Krakowskie granie w bieganie, czyli interaktywny 15. PZU Cracovia Maraton

Premierowa prezentacja gry interaktywnej promującej 15. PZU Cracovia Maraton odbyła się w czwartek, 11 lutego. Krakowskie granie w bieganie to nie tylko wirtualny udział w jednym z największych wydarzeń sportowych, ale również okazja do poznawania atrakcji architektonicznych i urbanistycznych naszego miasta oraz szansa na ciekawą rywalizację i zdobycie nagrody.


Prezentacji gry dokonał Tomasz Żytkowicz – Szef Działu Digital Agencji AdHeads. Podczas spotkania z dziennikarzami Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztof Kowal przedstawił działania podjęte przez ZIS jako Organizatora 15. PZU Cracovia Maraton i Krakowskich Spotkań Biegowych. Z satysfakcją podkreślił, że na z górą trzy miesiące przed imprezą już 4300 biegaczy wniosło opłaty startowe (o 700 więcej niż przed rokiem), poinformował także, że wiele osób korzysta z oficjalnych treningów przed maratonem.

Do zwiększenia aktywności zachęca też Krakowskie granie w bieganie, dlatego już dziś proponujemy włączenie się do tej pełnej wyzwań i niespodzianek ZABAWY!

Gra jest stworzona w technologii HTML5, co pozwala zapewnić kompatybilność ze wszystkimi systemami operacyjnymi na urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnymi systemami operacyjnymi Android i iOS. Krakowskie granie w bieganie można znaleźć na stronie internetowej 15. PZU Cracovia Maraton, Facebooku Cracovia Maraton oraz w sklepach Google Play i App Store, skąd można bezpłatnie pobrać grę na urządzenia mobilne.

Uczestnik ma możliwość zapisu swojego wyniku w ogólnodostępnym rankingu i tym samym zgłoszenia swojego udziału w konkursie, w którym nagrodami są pakiety startowe15. PZU Cracovia Maraton oraz gadżety.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni tylko spośród Uczestników, którzy w określonych poniżej terminach uzyskają najwyższe wyniki:

  • I termin w dniu 15.03.2016 r. o godzinie 15.00 – 15 pierwszych Uczestników otrzymuje nagrody;
  • II termin w dniu 15.04.2016 r. o godzinie 15.00 – 15 pierwszych Uczestników otrzymuje nagrody;
  • III termin w dniu 5.05.2016 r. o godzinie 15.00 – 5 pierwszych Uczestników otrzymuje nagrody.

Fot. MCH/ZIS