Krakowskie Spotkania Biegowe 2017: pobiegnij w krawacie lub w szpilkach!

30 kwietnia, w dniu 16. PZU Cracovia Maraton, zwolenników sportowej rywalizacji na wesoło zapraszamy do udziału w Biegu w Krawacie lub w Biegu w Szpilkach! W obu będzie można wygrać atrakcyjne nagrody od Sponsora biegów – firmy LAVARD.

Bieg w Krawacie

W towarzyszących krakowskiemu maratonowi już po raz czwarty zawodach na dystansie 1 km uczestnicy zobowiązani są do biegu w otrzymanym krawacie. Start nastąpi z krakowskiego Rynku Głównego, 20 min po rozpoczęciu 16. PZU Cracovia Maraton – czyli o godz. 9.20. Trasę (Rynek Główny, ul. Grodzka, ul. Poselska, Planty, ul. Wiślna, Rynek Główny) należy pokonać w regulaminowym limicie czasu, to jest do godz. 9.40. Obowiązuje limit zgłoszeń – 200 zawodników.

Zgłoszenia przyjmowane są TUTAJ, natomiast regulamin biegu znajduje się TUTAJ.

Oficjalne wydarzenie na Facebooku

Bieg w Szpilkach

To tegoroczna nowość i  kolejna propozycja dla lubiących sportową rywalizację z przymrużeniem oka. Uczestnicy muszą pokonać dystans 150 m po Rynku Głównym – startując o godz. 10.00 (godzinę po rozpoczęciu 16. PZU Cracovia Maraton) z rogu ul. Wiślnej i św. Anny – w szpilkach z co najmniej 8-centymetrowym obcasem (przewidziana jest kontrola obuwia). Obowiązuje limit zgłoszeń – 100 osób.

Internetowe zapisy prowadzone są TUTAJ, a regulamin biegu można znaleźć TUTAJ.

Oficjalne wydarzenie na Facebooku