Lista Zdobywców Korony Maratonów Polskich - stan na 9.03.2011

Korona Maratonów Polskich - Lista Zdobywców

stan na 09.03.2011

 

Adamczyk Łukasz (Kraków)

Adamska Justyna (Grudziądz)

Adamski Wojciech (Wrocław)

Adamski Wojciech  (Wrocław)

Andrzejczak Jan (Moryń)

Antczak Mirosław (Kalisz)

Artyszuk Kamil (Warszawa)

Artyszuk Mirosław (Warszawa)

Augustyn Marek (Łomianki)

Auguścik Mariusz (Mysiadło)

Bajkowski Marek (Mainz, Niemcy)

Baluk Marek (Chełm)

Banasiak Alicja (Bielsko Biała)

Banaszak Paweł 

Bańbura Piotr (Kuńskie)

Baran Henryk (Warszawa)

Baraniecki Zbigniew (Sianowska)

Barański Grzegorz (Bydgoszcz)

Barnaś Dariusz (Jaźwiny)

Bartosz Marcin (Barlinek)

Bartosz Marek (Kraków)

Bartoszewski Piotr (Wola Droszewska)

Bartuś Tomasz (Warszawa)

Basiaga Krzysztof (Piekary Śląskie)

Bauer Bogdan (Kędzierzyn Koźle)

Bebak Roman (Zembrzyce)

Bednarz Jerzy (Poznań)

Behounek Leszek (Zakopane)

Belzyt Edmund (Częstochowa)

Bębenek Anna (Jeziorzany)

Białas Krzysztof  (Opoczno)

Białas Stanisław (Lewin Brzeski)

Białogrodzki Ryszard (Piaseczno)

Białogrodzki Sylwester (Zalesie Górne)

Białogrodzki Tadeusz (Zalesie Górne)

Białowąs Daniel (Głogów)

Bielecka Dorota (Konstantynów Łódzki)

Bielecki Norbert (Konstantynów Łódzki)

Bieliński Michał (Koszalin)

Bielut Łukasz (Kraków)

Biera Stefan (Kraków)

Biernat Michał (Łódź)

Bijas Piotr (Swarzędz)

Bilon Bogdan (Sulechów)

Błachowiak Mariusz (Leszno)

Błaszczyk Krzysztof (Poznań)

Błaszkiewicz Bogusław (Sławno)

Błażejak Sławomir (Poznań)

Bobryk Zenon (Łosice)

Bodio Dariusz (Ziębice)

Boduch Mariusz (Świerczów)

Bogucki Marian (Brodnica)

Bohdan Ryszard (Zdzieszowice)

Bojkowski Marek (Warszawa)

Borciuch Zbigniew (Szczecin)

Borkowski Aleksander (Świnoujście)

Borowczyk Marian (Poznań)

Borowska Sylwia (Warszawa)

Borowski Dariusz (Przechlewo)

Borski Adam (Wejherowo)

Bożek Edward (Milanówek)

Bras Henryk (Stanica)

Brede Bartłomiej (Warszawa)

Brodacki Wiesław (Tychy)

Brzozowski Henryk (Stalowa Wola)

Brzykcy Barbara (Kraków)

Buciak Michał (Warszawa)

Buczyński Arkadiusz (Bolesław)

Budny Andrzej (Lubliniec)

Bujwid Krzysztof (Warszawa)

Bulka Artur (Kraków)

Burdka Piotr (Brzeziny)

Burek Andrzej (Szczecin)

Burzymowski Zbigniew (Olsztyn)

Butkiewicz Sławomir (Poznań)

Bykowski Bogdan (Stary Kisielin)

Bylinka Bogumiła (Warszawa)

Bystrzycki Piotr (Kraków)

Bystrzycki Piotr (Krosno)

Calington Boby (Szczecin)

Chacuś Ryszard (Słupsk)

Chajdas Włodzimierz (Uniejów)

Chamera Wiesław (Lipa)

Chlebda Andrzej (Kraków)

Chłopaś Marcin (Warszawa)

Chłopek Kazimierz (Kraków)

Chmielewski Artur (Brzeg)

Chmielewski Robert (Jaworzno)

Chmist Jakub (Wrocław)

Chojnacki Michał (Gryfino)

Chomik Rafał (Gliwice)

Chrabałowski Jarosław (Warszawa)

Chrząstkowski Lucjan (Elbląg)

Cichończuk Antoni (Gdynia)

Cielniaszek Marek (Będzin)

Ciemski Zenon (Warszawa)

Ciepły Tomasz (Piła)

Cieszyński Andrzej (Lębork)

Cieśla Jarosław (Wałbrzych)

Cieślak Tomasz (Złocieniec)

Cieślik Maciej (Poznań)

Ciupiński Piotr (Warszawa)

Czaja Dariusz (Łowicz)

Czapiga Robert (Nowa Ruda)

Czech Albin (Stalowa Wola)

Czechorowski Andrzej (Posada)

Czechorowski Ryszard Piotr (Szklarska Poręba)

Czerwionka Lidia (Kraków)

Czubak Tomasz (Łowicz)

Czupryna Krzysztof (Katowice)

Czynsz Aleksander (Reda)

Czyżewski Dariusz (Bydgoszcz)

Czyżykowski Łukasz (Wrocław)

Ćwiąkała Wojciech (Jelenia Góra)

Danik Krzysztof (Opole)

Dawid Marcin (Sulechów)

Dąbkowski Maciej (Solec Kujawski)

Dąbrowski Jarosław (Polkowice)

Derda Robert (Szczecin)

Derecznik Rafał (Lubin)

Derlatka Paweł (Kraków)

Dęga Ryszard (Ustka )

Długołęcki Andrzej (Gorzów Wielkopolski)

Dobosz Romuald (Ustka)

Dobroskok Kamil (Lubin)

Dobrowolski Emilian (Wrocław)

Doliński Tomasz (Wrocław)

Domagalski Ryszard (Zabrze)

Domaradzki Wojciech (Poznań)

Draczyński Zygmunt (Łobez)

Drążek Paweł (Bełchatów)

Drewnicka- Ogrodnik Joanna (Wrocław)

Drygas Piotr (Poznań)

Drzewi Justyna (Leszno)

Dubanik Zbigniew (Dębica)

Dubiecki Jarema (Łódź)

Duda Dariusz (Zielona Góra)

Duduś Marek (Poznań)

Dul Wiesław (Jelenia Góra)

Dupla Karol (Barlinek)

Dygdoń Przemysław (Warszawa)

Dyląg Marek (Jaworzno)

Dziadura Zenon (Tarnobrzeg)

Dziekoński Tadeusz (Białystok)

Dzieliński Stanisław (Bytom)

Dzierka Mariusz (Tomaszów Mazowiecki)

Dziewior Tadeusz (Szczerbice)

Dzięcioł Piotr (Barlinek)

Dzikowski Ryszard (Murowana Goślina)

Dziobkowska Małgorzata (Warszawa)

Dziubany Tomasz (Warszawa)

Dziurdziewski Mirosław (Wrocław)

Elminowski Wojciech (Elbląg)

Fabiś Arkadiusz (Stęszew)

Fajger Janusz (Żagań)

Felis Paweł (Warszawa)

Ficoń Jan (Lipowa)

Fiechowski Janusz (Gdynia)

Fila Antoni (Sztum)

Filipek Grzegorz (Warszawa)

Filipiak Fabian (Sochaczew)

Flasz Dawid (Jastrzębie Zdrój)

Florczak Krzysztof (Ostrów Wielkopolski)

Florczak Wiesław (Łask)

Fonfer Viktor  (Tvardosin/Słowacja)

Franków Zbigniew (Dębno)

Frontczak Marek (Kalisz)

Frydrych Sebastian (Zgorzelec)

Furmański Jakub (Kraków)

Furtak Krzysztof (Lubin)

Gabryelski Marcin (Włocławek)

Gabrysz Krzysztof (Gliwice)

Gac Jacek (Zaborowska)

Gadzina Krzysztof (Kalna)

Gajda Jakub (Bielsko-Biała)

Gajewski Zenon (Częstochowa)

Gałecki Arkadiusz (Wrocław)

Gapiński Dariusz (Kliniska)

Garbacz Andrzej (Warszawa)

Garboś Cezary (Żory)

Garbowicz Tomasz (Bełchatów)

Gasparski Bartłomiej (Warszawa)

Gaweł Bogdan (Oświęcim)

Gaweł Krzysztof (Poznań)

Gazda Mariusz (Krosno)

Gąsowski Piotr (Warszawa)

Gębski Grzegorz (Jaworzno)

Gibas Piotr (Gdańsk)

Giemza Stanisław (Bielsko - Biała)

Gieruszyński Marek (Skąpe)

Glądys Wojciech (Kraków)

Glądys Wojciech (Kraków)

Głowacki Arkadiusz (Biała)

Głowacki Jordan ( Gliwice)

Głowacz Marek (Wrocław)

Goebel Adam (Kraków)

Gogol Marcin (Turośń Kościelna)

Goldwasser Zbigniew (Sobótka)

Gołos Jerzy (Lubin)

Gorsiak Edward (Warszawa)

Górny Marek (Święciechowa)

Górny Tomasz (Święciechowa)

Górski Antoni (Lębork)

Górski Marcin (Warszawa)

Graba Eugeniusz (Poznań)

Grabkowski Robert (Żmigród)

Grabowski Artur (Przasnysz)

Grabowski Krzysztof (Gliwice)

Grabowski Stanisław (Kraków)

Grabsztunowicz Robert (Szczecin)

Gracjasz Jan (Kraków)

Grajny Mariusz (Kraków)

Grochowska Joanna (Warszawa)

Grodecki Sebastian (Chocianów)

Gruszczyński Dariusz  (Bełchatów)

Gruszczyński Wojciech (Bełchatów)

Grygiel Piotr (Pleszew)

Grzechnik Czesława (Strzelce Opolskie)

Grzegorek Janusz (Września)

Grzelak Daniel (Leszno)

Grzybała Andrzej (Łomża)

Grzywczak Wiesław (Murowana Goślina)

Gucman Bartłomiej (Opole)

Gulacz Marek (Wałbrzych)

Guliński Grzegorz (Dobrzelin)

Guzy Piotr (Czechowice-Dziedzice)

Hadaś Krzysztof (Plewiska)

Hamela Krzysztof (Chorzów)

Hatala Sławomir (Rzyki)

Hernik Dariusz (Radom)

Hildebrandt Marian (Luzino)

Hoppel Włodzimierz (Poznań)

Horała Piotr (Wrocław)

Horąży Paweł (Janówek Pierwszy)

Horbacz Marcin (Łobez)

Huba Mirosław (Wyszków)

Hunek Sławomir (Wałbrzych)

Huryń Ewa (Szczecin)

Hurysz Dariusz (Poznań)

Hyla Dariusz (Dąbrowa Górnicza)

Hypś Waldemar (Olsztyn)

Hyży Piotr (Tarnowiec)

Igłowska Halina (Toruń)

Ignatowicz Andrzej (Warszawa)

Iłowski Wiktor (Ziębice)

Jachnik Sabina (Szczecin)

Jachymczyk Norbert (Jaworzno)

Jagiellicz Marcin (Wałbrzych)

Jagodziński Józef (Wałbrzych)

Jakubiak Jerzy (Rydzyna)

Jakubowski Mirosław (Legnica)

Jałocha Andrzej (Chełmża)

Jałocha Jan (Chełmża)

Janczak Marek (Radom)

Janik Jerzy (Strzelce Opolskie)

Janiszewski Mieczysław (Szczecin)

Jankowiak Jacek (Zbąszyń)

Jankowska Danuta (Polkowice)

Jankowski Lech (Szczecin)

Jankowski Marek (Polkowice)

Janzer Janusz (Przemyśl)

Jarema Grzegorz (Rudawa)

Jarosik Jacek (Międzybocz)

Jarosz Marek (Rzeszów)

Jarzynka Krzysztof (Lublin)

Jedynak Waldemar (Polkowice)

Jedynak Wioletta (Malbork)

Jędrzejas Krzysztof  (Kędzierzyn Koźle)

Johaniewicz Krzysztof (Czeladź)

Józwik Tadeusz (Lubochnia)

Jurek Bogdan (Krosno)

Jusińska Beata (Warszawa)

Kaczmarski Jarosław (Tomaszów Mazowiecki)

Kaleta Jan (Kraków)

Kaliciak Tomasz (Rybnik)

Kalinowski Ryszard (Szczecin)

Kalita Dariusz (Wałbrzych)

Kamieniak Miłosz (Zabrze)

Kamiński Marek (Poznań)

Kapuściński Zbigniew (Szczecin)

Karamucki Jacek (Polkowice)

Karbowiak Hubert (Wrocław)

Karolewski Janusz (Bydgoszcz)

Karp Andrzej (Biecz)

Karwicki Tomasz (Wrocław)

Kasierska Ewa Katarzyna (Poznań)

Kasprzak Bogusław (Karczew)

Kasprzak Jacek (Złotniki)

Kasza Jarosław (Krempna)

Katryński Sławomir (Toruń)

Kąkol Dariusz ( Kamionka)

Kędzierski Dariusz (Warszawa)

Kędziora Jan (Poznań)

Kędziora Paweł (Kórnik)

Kępiński Henryk (Bełchatów)

Kielin Grzegorz (Polkowice)

Kiełczowski Grzegorz (Wrocław)

Kieslich Mariusz (Poznań)

Kieszek Tadeusz (Ożarów Mazowiecki)

Kiszycki Tadeusz (Łódź)

Klich Wiesław (Polkowice)

Kłopotowski Grzegorz (Lwówek Śląski)

Knop Piotr (Wola Załężna)

Kolasiński Michał (Częstochowa)

Kolisz Andrzej (Opole)

Kolonko Mirosław (Chorzów)

Kołacz Zbigniew (Nowy Dwór Mazowiecki)

Kołodziej Józef (Lubaczów)

Kołosiński Henryk (Bielsko-Biała)

Komor Mieczysław (Piastow)

Komorowski Stefan (Poznań)

Komór Wiesław (Wrocław)

Kompanowski Mariusz (Lubiszyn)

Konkel Adam (Bydgoszcz)

Kopcewicz Henryk (Goleniów)

Koperski Jan (Sławno)

Kopta Adam (Mogilany)

Korab Robert (Rzeszów)

Korczak Wincenty (Antoniówka)

Kordziński Kazimierz (Lubliniec)

Kornaga Andrzej (Katowice)

Korzeb Zenon (Gryfino)

Kosmala Piotr (Słupsk)

Kossakowska Katarzyna (Warszawa)

Kost Mirosław (Wieliczka)

Kot Leszek (Łęczna)

Kot Robert (Lublin)

Kowalczyk Robert (Ziębice)

Kowalczyk Wojciech (Bełchatów)

Kowalewski Daniel (Warszawa)

Kowalska Krystyna (Wrocław)

Kowalski Dariusz (Modlnica)

Kowalski Włodzimierz (Łódź)

Kozanecka Joanna (Warszawa)

Kozioł Lucyna (Kraków)

Kozłowski Marian (Grodziec)

Kożdoń Jarosław (Żory)

Krajewski Sławomir (Katowice)

Kraska Tadeusz (Radom)

Kraski Stanisław (Marklowice)

Kraśniewski Krzysztof (Braniewo)

Krauze Tomasz (Wrocław)

Krawczyk Michał (Warszawa)

Krawczyk Piotr (Warszawa)

Krawiec Andrzej (Olsztyn)

Krawiec Andrzej (Sztum)

Krcmarik Vladimir (Zilina/Słowacja)

Kroczak Damian (Złotoryja)

Kropidłowski Florian (Police)

Krupa Adam (Rybnik)

Krzemiński Marek (Wrocław)

Krzysztofik Michał (Opoczno)

Księżyk Jacek (Mysłowice)

Kubiak Krzysztof (Poznań)

Kubisz Tomasz (Lubliniec)

Kucharski Damian (Częstochowa)

Kuciński Andrzej (Brwinów)

Kuczaj Tomasz (Wisznia Mała)

Kujawski Jarosław (Gdańsk)

Kulbaczyński Jan (Kodeń)

Kulik Krzysztof (Warszawa)

Kumoch Jakub (Warszawa)

Kumor Jacek Janusz (Wrocław)

Kurczewski Aleksander (Lublin)

Kurdziel Mariusz (Poskitów)

Kuriata Robert (Złotoryja)

Kurkiewicz Sławomir (Katowice)

Kurowski Tomasz (Łódź)

Kurzajczyk Mariusz (Kalisz)

Kustosz Wojciech (Bogatynia)

Kuśmierek Wiktor (Opole)

Kuźma Mirosław (Siedlce)

Kwiatkowski Ryszard (Olsztyn)

Kwiatkowski Ryszard (Olsztyn)

Latała Jacek (Krajków)

Latuszek Jarosław (Unin kolonia)

Lechowicz Jerzy (Krapkowice)

Lembowicz Marek (Połczyn Zdrój)

Lenkiewicz Ryszard (Gdańsk)

Lesnowolski Piotr (Warszawa)

Lewandowski Mirosław (Goleniów)

Lewandowski Zenon (Ciechanów)

Lewiński Bartosz (Miedziana Góra)

Lichosik Jerzy (Jelenia Góra)

Lipczuk Piotr (Chełm)

Lipiński Krzysztof (Koziegłowy)

Lis Robert (Korczyna)

Lisius Tomasz (Gdańsk)

Lubawiński Krzysztof (Braniewo)

Lubowicki Łukasz (Tychy)

Ludkiewicz Mariusz (Stary Węgliniec)

Lulewicz Dariusz (Gdańsk)

Lutogniewski Hadrian (Kraków)

Ławski Rafał (Swarzędz)

Łączny Jacek (Osiek)

Łoziński Łukasz (Szczecin)

Łoziński Wojciech (Oleśnica)

Łubian Michał (Garwolin)

Łuczak Robert (Grodzisk Wlkp)

Łukasiewicz Józef (Rumia)

Łukasiewicz Maciej (Warszawa)

Łukomski Tomasz (Poznań)

Łyczko Sławomir (Kętrzyn)

Maciejewski Marek (Mysłowice)

Maćkowiak Rafał (Łódź)

Magda Kazimierz (Kraków)

Magierski Jerzy ( Warszawa Wesoła)

Majcher Marian ( Dębno Lubuskie)

Majcher Piotr (Kraków)

Majna Kazimierz (Gdynia)

Makowski Dariusz (Polkowice)

Maksymiuk Mirosław (Rzeszów)

Malinowski Bartłomiej (Lubin)

Małek Stanisław  (Praszka)

Mandat Jan (Oleśnica)

Maras Ladislav (Presov/Słowacja)

Marchewka Karol (Kościan)

Marcinek Paweł (Bukówiec Górny)

Marczak Mariusz (Zielona Góra)

Markiewicz Irena (Kraków)

Markowiak Rafał (Łódź)

Markowski Mateusz (Oława)

Markowski Zbigniew (Lubliniec)

Marszałkowski Zbigniew (Wodzisław Śląski)

Matecki Maciej (Murowana Goślina)

Matuszczyk Wojciech (Praszka)

Matuszewski Jerzy (Kornaty)

Matyla Bronisław (Rydzyna)

Matysiak Marcin (Warszawa)

Mazanik Robert (Wodzisław Śl.)

Mazur Krzysztof (Szczawno Zdrój)

Mazurkiewicz Marcin (Murowana Goślina)

Mej Paweł (Dziewin)

Mentel Zbigniew (Kraków)

Mesjasz Rafał (Iłowa)

Michalski Artur (Warszawa)

Michalski Janusz (Świnoujście)

Michałek Dariusz (Kraków)

Mielniczak Artur (Poznań)

Mielnik Mariusz (Głubczyce)

Mierzejewski Piotr (Siedlce)

Mika Józef

Mika Józef (Poznań)

Mikołajczyk Agata (Warszawa)

Milczarek Janusz (Łódź)

Miler Zbigniew (Lębork)

Miler Zbigniew (Lębork)

Miszczak Arkadiusz (Warszawa)

Miszczuk Arkadiusz (Warszawa)

Misztal Grzegorz (Wrocław)

Miśkiewicz Marek (Lublin)

Mizera Agnieszka (Wrocław)

Miziołek Zygmunt (Strzegom)

Młotkowski Mariusz (Piła)

Moczek Andrzej (Żywiec)

Mosio Józef (Wałbrzych)

Moskal Jarosław (Limanowa)

Motyl Wojciech (Lębork)

Mróz Marek (Malbork)

Mrugalski Mateusz (Ostrzeszów)

Mrugała Wojciech (Warszawa)

Musiał Piotr (Wrocław)

Muzyczuk Małgorzata (Hrubieszów)

Nadolny Leszek (Leszno)

Nagórek Krzysztof (Słupsk)

Napierała Andrzej (Gaworzyce)

Napierała Michał (Poznań)

Nawrocki Jacek (Szczecin)

Nawrocki Jerzy (Krosno)

Nazarewicz Mieczysław (Legnica)

Nerć Agata (Brody Parcele)

Nędza Marek (Pradła)

Nic Jakub (Inowrocław)

Niedziółka Tomasz (Siedlce)

Niedźwiadek Czesław (Warszawa)

Niemir Aleksander (Poznań)

Nienadowska Beata (Elbląg)

Nieradko Andrzej (Stalowa Wola)

Niesler Marian (Bytom)

Niewiadomski Przemysław (Swarzędz)

Niwińska Aleksandra (Chojnów)

Niwiński Grzegorz  (Ustka)

Nowak Jan (Racibórz)

Nowak Paweł (Kalisz)

Nowakowski Czesław (Warszawa)

Nowakowski Marcin (Częstochowa)

Nowara Andrzej (Rzeczyce)

Nowosielski Krzysztof (Dąbie)

Obstarczyk Andrzej (Oświęcim)

Obstarczyk Mirosław (Oświęcim)

Obstoj Marek (Bytom)

Ochociński Mariusz (Włocławek)

Olbryś Stanisław Adam (Nasielsk)

Olejniczak Witold (Ostrów Wielkopolski)

Oleszek Bartosz (Warszawa)

Oleszek Mikołaj (Wrocław)

Olszański Dariusz (Kędzierzyn Koźle)

Olszewski Grzegorz (Kraków)

Olszewski Krzysztof  (Jelenia Góra)

Olszewski Stanisław (Adamowo)

Orłowski Grzegorz (Tulce)

Oskierko Roman (Lubsko)

Ostręga Robert (Złotoryja)

Owczarski Krzysztof (Czeladź)

Pabian Karol (Skawina)

Pacynko Przemysław (Turek)

Paleczny Paweł ( Kożuchów)

Pasek Wojciech (Końskie)

Pasieka Włodzimierz (Gliwice)

Pastuszka Tomasz (Wrocław)

Pawlaczek Michał (Trzebnica)

Pawlikowski Jacek (Kraków)

Pawłowski Andrzej (Zielona Góra)

Pawłowski Tomasz (Dobrzyca)

Pągowski Andrzej (Warszawa)

Pelc Czesław (Rybnik)

Peszt Marek (Kraków)

Petera Jarosław (Kraków)

Petk Zygmunt (Lębork)

Pękala Jarosław (Zgierz)

Pękała Mirosław (Chełm)

Piątek Adam (Elbląg)

Piątek Bogdan (Zielonka)

Piątek Bogdan  (Zielonka)

Piątek Roman (Kraków)

Piątek Wojciech (Skawina)

Piątoń Piotr (Wieliczka)

Piechowiak Przemysław (Sulejewo)

Pielachowski Piotr (Warszawa)

Pietruszewski Jacek (Warszawa)

Pietrzak Roman (Rakownia)

Pietrzyk Leszek (Szczecin)

Pięta Krzysztof (Sosnowiec)

Pigla Andrzej (Wrocław)

Pilarski Dionizy (Oleśnica)

Pilch Krzysztof (Kraków)

Piłat Mariusz (Warszawa)

Pinkosz Jan (Zabrze)

Plewniak Jerzy (Tychy)

Ploch Sebastian (Wrocław)

Pluciński Dariusz (Wrocław)

Pluskota Henryk (Praszka)

Podbielski Marek ((Warszawa)

Podkowa Bogusław (Dębno)

Podkówka Zbigniew (Bydgoszcz)

Pogorzelski Grzegorz (Wałbrzych)

Pokorny Edward (Ustka)

Polak Piotr (Pruszków)

Polanowski Tadeusz (Jarocin)

Popławski Karol (Łódź)

Popławski Krzysztof (Przemyśl)

Popow Edward (Gdańsk)

Poręba Jacek (Nowy Sącz)

Półzięć Jan (Strzyżów)

Projs Tomasz (Łubian