Krakowskie Spotkania Biegowe: pobiegnij w krawacie!

Biegaczy, którzy nie specjalizują się w długich dystansach lub nie są jeszcze przygotowani do pokonania trasy maratonu, a chcieliby przekroczyć linię startu 15. PZU Cracovia Maraton zapraszamy do wzięcia udziału w Biegu w Krawacie! To również doskonała propozycja dla wszystkich lubiących sportową rywalizację na wesoło.

 

 

W towarzyszących krakowskiemu maratonowi już po raz trzeci zawodach na dystansie około 1 km będzie można wygrać atrakcyjne nagrody od partnera biegu – firmy LAVARD.

Start nastąpi z krakowskiego Rynku Głównego, około 20 min po rozpoczęciu 15. PZU Cracovia Maraton. Uczestnicy zobowiązani są do pokonania trasy w krawacie otrzymanym od firmy LAVARD.

Uwaga, obowiązuje limit zgłoszeń – 200 zawodników. Biuro Zawodów na Rynku Głównym w Krakowie czynne będzie w dniu biegu w godz.: 6:30-8:45. Zgłoszenie osoby dokonane poprzez formularz na stronie internetowej niepotwierdzone odebraniem pakietu startowego w Biurze Zawodów do godziny 8:15 skutkuje utratą numeru startowego oraz koniecznością ponownej rejestracji w Biurze Zawodów – do momentu wyczerpania limitu zgłoszeń. Trasę (Rynek Główny, ul. Grodzka, ul. Poselska, Planty, ul. Wiślna, Rynek Główny) należy pokonać w regulaminowym limicie czasu, to jest do godz. 9:40.

Zgłoszenia przyjmowane są TUTAJ, natomiast regulamin biegu można znaleźć TUTAJ.

Fot. Krzysztof Porębski