Krakowskie Mini Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej: zgłoszenia do 26 maja

Termin zgłoszeń do Turnieju #ZWYCIĘŻAJ W KRAKOWIE! – Krakowskich Mini Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej został wydłużony do 26 maja. Wszystkie zgłoszenia dokonane do tej pory są ważne i aktualne. Jednak od tej chwili o wpisaniu na listę uczestników turnieju decyduje już kolejność zgłoszeń oraz liczba dostępnych miejsc w danej kategorii. Wraz z wyczerpaniem limitu drużyn biorących udział w danej kategorii, zapisy zostaną zamknięte.

W związku z powyższym, nie zostanie rozegrana faza eliminacyjna, która przewidziana była w dniach 24-26 maja. Turniej rozpocznie się od części głównej, w której zespoły wszystkich kategorii będą rywalizowały w grupach.

Jednocześnie, pragniemy poinformować, że zwiększony został limit drużyn mogących zostać zgłoszonymi przez szkoły w danej kategorii. Do końca tygodnia szkoły mogą zgłosić nawet trzy zespoły w jednej kategorii.

Zgłoszenia do Turnieju #ZwyciężajwKrakowie! Krakowskich Mini Mistrzostw Europy przyjmowane są poprzez formularz, który znajduje się pod adresem: www.eurovolley2017.com/turniejzwyciezajwkrakowie.

Udział w Turnieju jest bezpłatny a dla najlepszych drużyn ufundowane zostaną nagrody w postaci gadżetów i pamiątek związanych z EUROVOLLEY POLAND 2017 oraz biletów na mecze rozgrywane w TAURON Arenie Kraków. Dla zwycięskich drużyn w kategoriach szkolnych przewidziana została również dodatkowa niespodzianka.

Wstępny terminarz rozgrywek, które odbędą w halach Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków przy ul. Reymonta 22, przedstawia się następująco:

Czwartek, 1 czerwca

w godzinach 9:00-17:00 – rozgrywki szkół podstawowych oraz gimnazjów

w godzinach 17:00-21:30 – rozgrywki drużyn amatorskich

Piątek, 2 czerwca

w godzinach 9:00-15:00 – rozgrywki gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych

Sobota, 3 czerwca

w godzinach 9:00-15:00 – rozgrywki drużyn amatorskich

Sobota, 10 czerwca

w godzinach 9:00-17:00 – Wielki Finał Turnieju (mecze o 1. i 3. miejsca)

Dokładny harmonogram meczów zostanie przedstawiony 29 maja.

Dodatkowo, 1 czerwca w trakcie rozgrywek odbędzie się uroczysta prezentacja oficjalnej maskotki EUROVOLLEY Poland 2017.