Kraków Business Run 2015: 6 września zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej

W najbliższą niedzielę, 6 września 2015 roku, w godz. 10.30-13.30, odbędzie się w centrum miasta charytatywny bieg sztafetowy Kraków Business Run 2015 ze startem i metą na Rynku Głównym. Wprowadzone w związku z tym zostaną zmiany w organizacji ruchu drogowego i komunikacji miejskiej.

Trasa biegu prowadzi z Rynku Głównego (po stronie Ratusza, na wysokości ul. Szewskiej) przez ul. Sławkowską, Plantami (w prawo)  - wzdłuż ulic: Basztowej, Westerplatte i  Św. Gertrudy, przez ul. Św. Idziego (przecięcie) , chodnikiem dla pieszych i drogą dla rowerów wzdłuż ul. Bernardyńskiej, Bulwaram Wislanymi wokół Wawelu, ul. Podzamcze, ul. Kanoniczą, ul. Senacką, ul. Grodzką do Rynku Głównego (po stronie Ratusza, na wysokości ul. Szewskiej), gdzie usytuowano zarówno start jak i metę Kraków Business Run 2015.


 Start biegu wyznaczono na godz. 10.30.


Poniżej zamieszczamy szczegółowe komunikaty o zmianach i utrudnieniach w ruchu drogowym oraz zmianach w organizacjii komunikacjii miejskiej podczas Kraków Business Run 2015 w niedzielę, 6 września, a także mapę trasy biegu.