Koszulka zamiast krawata

Biegaczy, którzy chcieliby przekroczyć linię startu 14. PKO Cracovia Maraton, a nie są jeszcze przygotowani do pokonywania długich dystansów i jednocześnie lubią sportową rywalizację na wesoło zapraszamy do wzięcia udziału w Biegu w Krawacie!

W rywalizacji na dystansie około 1 km będzie można wygrać atrakcyjne nagrody od partnera biegu – firmy LAVARD.

 

Start nastąpi z krakowskiego Rynku Głównego, 20 min. po rozpoczęciu 14. PKO Cracovia Maraton. Uczestnicy zobowiązani są do pokonania trasy w specjalnej koszulce z nadrukiem przedstawiającym krawat, otrzymanej od firmy LAVARD. Poza nagrodami dla zwycięzców, przyznany będzie dodatkowy upominek za najciekawszy strój.

 

Uwaga, obowiązuje limit zgłoszeń – 200 zawodników. Biuro Zawodów na Rynku Głównym w Krakowie czynne będzie w dniu biegu w godz.: 6:30-8:45. Zgłoszenie osoby dokonane poprzez formularz na stronie internetowej niepotwierdzone odebraniem pakietu startowego w Biurze Zawodów do godziny 8:15 skutkuje utratą numeru startowego oraz koniecznością ponownej rejestracji w Biurze Zawodów – do momentu wyczerpania limitu zgłoszeń. Trasę (Rynek Główny, ul. Grodzka, ul. Poselska, Planty, ul. Wiślna, Rynek Główny) należy pokonać w regulaminowym limicie czasu, to jest do godz. 9:40.

 

Zgłoszenia przyjmowane są TUTAJ, natomiast regulamin biegu można znaleźć TUTAJ.

 

Fot. Tomasz Burda