Krakowskie Spotkania Biegowe: zmiany w programie na 14 maja

Z powodu trwających od piątku opadów deszczu, część sobotnich atrakcji została przeniesiona do strefy pod trybuną zachodnią Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Zmianie uległy też trasy Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego o Puchar Radia RMF FM oraz Biegów – Par i Rodzinnego.

Biegi oraz inne atrakcje dla dzieci w ramach Bonarka Mini Mini Cracovia Maraton organizowane są w holu pod trybuną zachodnią Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana (Wisły). W to samo miejsce przeniesiono stoiska Sklepu Animatora i Mini Mini NC+.

Z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne, ze względów bezpieczeństwa, nie odbędą się loty balonem, trzeba było także zrezygnować ze skoków spadochronowych.

Przepraszamy za zmiany, prosimy o wyrozumiałość.

Wolontariusze 15. PZU Cracovia Maraton wskażą drogę do nowego miejsca wspomnianych wydarzeń i atrakcji.

Uwaga! 11. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego o Puchar Radia RMF FM wystartuje z Al. Focha, na wysokości Stadionu Juvenii. Meta zlokalizowana będzie na deptaku przy Al. 3 Maja – w miejscu startu i mety wczorajszego Biegu Nocnego na 10 km. Tam też rozpoczną się Biegi Radia RMF FM – Par i Rodzinny. Uczestnicy pobiegną w kierunku ul. Piastowskiej i z powrotem. Godziny poszczególnych startów pozostają bez zmian.

Prezentacja Elity 15. PZU Cracovia Maraton odbędzie się natomiast o godz. 14.15 w Biurze Zawodów mieszczącym sie pod trybuną wschodnią Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana.