Królewska Triada Biegowa – niespodzianka dla uczestników

Miło nam poinformować, że 500 biegaczy z najniższą sumą czasów uzyskanych w 15. PZU Cracovia Maraton, 10. PZU Biegu Trzech Kopców i 3. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim będzie mogło odebrać statuetki i dyplomy potwierdzające skompletowanie Królewskiej Triady Biegowej 2016 już po zakończeniu jutrzejszej imprezy!

 

 

Tym samym Organizator samodzielnie przeprowadzi cały proces weryfikacji zdobywców ww. tytułu i udostępni ich listę. Nie będzie potrzeby dokonywania zgłoszeń do Królewskiej Triady Biegowej 2016.

Pół godziny po zakończeniu 3. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego, czyli od godz. 14.30 lista rankingowa zostanie przedstawiona do wglądu w punkcie znajdującym się w holu za głównym wejściem do TAURON Areny Kraków (od strony ul. Lema). Tam też będzie można odbierać statuetki i dyplomy.

Pozostali zdobywcy Królewskiej Triady Biegowej 2016 zostaną uhonorowani zgodnie z zapisami w regulaminie.

Po godz. 14.00 zapraszamy również na oficjalne after party i podsumowanie imprez biegowych organizowanych w 2016 roku przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, które odbędzie się przed TAURON Areną Kraków, od strony Parku Lotników Polskich.