List Dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej

Szanowni Państwo,

w imieniu Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie (ZIS) pragnę zainteresować Państwa możliwością współpracy przy organizowanych przez nas wydarzeniach sportowych w roku 2010.

ZIS jest samodzielną jednostką budżetową Gminy Miejskiej Kraków. Zajmuje się utrzymaniem na jak najwyższym poziomie bazy sportowej w Krakowie, począwszy od niewielkich boisk szkolnych po ogromne hale i stadiony sportowe. Prowadzi inwestycje w zakresie modernizacji i rozbudowy istniejącej oraz budowy nowej infrastruktury, w tym obiektów o strategicznym znaczeniu dla rozwoju sportu i rekreacji w Krakowie, np. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna” (jeden z najnowocześniejszych w Europie obiektów dostosowanych do realizacji zawodów międzynarodowych w kajakarstwie górskim), Centrum Sportu przy ul. Eisenberga (miejski kompleks basenów), Centrum Osób Niepełnosprawnych przy KS „Cracovia”, Hala TS „Wisła” czy krakowski tramwaj wodny (inwestycja mająca na celu wykorzystanie Wisły jako miejskiego szlaku transportu pasażerskiego, będącego zarazem turystyczną atrakcją). Jesteśmy także odpowiedzialni za realizację rządowego programu „Moje Boisko Orlik – 2012” w Krakowie.

 Realizujemy również zadania w zakresie popularyzacji sportu oraz propagowania modelu aktywnego i zdrowego stylu życia, między innymi poprzez organizację imprez sportowych. Jesteśmy organizatorami jednego z najważniejszych w Polsce biegów maratońskich „Cracovia Maraton”, największego w Małopolsce Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn, wyjątkowego w skali kraju biegu górskiego „Trzech Kopców” oraz finału słynnego wyścigu kolarskiego „Tour de Pologne”. Wszystkie te przedsięwzięcia są wydarzeniami rangi międzynarodowej.

Właśnie organizacji tych imprez dotyczy nasza propozycja współpracy. Poza finansowym wsparciem jesteśmy także zainteresowani Państwa udziałem merytorycznym, rzeczowym lub organizacyjnym. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, które mogą usprawnić organizację lub wzbogacić program tych wydarzeń. Liczymy, że wśród nich znajdą Państwo korzystne dla siebie propozycje. Więcej informacji z przyjemnością przybliżymy Państwu w bezpośredniej rozmowie oraz przesyłając oferty szczegółowe.

Z wyrazami szacunku,

Krzysztof Kowal
Dyrektor ZIS w KrakowieSPONSORING IX CRACOVIA MARATON

PAKIETY SPONSORSKIE IX CRACOVIA MARATON