Krakowskie Granie w Bieganie, czyli interaktywny 16. PZU Cracovia Maraton

Ruszyła kolejna odsłona interaktywnej gry Krakowskie Granie w Bieganie. Ta pełna wyzwań i niespodzianek zabawa to nie tylko wirtualny udział w krakowskim maratonie, ale też okazja do poznawania atrakcji architektonicznych i urbanistycznych naszego miasta oraz szansa na ciekawą rywalizację i zdobycie pakietów startowych imprez wchodzących w skład Królewskiej Triady Biegowej 2017.

Gra składa się z części zręcznościowej oraz pytań dotyczących krakowskich wydarzeń sportowych, na które należy odpowiedzieć po każdym z etapów biegowych.

Uczestnik ma możliwość zapisu swojego wyniku w ogólnodostępnym rankingu i tym samym zgłoszenia swojego udziału w konkursie, w którym nagrodami są pakiety startowe imprez wchodzących w skład Królewskiej Triady Biegowej 2017.

Tegoroczna edycja gry podzielona jest na następujące etapy:

a) od 11 do 25 kwietnia 2017 r. – 16. PZU Cracovia Maraton – 10 pakietów startowych

b) od 1 do 31 lipca 2017 r. – 11. PZU Bieg Trzech Kopców – 5 pakietów startowych

c) od 1 do 31 sierpnia 2017 r. – 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski – 10 pakietów startowych

d) od 1 września do 3 października 2017 r. – 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski – 10 pakietów startowych
 

Rozwiązanie I etapu konkursu nastąpi już 26 kwietnia 2017 roku, a wyłonieni spośród Uczestników Zwycięzcy zostaną o swoim sukcesie poinformowani drogą mailową.

Szczegóły znajdują się w regulaminie gry: http://www.pzucracoviamaraton.pl/krakowskie-granie-w-bieganie-regulamin

Krakowskie Granie w Bieganie można znaleźć na stronie internetowej 16. PZU Cracovia Maraton oraz w sklepach Google Play i App Store, skąd można bezpłatnie pobrać grę na urządzenia mobilne.