Krakowskie Spotkania Biegowe: 18 kwietnia biegaj z RMF FM

Już po raz trzeci, w przeddzień Cracovia Maraton odbędą się biegi Radia RMF FM – patrona medialnego 14. edycji krakowskiego święta biegania. Zapraszamy w sobotę, 18 kwietnia na Błonia Krakowskie.

O godz. 11.30 wystartuje bieg rodzinny na dystansie 1 km, o 12.00 bieg par (2 km), a o 13.00 zmagania rozpoczną uczestnicy Biegu o Puchar Radia RMF FM, którzy pokonają trasę z Błoń Krakowskich na Kopiec Kościuszki z  powrotem (ok. 4,5 km). Udział we wszystkich imprezach jest bezpłatny, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

 

Zgłoszenia do biegu par (startować w nim mogą osoby, które do 18 kwietnia ukończą 10. rok życia) i biegu rodzinnego będą przyjmowane w Biurze Zawodów – w dniu imprezy. W każdej z rodzin i par zawodnicy będą związani ze sobą za pomocą specjalnych smyczy zakończonych opaską na nadgarstek. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy upominki od Radia RMF FM.

 

Więcej informacji można znaleźć w regulaminach:  

regulamin Biegu Rodzinnego Radia RMF FM;

regulamin Biegu Par Radia RMF FM.

 

W Biegu o Puchar Radia RMF FM  mogą startować zawodnicy, którzy do 18 kwietnia ukończą 12. rok życia. Do 17 kwietnia zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza internetowego, a 18 kwietnia zapisać się można jeszcze w Biurze Zawodów.

Więcej informacji w regulaminie:

regulamin Biegu o Puchar Radia RMF FM.

 

W sobotę, 18 kwietnia zapraszamy również na jubileuszowe, już dziesiąte edycje Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego (start o godz. 15:00) oraz Cracovia Maraton na Rolkach (start o godz. 16:00). Dzień wcześniej, 17 kwietnia o godz. 20:30 wystartuje natomiast druga edycja Biegu Nocnego na 10 km.

 

REGULAMINY

ZAPISY

 

Fot. Krzysztof Porębski; Tomasz Burda