Majowe atrakcje w Centrum Sportu i Kultury Sidzina

Krakowskie Centrum Sportu i Kultury Sidzina serdecznie zaprasza do uczestnictwa jak i kibicowania podczas majowych turniejów sportowych. Począwszy od soboty 7 maja i w każdy następny majowy weekend zostaną rozegrane mecze m.in. piłki nożnej czy tenisa stołowego. Na wszystkie zawody wstęp jest wolny.

Bardzo istotnym punktem planowanych widowisk sportowych są Młodzieżowe Mistrzostwa Małopolskiego TKKF w szachach o „Krakowskiego Lajkonika" dla juniorów z rocznika 1993 i młodszych, które odbędą się w sobotę 21 maja w godzinach od 10.00 do 14.00. Również w tym dniu o godzinie 11.00 na boisku głównym zostanie rozegrany mecz juniorów OSKF Orzeł Sidzina z KS Prokocim Kraków, podczas którego wszyscy kibice będą mogli obejrzeć występ Grupy Cheerleaders „Orzeł Sidzina". Ostatnią atrakcją zorganizowaną przez Centrum Sportu i Kultury Sidzina będzie niedzielny (25.05) finał I Turnieju Szóstek Piłkarskich o Puchar Zarządu OSKF Orzeł Sidzina.
Turniej jest przeznaczony dla mieszkańców os. Sidzina w wieku od 16 lat do oldboyów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem majowych imprez organizowanych przez Centrum Sportu i Kultury Sidzina zamieszczonym w załączeniu.