓW 2018”, w tym roku Kraków po raz trzeci w historii będzie organizatorem Turnieju Finałowego Orlen Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej kobiet i mężczyzn. Impreza odbędzie się w dniach 30 sierpnia-2…

27.05.2018

Komplet zwycięstw biało-czerwonych w Siatkarskiej Lidze Narodów: z Kanadą też wygrali

JS/ZIS

Kraków okazał się szczęśliwym miejscem dla polskich siatkarzy, którzy znakomicie wystartowali w Siatkarskiej Lidze Narodów. W niedzielę, 27 maja, pokonując Kanadę 3:1, odnieśli trzecie zwycięstwo w pierwszym turnieju tych rozgrywek.

26.05.2018

Świetna inauguracja Siatkarskiej Ligi Narodów: Polska, biało-czerwoni!

JS/ZIS

Dwa mecze, dwa zwycięstwa bez straty seta – nad Korea Południową i Rosją. Tak rozpoczęli udział w Siatkarskiej Lidze Narodów mistrzowie świata Polacy pod wodzą nowego trenera Vitala Heynena.

25.05.2018

Polska Siatkówka z Niepodległą

PZPS

Rok 2018 jest rokiem Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Ten piękny jubileusz naszej Ojczyzny zbiega się z Jubileuszem 90-lecia Polskiej Siatkówki.

24.05.2018

26 i 27 maja Siatkarska Liga Narodów w Krakowie: czternastu wybrańców trenera reprezentacji Polski

JS/ZIS

Trener reprezentacji Polski mężczyzn Vital Heynen podał ostateczny skład na pierwszy turniej Siatkarskiej Ligi Narodów, który odbędzie się 25 maja w Katowicach, a 26 i 27 maja w Krakowie. Oprócz Polaków, wystąpią mistrzowie Europy Rosjanie oraz drużyny Kanady i Korei…

18.05.2018

Siatkarska Liga Narodów w TAURON Arenie Kraków: niespodzianki dla kibiców

ZIS/PZPS

Dla kibiców, którzy jeszcze nie posiadają biletów na mecze Siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn – organizowane 26 i 27 maja w TAURON Arenie Kraków – a wybierają się na te spotkania i mają zamiar kupić wejściówki, przygotowane zostały specjalne niespodzianki.

30.04.2018

XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: ruszyła sprzedaż biletów, atrakcje dla kibiców podczas turnieju

ZIS/Fundacja H. J. Wagnera

Ruszyła sprzedaż pojedynczych biletów na XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który w dniach 24-26 sierpnia odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Oprócz siatkarskich zmagań drużyn narodowych Francji, Kanady, Rosji oraz Polski, organizatorzy przygotowują szereg atrakcji…

24.04.2018

Kraków z nominacją Miasta-Gospodarza Siatkarskiej Ligi Narodów: 26 i 27 maja mecze Polaków z Rosjanami i Kanadyjczykami

Jerzy Sasorski/ZIS

We wtorek, 24 kwietnia 2018 roku, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk wręczył Katarzynie Król – Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji i Sportu nominację dla Krakowa jako Miasta-Gospodarza Siatkarskiej Ligi Narodów.

24.03.2018

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 wydarzeniem sportowym roku, TAURON Arena Kraków – najlepszym obiektem sportowym

JS/ZIS

Nagrody Biznesu Sportowego DEMES wręczono 22 marca podczas XIV Gali Sportu i Biznesu, która odbyła się w Centrum Olimpijskim PKOl. Sportowym wydarzeniem roku zostały Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017, a statuetkę DEMES w kategorii…