Korona Maratonów Polskich – zweryfikowani

Lista osób pozytywnie zweryfikowanych do dnia 09.03.2018 roku (według kolejności alfabetycznej):

Korona Maratonów Polskich: zasady płatności 

W związku z wprowadzeniem nowego regulaminu przyznawania tytułu zdobywcy Korony Maratonów Polskich, informujemy, że zasady płatności z wykorzystaniem systemu online PayU zaczną obowiązywać od pierwszego maratonu wchodzącego w skład KMP w 2018 roku – czyli 45. Maratonu Dębno, który odbędzie się 8 kwietnia.

Opłaty za dyplomy i medale dla nadawców pozytywnie zweryfikowanych wniosków, które zostały wysłane do 31 grudnia 2017 roku, należy uiszczać zgodnie z dotychczasowymi zasadami – na poniższe konto:

Odbiorca: Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie 

ul. Walerego Sławka 10, 30-633 Kraków

PKO Bank Polski S.A. 55 1020 2892 0000 5102 0590 8753

SWIFT: BPKOPLPW

Tytuł przelewu:  Korona Maratonów Polskich + imię i nazwisko zawodnika.

Lp. Imię Nazwisko Miasto Wpłata Wysłano
1 Jakub Abrahamowicz Rybnik TAK TAK
2 Paweł Achtel Milicz    
3 Grzegorz Adamczak Katowice TAK TAK
4 Ewelina Adamczewska Moryn TAK TAK
5 Andrzej Adamczyk Wieluń TAK  
6 Bohdan Adamczyk Pszów TAK TAK
7 Grzegorz Adamczyk Mikołów TAK TAK
8 Paweł Adamczyk Kajetany TAK TAK
9 Krzysztof Adamelak Darłowo TAK TAK
10 Marcin Adamem Zabłocie TAK TAK
11 Katarzyna Adamus Puchały TAK  
12 Przemysław  Aftański Lipno    
13 Ryszard Andersz Pleszew TAK TAK
14 Tomasz Androsiuk Hajnówka TAK TAK
15 Arkadiussz Andruch Szczecin    
16 Piotr Andrusiuk Słupsk    
17 Marek Andruszków Skwierzyna    
18 Jacek Andrzejewski Kościan TAK TAK
19 Przemysław  Andrzejewski Gdańsk TAK TAK
20 Agnieszka Anioła Szczecin TAK TAK
21 Piotr Anioła Szczecin TAK TAK
22 Albert Anisiewicz Warszawa TAK TAK
23 Agata  Aniśkiewicz Leśna TAK TAK
24 Maciej Antas Kramsk TAK TAK
25 Sylwia Antoniak Małkinia Górna TAK TAK
26 Wojciech  Antonowicz Szczecin TAK TAK
27 Jakub Antosyk Liszki TAK TAK
28 Michał Antosz Bieruń TAK TAK
29 Przemysław Anusiewicz Siedlce TAK TAK
30 Łukasz Anyż Będzin TAK TAK
31 Artur Apalko Suwałki TAK TAK
32 Angelika Apanowicz Warszawa TAK TAK
33 Szymon Apolinarski Bukówiec Górny TAK TAK
34 Krzysztof  Arys Marianowo TAK TAK
35 Sławomir  Babiński Szczecin    
36 Andrzej Baczyński Janowiec Wielkopolski    
37 Marek Baćmaga Warszawa Tak TAK
38 Grzegorz Bagiński Bielawa TAK TAK
39 Ireneusz Bagiński Bierutów TAK TAK
40 Jan Bagiński Olecko TAK TAK
41 Krzysztof Bagiński Lubin TAK TAK
42 Sebastian Bajkowski Mszczonów TAK TAK
43 Piotr Balul Lubin TAK TAK
44 Agata Banasiewicz Warszawa    
45 Edward Banasik Ostrówek     
46 Małgorzata Banasik Ostrówek    
47 Agnieszka Bandurowska Nowa Sól TAK TAK
48 Krzysztof  Banek Radzionków TAK TAK
49 Dawid Bania Strzegom TAK TAK
50 Stanisław Bar Strzelce Opolskie TAK TAK
51 Mariusz Baran Jerzmanowice TAK TAK
52 Olga Baran Jasło TAK TAK
53 Wiktor Baran Waun Fawr TAK TAK
54 Grzegorz  Baraniuk Pieszyce (woj. Dolnośląskie) TAK TAK
55 Bartosz Barański Gdańsk TAK TAK
56 Piotr Barański Warszawa TAK TAK
57 Rafał  Barański Opole TAK TAK
58 Jakub Barchański Żory TAK TAK
59 Teodor Barciński Poznań TAK TAK
60 Rafał Barczak Złotów TAK TAK
61 Wojciech Barczak Bydgoszcz TAK TAK
62 Agnieszka Barczyk Wolbrom    
63 Andrzej Barczyk Wolbrom    
64 Bogdan Barczyk Częstochowa TAK TAK
65 Jolanta Barczyk Częstochowa TAK TAK
66 Arkadiusz Bartczak Gryfino TAK TAK
67 Jędrzej Bartnicki Sieradz TAK TAK
68 Sebastian Bartosz Modlnica TAK TAK
69 Ryszard Bartoszuk Bibice TAK TAK
70 Sylwia  Bartoszuk Bibice TAK TAK
71 Marta Basek Żory TAK TAK
72 Sebastian Basiak Częstochowa TAK TAK
73 Joanna  Basińska Mieleszyn TAK TAK
74 Andrzej Bąk Głogów Małopolski TAK TAK
75 Kamil Bąkowicz Kamieńsk TAK TAK
76 Tomasz Bąkowski Oława TAK TAK
77 Arkadiusz Bednarczyk Kobylnica TAK TAK
78 Bogusław Bednarczyk Wrocław TAK TAK
79 Jacek Bednarek Warszawa    
80 Adam Bednarz Złoczew TAK TAK
81 Mateusz  Bedryj Mełno    
82 Mateusz Bedryj Mełno TAK TAK
83 Edmund Bejgier Osielsko TAK TAK
84 Patrycja Belińska Bydgoszcz TAK TAK
85 Jarosław Belof Polkowice    
86 Marcin Berbeć Lublin TAK TAK
87 Józef Berczuk Nowa Sól TAK TAK
88 Michał Bergański Grybów TAK TAK
89 Piotr  Besser Warszawa TAK TAK
90 Sławomir  Beśka Rybnik Ochojec    
91 Grzegorz Beza Radomsko    
92 Andrzej Biadasiewicz Bytom TAK TAK
93 Mariusz Białczyk Piła TAK TAK
94 Mirosław Białek Wronki TAK TAK
95 Piotr Białek Olsztyn TAK  
96 Jacek Białobłocki Mława TAK TAK
97 Marek Białobłocki Rypin    
98 Grzegorz Białoskórski Gliwice TAK  
99 Bartosz Biały Witobel TAK TAK
100 Magdalena Biczkowska Inowrocław    
101 Robert Bieda Czastary    
102 Marcin Biedka Krosno TAK TAK
103 Wojciech Biedroń Kraków TAK TAK
104 Krystian Biegajło Głogów TAK TAK
105 Justyna Bielak Lesko TAK  
106 Kamil Bielas Warszawa TAK TAK
107 Krzysztof  Bielecki Warszawa TAK TAK
108 Mirosław Bielicki Bytom    
109 Katarzyna Bienioszek Żory tak TAK
110 Michał Biesiekierski Warszawa    
111 Artur Bieszke Malbork    
112 Grzegorz Bigos Jaworzno Śląskie TAK TAK
113 Marcin  Bil Lublin TAK TAK
114 Przemysław Bilski Ostrów Wielkopolski    
115 Ewa Biskupska Poznań TAK TAK
116 Jakub Biskupski Wrocław Tak TAK
117 Łukasz Bizan Swarzędz TAK TAK
118 Beata Blaszke Gliwice    
119 Waldemar Blok Chojnice TAK TAK
120 Cezary Błach Częstochowa TAK TAK
121 Mariusz Błaszczyk Zgierz TAK TAK
122 Tomasz Błaszczyk Góra TAK TAK
123 Katarzyna Błażewska Jawor TAK TAK
124 Paweł Błażutycz Cieszków TAK TAK
125 Magdalena Błochowiak Miejska Górka TAK TAK
126 Krzysztof  Bobak Głogów TAK TAK
127 Grzegorz  Boberek Dąbrowa Górnicza TAK TAK
128 Tadeusz Bobowski Gdańsk TAK TAK
129 Wojciech Bocheński Warszawa TAL TAK
130 Mariusz Bocian Warszawa TAK TAK
131 Jacek Boczula Zielona Góra TAK TAK
132 Grzegorz Bodziuch Wrocław TAK TAK
133 Andrzej Bogacki Jaworzno    
134 Tomasz Bogacz Kęty TAK TAK
135 Sebastian  Bogdał Kraków TAK TAK
136 Andrzej Bogdanow Lublin TAK TAK
137 Kamil Bogucki Legnica TAK TAK
138 Piotr Bogus Warszawa TAK TAK
139 Andrzej Bojanowski Nartkonice    
140 Cezary Bokun Września TAK TAK
141 Wojciech Boncol Radzionków TAK TAK
142 Jan  Bondarenko Słupsk TAK  
143 Adam Bondaruk Hajnówka TAK TAK
144 Marzanna Borc Grudziądz TAK TAK
145 Piotr  Borc Grudziądz TAK TAK
146 Daniel Borecki Brzezina TAK TAK
147 Jacek Borgul Głuchołazy TAK TAK
148 Bartłomiej Borkowski Grabów nad Prosną TAK TAK
149 Tomasz Borkowski Polkowice TAK TAK
150 Rafał Borowiak Słubice TAK TAK
151 Bartosz Borowiec Wrocław TAK TAK
152 Agnieszka Borowiecka Poznań TAK TAK
153 Sebastian Borowik Opole Nowe TAK TAK
154 Krzysztof Borowski Łódź TAK TAK
155 Piotr  Borowski Gliwice TAK TAK
156 Beata Boruszewska Bytom TAK TAK
157 Jarosław  Botkiewicz Piaseczna Górka TAK TAK
158 Agnieszka Bramberger-Tracz Komprachcice woj.opolskie TAK TAK
159 Damian Brociek Ostrowiec Świętokrzyski TAK TAK
160 Piotr Brodowski Ślesin wlkp TAK  
161 Rafał Brodziak Opatówek    
162 Piotr Broniewski Słubice TAK TAK
163 Dawid Brońka Andrychów    
164 Krzysztof  Broziński Rudna TAK TAK
165 Karol Bruchmann Reda TAK TAK
166 Krzysztof  Brudnicki Gorzów Wielkopolski TAK TAK
167 Adam Brudnik Świnoujście TAK TAK
168 Przemysław Bruykowski Kielcza    
169 Paulina Brychcy-Nowak Zbąszyń TAK TAK
170 Robert Bryja Bydgoszcz TAK TAK
171 Przemysław Brykowski Kielcza TAK TAK
172 Andrzej Brymora Bydgoszcz TAK TAK
173 Ziemowit Brysiak Wrocław TAK TAK
174 Anna Brzezińska Szczecin TAK TAK
175 Teresa Brzezińska Gliwice TAK TAK
176 Anna  Brzozowska Krasnystaw TAK TAK
177 Andrzej Brzozowski Piaseczno TAK TAK
178 Armand Brzozowski Krasnystaw TAK TAK
179 Jarosław Brzozowski Kamieńsk TAK TAK
180 Piotr Brzozowski Rokitki TAK TAK
181 Szymon Brzozowski Włocławek TAK TAK
182 Tomasz Brzóska Wysokie Mazowieckie TAK TAK
183 Norbert Brzózka Dąbrowa Górnicza TAK  
184 Bartłomiej Brzuszkiewicz Kwidzyn TAK TAK
185 Alina Bubel Wrocław TAK TAK
186 Robert  Buczek Warszawa TAK TAK
187 Grzegorz Buczko Lubaczów TAK  
188 Arkadiusz Buczyński Bolesław TAK TAK
189 Jacek Buczyński Jerzmanowice    
190 Radosław Buczyński Gliwice TAK TAK
191 Robert Budek Warszawa TAK TAK
192 Milena  Budzianowska Bydgoszcz Tak TAK
193 Krzysztof  Budzyński Warszawa TAK TAK
194 Przemysław Budzyński Szczecin TAK TAK
195 Robert Bugała Lublin TAK  
196 Grzegorz Bujak Legnica TAK TAK
197 Janusz Bukała Otmuchów TAK TAK
198 Marta Bukowa Zgorzelec TAK TAK
199 Grzegorz Bulenda Racibórz TAK TAK
200 Paweł Bulikowski Szczecin TAK TAK
201 Kamil Bułakowski Libiąż     
202 Leszek Bułanow Hipolitów (Gmina Halitów) TAK TAK
203 Andrzej Burda Rudnik Nad Sanem TAK TAK
204 Marek Burda Niepołomice TAK TAK
205 Justyna Burek Moryn TAK TAK
206 Klaudiusz Burzyński Poznań TAK TAK
207 Sebastian Burzyński Warszawa TAK TAK
208 Krzysztof Buszman Gdynia TAK TAK
209 Arkadiusz  Butor Małkinia Górna TAK TAK
210 Tomasz Bylica Tarnowskie Góry    
211 Wioletta Bylica Tarnowskie Góry    
212 Bernard Bystrek Kolbuszowa  TAK TAK
213 Rafał Bzdawka Świnoujście TAK TAK
214 Jan Bzdęga Częstochowa TAK TAK
215 Bogumiła Bzduła Krzeszowice    
216 Aleksandra Bzowska Gliwice TAK  
217 Sławomir  Bździuch Biłgoraj    
218 Tobiasz Całuch Gdańsk TAK TAK
219 Katarzyna Cechowska Elbląg TAK TAK
220 Grzegorz Cegiełka Nowa Sól TAK TAK
221 Leszek Ceglewski Golina TAK TAK
222 Sławomir Cejko Bydgoszcz TAK TAK
223 Anna  Cerańska Poznań TAK TAK
224 Michał Chabowski Tychy TAK TAK
225 Marcin Charowski Stargard Szczeciński TAK TAK
226 Anna Charubin Pisz    
227 Mariusz Charubin Pisz    
228 Przemysław Chechelski Płoki TAK TAK
229 Guillaume Chenon 72360 Mayet Francja  
230 Marcin Chlebowicz Wrocław TAK TAK
231 Tomasz Chmielarski Warszawa TAK TAK
232 Daniel Chmielewski Warszawa TAK TAK
233 Piotr  Chmielnik Kórnik TAK TAK
234 Marcin Chmura Bielsko Biała TAK TAK
235 Marek Chmurczyk Zabrze TAK TAK
236 Krzysztof Chodakowski Warszawa    
237 Roman Chodara Kętrzyn TAK TAK
238 Wiesław Chodkiewicz Świebodzin TAK TAK
239 Krzysztof Chodkowski Warszawa    
240 Beata Chojcan Rybnik TAK TAK
241 Jolanta Chojnacka Kraków TAK TAK
242 Jacek Chojnacki Toruń TAK TAK
243 Przemysław Cholaszczyński Szewce TAK TAK
244 Dariusz Chorąży Wałbrzych TAK TAK
245 Kamil Chorwacki Grudziądz TAK TAK
246 Marcin  Chorzępa Jelcz-Laskowice TAK TAK
247 Gerard Chrobok Cieszyn TAK TAK
248 Józefa Chrobok Cieszyn TAK TAK
249 Maciej Chrobot Szczecin TAK TAK
250 Aleksander Chromik Bluszczów TAK TAK
251 Wojciech Chruściński Poznań  TAK TAK
252 Jacek Chrzanowski Ładzice TAK TAK
253 Paweł Chuba Warszawa TAK TAK
254 Aneta Chuda Wrocław TAK TAK
255 Henryk Chudy Sławno    
256 Jerzy  Chutkiewicz Radomsko TAK TAK
257 Mirosław Chwałek Nowa Wieś TAK TAK
258 Marcin Chwiej Świnoujście TAK TAK
259 Adam Chwin Poznań TAK TAK
260 Janusz Chwojnicki Gdynia TAK TAK
261 Paweł Chybczyński Gdańsk    
262 Wojciech Chybczyński Stare Marzy    
263 Łukasz Cichocki Stanowice    
264 Mateusz Cichocki Warszawa TAK TAK
265 Grzegorz Cichoń Dębno TAK TAK
266 Damian  Cichoński Będzin TAK TAK
267 Iwona  Ciecholewska Malbork TAK TAK
268 Grzegorz Cieciak Żory TAK TAK
269 Przemysław Ciecierski Skórzewo TAK TAK
270 Małgorzata Cielińska-Matuszewska Szczawin TAK TAK
271 Kamil Ciemny Wrocław TAK TAK
272 Marcin Ciempka Wolbrom TAK TAK
273 Krzysztof Cieplik Wrocław    
274 Jarosław Cierniak Powidz TAK TAK
275 Jakub  Ciesielski Leszno TAK TAK
276 Janusz Ciesielski Leszno TAK TAK
277 Paweł Ciesielski Leszno TAK TAK
278 Piotr Cieszyński Poznań TAK TAK
279 Jakub Cieślak Rzepin    
280 Jan Cieślak Konin TAK TAK
281 Krzysztof Cieślak Zielona Góra    
282 Łukasz Cieślak Osno Lubuskie    
283 Tomasz Cieślik Góra TAK TAK
284 Katarzyna Ciołkowska Wrocław TAK TAK
285 Karolina Cisek Jarosław    
286 Arkadiusz Ciszewski Sieradz TAK TAK
287 Mariusz Cupiał Myszków TAK TAK
288 Zenon Cupiał Myszków TAK TAK
289 Piotr Cwojdziński Poznań Tak TAK
290 Krzysztof  Cygan Kraków TAK TAK
291 Krzysztof Cygan Kraków    
292 Łukasz Cygan Kraków TAK TAK
293 Piotr Cygan Bielany Wrocławskie TAK TAK
294 Tomasz Cygan Kraków TAK TAK
295 Bogusław Cywka Wieszowa    
296 Maciej Czajkowski Grudziąc    
297 Maciej Czajkowski Grudziądz TAK TAK
298 Rafał Czajkowski Warszawa TAK TAK
299 Marek Czapek Gliwice    
300 Małgorzata Czapiewska Brodnica TAK TAK
301 Janusz Czapiewski Bieruń TAK TAK
302 Krzysztof Czapiewski Warszawa TAK TAK
303 Arkadiusz Czapla Bytom TAK TAK
304 Irena Czaplicka-Bednarz Dołuje TAK TAK
305 Dariusz Czarnecki Lubniewice TAK TAK
306 Piotr Czarnecki Gdańsk    
307 Agata Czarniecka Przemyśl TAK TAK
308 Marta Czarniecka Komorniki    
309 Konrad Czebreszuk Warszawa TAK TAK
310 Mateusz Czech Nowa Sól    
311 Jerzy Czechowski Warszawa TAK TAK
312 Krzysztof Czekaj Tychy    
313 Tomasz Czernek Lipowa TAK TAK
314 Janusz Czerniak Dębica TAK TAK
315 Marta Czerniecka Komorniki TAK TAK
316 Andrzej Czernik Zabrze TAK TAK
317 Radosław Czerwinski Rimavska Sobota TAK TAK
318 Piotr  Czerwiński Gdańsk    
319 Andrzej Czesławski Warszawa TAK TAK
320 Arkadiusz  Czoska Rumia TAK TAK
321 Krzysztof  Czosnowski Gryfino TAK TAK
322 Michał Czuba Ligota Zamecka TAK TAK
323 Robert Czuba Puszczykowo TAK TAK
324 Marek Czubiński Łódź TAK TAK
325 Paweł  Czuchnowski Wrocław TAK TAK
326 Hirek Czupta Warszawa TAK TAK
327 Karolina Czyż Proszowice TAK TAK
328 Rafał Czyżewski Grójec TAK  
329 Sebastian Czyżewski Bydgoszcz TAK TAK
330 Marek Czyżowski Mińsk Mazowiecki TAK  
331 Daniel Ćwik Lublin TAK TAK
332 Dariusz Ćwik Dęblin    
333 Łukasz Ćwik Dęblin    
334 Rafał Ćwik Nowy Wiśnicz TAK TAK
335 Łukasz Ćwikliński Chojnice TAK TAK
336 Maciej Dalka Poznań TAK TAK
337 Paweł Dalka Kielce    
338 Zbigniew Damm Brzeg TAK TAK
339 Przemysław Danak Kostrzyn nad Odrą    
340 Borys  Danecki Częstochowa    
341 Krzysztof Danielewicz Mogilno TAK TAK
342 Stanisław Daniluk Olsztyn TAK TAK
343 Monika Danił Lubartów TAK TAK
344 Jerzy Dańczuk Bydgoszcz TAK TAK
345 Rafał Darkowski Winnica woj.mazowieckie TAK TAK
346 Artur Darul Stargard TAK TAK
347 Adam Daszczyński Przodkowo TAK TAK
348 Mariusz Dawidek Białystok TAK TAK
349 Paweł Dąbek Rudnik nad Sanem TAK TAK
350 Wojciech  Dąbkowski Solec Kujawski TAK TAK
351 Halina Dąbrowska Świdnica TAK TAK
352 Adam Dąbrowski Warszawa    
353 Daniel Dąbrowski Lubin TAK TAK
354 Ireneusz Dąbrowski Opole TAK TAK
355 Łukasz Dąbrowski Ostrowiec Świętokrzyski TAK TAK
356 Piotr  Dąbrowski Świdnica TAK TAK
357 Marcin Dec Warszawa TAK TAK
358 Mirek Dec Opole    
359 Tomasz Dejas Mysłowice TAK TAK
360 Michał Demby Poznań TAK TAK
361 Paweł  Deneko Poznań    
362 Wojciech Denkowski Gliwice TAK TAK
363 Grzegorz Deptuła Osielsko TAK TAK
364 Zbigniew Deptuła Warszawa TAK TAK
365 Joanna Dębska Gliwice    
366 Andrzej Dębski Białystok tak TAK
367 Paolo Di Giovanni Somma Vesuviana TAK  
368 Wojciech Dobrek Szczecin TAK TAK
369 Agnieszka Dobromilska Wolbrom TAK TAK
370 Błażej Dobrowolski Wrocław    
371 Anita Dobrzeniecka Kraków    
372 Jadwiga  Dobrzeniecka Jedlińsk    
373 Andrzej Dolata Poznań TAK TAK
374 Marek Dolatowski Świebodzin TAK TAK
375 Elżbieta Dolecka Nowy Tomyśl TAK TAK
376 Adam Doliwa Olsztyn TAK TAK
377 Paweł Doliwka Lubawa warmińsko-mazur.    
378 Robert  Dolny Skórzewo TAK TAK
379 Grażyna Domagała Wrocław    
380 Jerzy  Domagała Rzeszów    
381 Marcin Domański Legionowo TAK TAK
382 Ewa Domaradzka Pyskowice    
383 Iwona Dominiak Szczecin TAK TAK
384 Waldemar Dominiak Gniezno TAK TAK
385 Monika Dominik Biłgoraj    
386 Marek Dorobisz Myszków TAK TAK
387 Rafał Dorszewski Malbork TAK TAK
388 Jacek Drabik Warszawa TAK TAK
389 Jan Drapała Kolbuszowa TAK  
390 Bartosz Drobny Łódź    
391 Dawid  Drozdowski Konin    
392 Piotr Drożdż Stara Łubianka TAK  
393 Sławomir Drukała Będzin    
394 Tomasz Drygajło Kocmyrzów TAK TAK
395 Maciej Drygas Poznań TAK TAK
396 Michał Drynkowski Łódź    
397 Maria Drzewiecka Barlinek TAK TAK
398 Piotr Drzewiecki Zegrze TAK TAK
399 Mariusz Drzymała Nowa Sól TAK TAK
400 Anna Drzyzga-Błaszczyk Dobczyce TAK TAK
401 Arunas Dubinskas Litwa    
402 Dawid Duda Pysząca TAK TAK
403 Tomasz Duda Warszawa tak TAK
404 Grzegorz Dudek Bielsko - Biala TAK TAK
405 Piotr Dudkiewicz Tomaszów Mazowiecki TAK TAK
406 Sebastian  Dudzik Wieliczka TAK TAK
407 Magdalena Dul Jelenia Góra  TAK TAK
408 Wiesław Dul Jelenia Góra  TAK TAK
409 Sławomir Dulebski Skaryszew TAK TAK
410 Tomasz Dulęba Rzeszów TAK TAK
411 Daniel Dumeracki Piastów TAK TAK
412 Wojciech Dunaszewski Warszawa TAK TAK
413 Małgorzata Duniec Grodzisk Mazowiecki    
414 Błażej  Durlak Bobowa TAK TAK
415 Jarosław Durys Wola Popowa TAK TAK
416 Artur Duś Chorzów TAK TAK
417 Rafał Dworzyński Wrocław TAK TAK
418 Robert Dyczka Bytom    
419 Dawid  Dydyka Wrocław    
420 Dawid Dydyna Wrocław TAK TAK
421 Roman Dylak Syców TAK TAK
422 Zbigniew Dyląg Kraków    
423 Jarosław Dylewski Nasielsk TAK TAK
424 Grzegorz Dym Lubin TAK TAK
425 Artur Dymarczyk Tarnowskie Góry TAK TAK
426 Grzegorz Dymek Warszawa TAK TAK
427 Karol Dymek Warszawa TAK TAK
428 Marika Dyrcz Sławno TAK TAK
429 Janusz Dyszak Jarocin TAK TAK
430 Piotr Działa Wiktorów TAK TAK
431 Czesław Działek Santok TAK TAK
432 Radosław Dziedzic Kędzierzyn-Koźle TAK TAK
433 Michał Dzieniszewski Konstancin-Jeziorna TAK TAK
434 Radek Dziubała Święciechowa TAK TAK
435 Sebastian  Dziubek Orzech    
436 Ewa Dzyganowicz Kostrzyn nad Odrą TAK TAK
437 Łukasz Dźwigulski Ostrowiec Świętokrzyski TAK TAK
438 Przemysław Efimenko Piła TAK TAK
439 Edward Efimienko Piła TAK TAK
440 Tomasz  Ewert Przedecz TAK TAK
441 Katarzyna Fajas Żabia Wola (Musuły)   TAK
442 Grzegorz Fajfer Wrocław TAK TAK
443 Katarzyna Fajnas Żabia Wola TAK TAK
444 Grzegorz Falkowski Warszawa TAK TAK
445 Tomasz Famuła Katowice TAK TAK
446 Henryk Faraś Kraków TAK TAK
447 Dariusz Farmas Kraków TAK TAK
448 Marcin  Faron Bochnia TAK TAK
449 Piotr Fedorczuk Biała Podlaska    
450 Katarzyna Felska Słupsk TAK TAK
451 Janusz Ferenc Ludwikowice Kłodzkie TAK TAK
452 Wiesław Ferfet Wronki TAK TAK
453 Krzysztof Fiałkowski Wałcz TAK TAK
454 Adam Fida Przemyśl TAK TAK
455 Zbigniew Fiebich Leszno TAK TAK
456 Tomasz  Fiedorowicz Zielona Góra  TAK TAK
457 Jarosław Fieducik Elbląg    
458 Damian Fielhauer Cisek TAK TAK
459 Mateusz Fielhauer Cisek    
460 Tomasz Fieodorow Barczewo TAK TAK
461 Honorata Figurska Marki TAK TAK
462 Artur Fijałkowski Radzymin    
463 Tomasz  Filak Kłobuck tak TAK
464 Michał Filiciak Kraków    
465 Daniel Filipek Braniewo TAK TAK
466 Jakub Filipek Krzeszowice    
467 Hieronim Filipiak Bytom TAK TAK
468 Barbara Filipowicz Sobin TAK TAK
469 Zenon Filipowicz Lublin TAK TAK
470 Paweł Fitas Kraków TAK TAK
471 Sylwester Fiuk Kije TAK TAK
472 Marek Flegel Pietrowice Wielkie    
473 Marcin Flis Gdańsk    
474 Tomasz Flis Janów Lubelski TAK TAK
475 Marcin Florczak Moryń    
476 Krzysztof Florian Ruda Śląska TAK TAK
477 Sławomir Florkiewicz Sosnowiec TAK TAK
478 Daria Fonferko Strzegom TAK TAK
479 Jakub Frankiewicz Kraków TAK TAK
480 Łukasz Frański Nowy Tomyśl TAK TAK
481 Dariusz Frąc Gliwice TAK TAK
482 Aneta Frąckowiak Poznań    
483 Karolina Frączak Warszawa    
484 Karolina Frączak Wrocław TAK TAK
485 Jarosław Frączyk Toruń    
486 Marcin Frej Warszawa TAK TAK
487 Paweł Fudali Łowce TAK TAK
488 Agnieszka Fulczyk Koziegłowy TAK TAK
489 Mirosław  Furman Oleśnica TAK TAK
490 Paweł Furman Katowice TAK TAK
491 Jacek Furmanik Gliwice TAK TAK
492 Anna Furtacz Piła TAK TAK
493 Marek Furtacz Piła    
494 Dariusz  Furtak Kielce TAK TAK
495 Jolanta Gabryś Gliwice TAK TAK
496 Sebastian Gabryś Gliwice TAK TAK
497 Katarzyna Gacka Gdynia TAK TAK
498 Zdobysław Gacki Gdynia TAK TAK
499 Szczepan Gad Warszawa TAK TAK
500 Marcin Gadowski Elbląg TAK TAK
501 Paulina Gagjew Elbląg TAK TAK
502 Jacek Gajda Lubsko TAK TAK
503 Piotr  Gajdosz Strzelce Krajeńskie TAK TAK
504 Wojciech Gajdosz Strzelce Krajeńskie TAK TAK
505 Miłosz Gajek Kielce TAK TAK
506 Krzysztof  Gajewski Zabierzów TAK TAK
507 Mariusz Gajewski Żychlin TAK TAK
508 Renata Gaj-Jurczyk Lewin Brzeski Tak TAK
509 Sławomir Galant Wrocław TAK TAK
510 Jacek Galus Tarnów    
511 Mateusz Gała Pionki TAK TAK
512 Wojciech Gałan Warszawa TAK TAK
513 Filip Gański Świdnik TAK TAK
514 Ivan Garcia Rodriguez Kraków TAK  
515 Joanna Garczewska-Paszko Warszawa TAK TAK
516 Paweł Gardecki Ostróda    
517 Jacek Gardyza Nakło nad Notecią    
518 Lidia Gardyza Nakło nad Notecią    
519 Marek Gargas Kraków TAK TAK
520 Małgorzata Gargas-Marut Józefosław TAK TAK
521 Michał Garstkiewicz Poznań TAK TAK
522 Jan Gasidło Żory    
523 Anna Gasińska Kraków TAK TAK
524 Robert  Gawlak Czechowice-Dziedzice TAK TAK
525 Wojciech Gawlik Bydgoszcz TAK TAK
526 Janusz Gawron Limanowa TAK TAK
527 Paweł Gawroński Ostrów Wielkopolski    
528 Antoni Gazarkiewicz Gdańsk TAK TAK
529 Antoni Gazarkiewicz Gdańsk TAK TAK
530 Krzysztof  Gąsior Psary TAK TAK
531 Michał  Gąsiorowski Błonie    
532 Sławomir  Gdaniec Tczew TAK TAK
533 Anna Gemza Katowice TAK TAK
534 Jakub Geppert Poznań TAK TAK
535 Arkadiusz Gęsiak Wieluń TAK TAK
536 Jacek  Giba Świnoujście TAK TAK
537 Jacek Giba Świnoujście TAK TAK
538 Wojciech Gibiec Goleszów TAK TAK
539 Anna Giec Szczecin TAK TAK
540 Jarosław Giel Nowy Tomyśl TAK TAK
541 Marcin Gierach Niemcz TAK TAK
542 Mateusz Gierada Gliwice TAK TAK
543 Jerzy Gieraga Łomża TAK TAK
544 Piotr  Gil Grójec TAK TAK
545 Kamil Glaser Piechowice    
546 Daniel Glegoła Warszawa    
547 Paweł  Gliński Ząbki TAK TAK
548 Robert  Gliszczyński Luboń    
549 Bogusław Głąb Dankowice TAK TAK
550 Łukasz Głębicki Warszawa TAK TAK
551 Dariusz Głębikowski Warszawa TAK TAK
552 Przemysław Głębocki Brwinów TAK TAK
553 Sebastian Głogiewicz Łańce TAK TAK
554 Adam Głos Mysłowice TAK  
555 Aneta Głowacka Bodzanów TAK TAK
556 Tomasz Głowacki Krotoszyn TAK TAK
557 Tomasz Głowacki Siechnice TAK TAK
558 Paweł  Głowiński Rzęczkowo TAK TAK
559 Tomasz Głów Szamotuły TAK TAK
560 Michał Głuski Szczecin TAK TAK
561 Jacek Gniot  Grudziądz TAK TAK
562 Joanna  Gniot  Grudziądz TAK TAK
563 Dariusz Gocyla Poznań TAK TAK
564 Piotr Gocyła Poznań TAK TAK
565 Katarzyna Godawa Siechnice TAK TAK
566 Andrzej Godewski Warszawa    
567 Diana  Godlewska Łomża    
568 Ewa Godlewska Wołów    
569 Gerard Goguś Polkowice TAK TAK
570 Krzysztof Golanowski Szczecin TAK TAK
571 Wojciech Golański Głogów TAK TAK
572 Aleksandra Golec Żywiec TAK TAK
573 Ryszard Golec Żywiec    
574 Marek Goliasz Olkusz TAK TAK
575 Beata Golka Dąbrowa Gónicza    
576 Łukasz Gołaszewski Gdańsk TAK TAK
577 Michał Gołaszewski Legionowo tak TAK
578 Grzegorz Gołąb Warszawa TAK TAK
579 Rafał Gołąb Dąbrowa Górnicza     
580 Paweł  Gołąbek Majdan Królewski TAK TAK
581 Marek Gołdyn Koszalin TAK TAK
582 Krzysztof Gołębiowski Chełm TAK TAK
583 Robert Gołębiowski Radomsko TAK TAK
584 Krzysztof Gondek Kraków    
585 Rafał Gonsior Niemodlin woj.opolskie TAK TAK
586 Jarosław Gontarz Kozienice    
587 Renata Gorczewska Rybarzowice TAK TAK
588 Bartłomiej Gorzkowski Kraków TAK TAK
589 Krzysztof Gostyński Kraków TAK TAK
590 Dariusz Gotowiec Tłuszcz TAK TAK
591 Andrzej Gozdek Trzebinia TAK TAK
592 Michał Gozdur Poznań    
593 Mieczysław Góral Grębów TAK TAK
594 Andrzej Góralczyk Koziegłowy   TAK TAK
595 Katarzyna Górecka Warszawa    
596 Marcelina Górecka Kraków TAK  
597 Mirosław Górecki Koszalin TAK TAK
598 Artur Górniak Skubice TAK TAK
599 Jakub  Górny Gostyń TAK TAK
600 Magdalena Górny Lędziny    
601 Norbert Górny Rosnowo TAK TAK
602 Piotr  Górny Gostyń TAK TAK
603 Sławomir Górny Gostyń TAK TAK
604 Jan  Górski Otrębusy TAK TAK
605 Marek Górski Szczecin TAK TAK
606 Mateusz Górski Szczecin TAK TAK
607 Waldemar Górski Szczecin TAK TAK
608 Wojciech Górski Legnica TAK TAK
609 Mariusz Górzyński Rybnik TAK TAK
610 Ireneusz Góźdź Lubartów TAK TAK
611 Tomasz Góźdź Bydgoszcz TAK TAK
612 Tomasz Grabinski Dobrodzień TAK TAK
613 Waldemar Grabiński Wrocław TAK TAK
614 Dobiesław Grabny Strzelin TAK TAK
615 Maria Grabowska Trzemeszno TAK TAK
616 Mariusz Grabowski Kraków TAK TAK
617 Wojciech  Grabowski Wrocław TAK TAK
618 Aleksandra Grach Gliwice TAK TAK
619 Mariusz Graczyk Zielona Góra TAK TAK
620 Teresa  Graczyk Szczecin TAK TAK
621 Piotr Grajny Lachowice TAK TAK
622 Paweł Granda Zarzecze TAK TAK
623 Przemysław Granops Piła TAK TAK
624 Paweł  Grecki Wrocław TAK TAK
625 Tomasz Greczyło Wrocław TAK TAK
626 Marzena Gregorczyk Malec TAK TAK
627 Rafał Grobelny Czarnożyły TAK TAK
628 Mirosław Gromek Białobrzegi TAK TAK
629 Kamil Gromkiewicz Kraków TAK TAK
630 Marcin Gronek Gdynia TAK TAK
631 Jan  Groński Kielce TAK TAK
632 Paweł Grosse Zielona Góra TAK TAK
633 Małgorzata Grudowska Brzeg Dolny TAK TAK
634 Paulina Grumbianin Pruszków TAK  
635 Adam Gruszka Szczecin    
636 Piotr Gryboś Koszęcin TAK TAK
637 Andrzej Grygiel Głogów TAK TAK
638 Adam Gryszkiewicz Szydłowo Zawada TAK TAK
639 Łukasz Grzechnik Aleksandrów Łódzki TAK TAK
640 Marzena Grzegorczyk Malec    
641 Paweł  Grzegorczyk Wieliczka TAK TAK
642 Andrzej Grzegorzek Strzelce Opolskie TAK TAK
643 Przemysław Grzejdziak Łódź Tak TAK
644 Marcin Grzelak Szczecin    
645 Tomasz Grzelak Puławy TAK TAK
646 Sylwia Grzelecka Gdańsk    
647 Małgorzata  Grzenia Lublin TAK TAK
648 Paweł  Grzesik Świebodzice TAK TAK
649 Piotr Grzeszczak Warszawa    
650 Tomasz Grześkiewicz Nowa Wieś 6 TAK TAK
651 Ziemowit Grześkiewicz Lubin TAK TAK
652 Paweł  Grześkowiak Poznań    
653 Krzysztof  Grzęda Nowa Sola    
654 Piotr Grzyś Gdynia    
655 Marcin  Grzywacz Czechowice Dziedzice    
656 Tomasz  Grzywala Pabianice Tak TAK
657 Mateusz Gumkowski Kwidzyn    
658 Jacek  Gumowski Toruń TAK TAK
659 Kamil Gunerka Kraków TAK TAK
660 Mariusz Gut Bielko-Biała Tak TAK
661 Jacek Gutenplan Łódź  TAK TAK
662 Rajmund Gutowski Dabrowa Górnicza TAK TAK
663 Marlena  Gutt Gorzów Wielkopolski TAK TAK
664 Sebastian Gutt Gorzów Wielkopolski TAK TAK
665 Rafał Guziuk Łódź TAK TAK
666 Mateusz Guzy Piekoszów TAK TAK
667 Piotr Habaj Gdynia Tak TAK
668 Karolina Hajdacka Lubin TAK TAK
669 Karolina Hajdacka Sobin    
670 Małgorzata Hakke Jelenia Góra  TAK TAK
671 Dominik Haładus Częstochowa    
672 Marek Hałas Wrocław TAK TAK
673 Tomasz Hamernik Kraków    
674 Stanislau Hamziuk Warszawa TAK  
675 Przemysław Handrysiak Częstochowa Tak TAK
676 Leszek Hanecki Wołów TAK TAK
677 Jan Hańczur Bytom 18 TAK TAK
678 Piotr Harasimiuk Komarówka Podlaska TAK TAK
679 Ewelina Hasiuk Wrocław TAK TAK
680 Ryszard Hatowski Gryfino TAK TAK
681 Marcin Helt Inowrocław TAK TAK
682 Grzegorz Hensler Warszawa TAK TAK
683 Marcin  Herbik Warszawa    
684 Jerzy Heresztyn Kalisz TAK TAK
685 Andrzej Herman Warszawa TAK TAK
686 Dariusz Herman Ciepłowody TAK TAK
687 Adam Herzyk Bielsko - Biala    
688 Agata Hilaszek Sosnowiec TAK TAK
689 Marcin Hinz Rumia TAK TAK
690 Piotr  Hojnor Święta Katarzyna TAK TAK
691 Paweł  Hojwa Łódź  TAK TAK
692 Rafał Holewa Katowice TAK TAK
693 Paweł Hoła Bytom TAK TAK
694 Adrian Hołota Kielce TAK TAK
695 Kamil Hołyński Zbąszynek TAK TAK
696 Hanna Horała Poznań Tak TAK
697 Paweł Hruszowiec Wołów TAK TAK
698 Janusz Hryszkiewicz Miedary TAK TAK
699 Marcin Hucz Dąbrowa Górnicza TAK TAK
700 Marek Hyz Biłgoraj TAK TAK
701 Piotr Iskierka Kęty TAK TAK
702 Łukasz Jabłoński Słońsk TAK TAK
703 Marek  Jabłoński Wrocław    
704 Marek Jabłoński Niemce TAK TAK
705 Sławomir  Jachym Bukowice TAK TAK
706 Arkadiusz Jackiewicz Głogów TAK TAK
707 Artur Jackiewicz Kostrzyn nad Odrą TAK TAK
708 Marek Jacko Żory TAK TAK
709 Mirosław Jacoszek Nowy Dwór Mazowiecki TAK TAK
710 Grzegorz Jadach Wrocław TAK TAK
711 Jerzy Jagielski Jawor    
712 Mariusz Jagieła Zawiercie TAK TAK
713 Daniel Jagodzki Kielce TAK TAK
714 Zbigniew Jakubek Gdańsk TAK TAK
715 Przemysław  Jakubiec Kostrzyn nad Odrą TAK TAK
716 Tomasz Jakubiec Kostrzyn nad Odrą    
717 Piotr Jakubowski Chełm TAK TAK
718 Krzysztof  Jakuszek Piaski TAK TAK
719 Paweł  Jakuszek Piaski TAK TAK
720 Andrzej Jalowski Gniezno TAK TAK
721 Grzegorz Jamiołkowski Białystok TAK TAK
722 Grzegorz Jamroziak Kamień Pomorski TAK TAK
723 Dariusz Janas Czerwonak    
724 Ewa Janczewska Warszawa    
725 Honorata Jandy Szamotuły TAK TAK
726 Izabella Janik Okrajnik TAK TAK
727 Janusz Janik Gliwice TAK TAK
728 Stanisław  Janiszewski Świdnica TAK TAK
729 Maciej Jankiewicz Bydgoszcz TAK TAK
730 Rafał Jankiewicz Nysa    
731 Przemysław  Jankowiak Włoszakowice TAK TAK
732 Rafał Jankowski Policzna woj.mazowieckie TAK TAK
733 Sebastian Jankowski Wieliszew TAK TAK
734 Sławomir  Jankowski Ostrów Wielkopolski TAK TAK
735 Tomasz  Jankowski Stalowa Wola tak TAK
736 Małgorzata Janota-Palusińska Trzebinia TAK TAK
737 Zbigniew Janowicz Opalenica TAK TAK
738 Krzysztof Janowski Kruszyn TAK TAK
739 Mariusz Janowski Grudziądz TAK TAK
740 Tomasz Janowski Chełmno TAK TAK
741 Tadeusz Janucik Łomża TAK TAK
742 Sławomir Janus Kraków TAK TAK
743 Przemysław Janusz Czechowice-Dziedzice TAK TAK
744 Sławomir  Januszewski Występ TAK TAK
745 Wojciech  Janyst Wałbrzych    
746 Wojciech Jarema Bolesławiec TAK TAK
747 Elzbieta Jaromirska  Reda TAK TAK
748 Maja Jaromirska-Lewińska Reda TAK TAK
749 Hubert Jaroni Ludwikowo TAK TAK
750 Joanna  Jarosz Kraków    
751 Tomasz Jarzembowski Plewiska TAK TAK
752 Szymon Jarzyna Kielce TAK TAK
753 Marta Jasińska Nowa Sól TAK TAK
754 Rafał  Jasiński Grudziądz TAK TAK
755 Waldemar Jasiński Warszawa TAK TAK
756 Piotr Jaskólski Słupsk TAK TAK
757 Mirela  Jaskulska Grudziądz TAK TAK
758 Wojciech Jaskuła Tomaszów Mazowiecki TAK TAK
759 Paweł  Jastak Szczecin TAK TAK
760 Leszek Jastrzębski Szczecin TAK TAK
761 Leszek Jastrzębski Prudnik TAK  
762 Piotr  Jaszczerski Grudziądz    
763 Krzysztof Jaszczuk Warszawa    
764 Jacek Jaworek Jaworzno TAK TAK
765 Bartosz Jaworski Lisewo TAK TAK
766 Krzysztof Jaworski Bydgoszcz    
767 Krzysztof Jaworski Stary Sącz TAK  
768 Marcin Jaworski Pułtusk TAK TAK
769 Łukasz Jazłocki Warszawa TAK TAK
770 Magdalena Jączyk Parkoszowice TAK  
771 Leszek Jąstrzębski Prudnik    
772 Wojciech Jedliński Olecko    
773 Rafał  Jemczura Dębno TAK TAK
774 Kinga Jendrysik Toszek TAK TAK
775 Radosław Jerczyński Łęka TAK TAK
776 Krzysztof  Jeremicz Racibórz TAK TAK
777 Krzysztof Jeremicz Racibórz TAK TAK
778 Krzysztof Jeremisz Racibórz    
779 Maciej Jermak Koszyce Wielkie    
780 Szymon Jerzak Września TAK TAK
781 Jakub Jesiołowski Poznań TAK TAK
782 Dawid  Jezierski Łódź TAK  
783 Marek Jezierski Warszawa TAK TAK
784 Maciej Jędrachowicz Warszawa TAK TAK
785 Robert Jędros Zawiercie TAK TAK
786 Przemysław Jędrusiak Dankowice     
787 Artur Jędrycha Rybnik TAK TAK
788 Bożena Jędrycha Rybnik TAK TAK
789 Michał Jędrycha Dąbrowa Górnicza TAK TAK
790 Piotr Jędrzejak Jastrzębie Zdrój TAK TAK
791 Łukasz Jędrzejczak Kożuchów TAK TAK
792 Jacek Jędrzejczyk Kraków TAK TAK
793 Paweł Jędrzejewski Warszawa    
794 Anna Jędrzejowska-Dec Gliwice TAK TAK
795 Marek Jędrzejuk Wrocław TAK TAK
796 Joanna Joanna Ostrów Wielkopolski    
797 Stanisław Jończyk Legionowo TAK TAK
798 Grzegorz Józefczyk Wejherowo TAK TAK
799 Lidia Jucha Łódź TAK TAK
800 Michał Jucha Łódź    
801 Robert  Jurczyk Lewin Brzeski Tak TAK
802 Daniel Jurek Radom TAK TAK
803 Bartosz Jurga Gorzów Wielkopolski TAK TAK
804 Paweł  Jurkiewicz Kraków TAK TAK
805 Andrzej Justyński Szczecin TAK TAK
806 Andrzej Justyński Szczecin TAK TAK
807 Paweł Juszczak Pniewy TAK TAK
808 Andrzej Juszczyk Kraków tak TAK
809 Sławomir Juszczynka Kraków TAK TAK
810 Agnieszka Kaciupa Szczecin TAK TAK
811 Damian Kaczkiewicz Gliwice    
812 Jerzy Kaczmarczyk Mława TAK TAK
813 Krzysztof  Kaczmarek Szamotuły TAK TAK
814 Łucja Kaczmarek Zielona Góra TAK TAK
815 Sebastian  Kaczor Bytom TAK TAK
816 Marcin  Kaczorowski Legnica TAK TAK
817 Grzegorz Kaczyński Wyszków TAK TAK
818 Dorota Kadłubicka(Śmiałek) Katowice TAK TAK
819 Dorota Kadłubicka(Śmiałek) Nowy Sącz    
820 Rafał Kajkowski Koszalin TAK TAK
821 Piotr Kaleciński Brwinów TAK TAK
822 Sebastian Kaleta Koszalin TAK  
823 Monika Kaliczak-Szwaja Szprotawa TAK TAK
824 Arkadiusz Kalinowski Warszawa TAK TAK
825 Łukasz Kalinowski Warszawa TAK TAK
826 Robert Kalinowski Wałbrzych    
827 Marcin Kaliski Inowrocław TAK TAK
828 Witold Kalisz Grodzisk Mazowiecki TAK TAK
829 Damian Kalita Kraków    
830 Dawid  Kalociński Toruń TAK TAK
831 Krzysztof Kałłaur Warszawa TAK TAK
832 Maciej Kałowski Otwock TAK TAK
833 Robert Kaługa Radom    
834 Ewa  Kałus Żory TAK` TAK
835 Sławomir Kałuża Siemianowice Śląskie TAK TAK
836 Joanna Kamińska Dębogórze TAK TAK
837 Andrzej Kamiński Nakło nad Notecią TAK TAK
838 Wiesław Kamiński Warszawa TAK TAK
839 Sebastian  Kanafa Warszawa TAK TAK
840 Jakub Kanarek Koszalin    
841 Ireneusz  Kaniewski Prószków    
842 Ireneusz  Kaniewski Pruszków TAK TAK
843 Tomasz Kantorski Jarocin TAK TAK
844 Grzegorz Kańduła Poznań    
845 Klaudia Kańduła Poznań    
846 Andrzej Kapes Żychlin tak TAK
847 Paweł Kapitańczyk Poznań TAK TAK
848 Marcin  Kapituła Zawiercie TAK TAK
849 Agata Kapuśniak Susiec TAK TAK
850 Robert Kapuśniak Lubań TAK TAK
851 Grzegorz Karankiewicz Legnica TAK TAK
852 Maciej Karaszewski Wiry TAK  
853 Robert  Kargol Głogów TAK TAK
854 Krzysztof Karkowski Słomniki TAK TAK
855 Małgorzata Karnicka Zielona Góra TAK TAK
856 Krzysztof Karolczak Słupsk    
857 Małgorzata Karolczak Krobia TAK TAK
858 Katarzyna Karpacz Białustok TAK TAK
859 Antoni Karpierz Węgrzce TAK TAK
860 Darek Karpiński Warszawa TAK TAK
861 Zbigniew Karpisz Kraków TAK TAK
862 Wioleta Karschnia Mrzezino TAK TAK
863 Joanna Karska Gorzów Wlkp TAK TAK
864 Paweł Karski Gorzów Wlkp TAK TAK
865 Radosław Karsznia Wrocław TAK TAK
866 Waldemar Karuś Orły TAK TAK
867 Ewelina Kaska-Łobodowska Siennica TAK  
868 Dariusz Kasperski Kraków TAK TAK
869 Mirosław Kasperski Koszalin TAK TAK
870 Wojciech Kasperski Niepruszewo TAK TAK
871 Mariusz Kasprzak Łódź    
872 Tomasz Kaszak  Ryki TAK TAK
873 Andrzej Kaszuba Stare Miasto TAK TAK
874 Łukasz Kata Zielona Góra    
875 Radosław Katulski Inowrocław TAK TAK
876 Katarzyna Kawalec Warszawa TAK TAK
877 Magdalena Kawalec Brzostek TAK TAK
878 Sławomir Kawecki Komorniki TAK TAK
879 Rafał  Kawka Radomsko TAK TAK
880 Maciej Kaysiewicz Poznań TAK TAK
881 Grzegorz Kazimierczak Wrocław    
882 Mariusz Kazubski Wrocław TAK TAK
883 Dariusz Kaźmierowski Paproć, Nowy Tomyśl TAK TAK
884 Marcin  Kądzielawa Tarnów TAK TAK
885 Dominik Kądziołka Rzeszów TAK TAK
886 Dariusz Kąkol Bielsko-Biała TAK TAK
887 Jerzy Kempiński Wrocław    
888 Mieczysław Kempisty Ostrów Mazowiecki TAK TAK
889 Maciej Kenig Krzeszowice TAK TAK
890 Piotr Kerschbaum Kraków TAK TAK
891 Karolina Kęcka Kielce    
892 Włodzimierz Kęder Kraków TAK TAK
893 Paweł Kędra Sanok TAK TAK
894 Łukasz Kędzielewski Szczecin TAK TAK
895 Paweł  Kędzierski Słupsk TAK TAK
896 Mieczyslaw Kędziora Oborniki Wielkopolskie    
897 Waldemar Kępka Santocko TAK TAK
898 Kamil Kępowicz Niedrzwica Duża TAK  
899 Paweł Kęska Lublin TAK TAK
900 Halina Kęsy-Kowalska Szczawno-Zdrój    
901 Hanna Kęsy-Kowalska Szczawno-Zdrój TAK TAK
902 Michał Kiałka Rawicz TAK TAK
903 Beata Kicińska-Kokotek Łódź TAK TAK
904 Dariusz  Kieliszek Rumia TAK TAK
905 Paweł  Kielnierowski Pabianice TAK TAK
906 Janusz Kiełbasa Kraków TAK TAK
907 Aneta Kiełbowicz Gniezno TAK TAK
908 Wioletta Kierczyńska Brzeziny TAK TAK
909 Sebastian Kieszek Pruszków TAK TAK
910 Daniel Kilian Mysiadło    
911 Stanisław  Kim Kraków TAK TAK
912 Dominik Kirys Chełmno TAK  
913 Leszek  Kita Goleniów    
914 Tomasz  Klakla Nysa TAK TAK
915 Paulina Klasińska Pińczów TAK TAK
916 Paulina Klasińska Pińczów    
917 Rafał Klaus Klodawa    
918 Jakub Klawikowski Malbork TAK TAK
919 Marek Kleina Olsztyn TAK TAK
920 Tomasz Kleist Kłodawa  TAK TAK
921 Wojciech Klekotko Suwałki    
922 Grzegorz Klimiuk Wiskitki tak TAK
923 Julian Klos Płock    
924 Katarzyna Kluk Warszawa TAK TAK
925 Marek Klukoszowski Nowa Biała TAK TAK
926 Jakub Kluziński Pruszków    
927 Anna Kłak Zielona Góra TAK TAK
928 Arkadiusz  Kłębek Wyszków    
929 Arkadiusz Kłębek Wyszków TAK TAK
930 Katarzyna Kłopotowska- Sosna Kraków TAK TAK
931 Bogusław Kłos Łukta TAK TAK
932 Julian Kłos Płock TAK TAK
933 Sławomir  Kłos Gdańsk TAK  
934 Zbigniew Kłos Piastów TAK TAK
935 Jacek Kłosek Racibórz TAK TAK
936 Wojciech Kłosiewicz Elbląg TAK TAK
937 Paweł Kłyszejko Szczecin    
938 Sławomir Kmak Grybów TAK TAK
939 Łukasz Kmieciak Wolsztyn TAK TAK
940 Adam Kmieć Ruda Śląska Tak TAK
941 Bartłomiej Kmieć Gdańsk TAK TAK
942 Gabriela Knapczyk Kania Bieńkówka TAK TAK
943 Marek Knesz Jejkowice    
944 Krzysztof Knysak Częstochowa TAK TAK
945 Irek Kobiałka Dębica    
946 Krzysztof  Kobyłka Kiełczów    
947 Wojciech Kochaj Lublin TAK TAK
948 Tomasz Kochański Lubrza TAK TAK
949 Tomasz Kocieliński Kielce TAK TAK
950 Anna  Kocielska Gliwice TAK TAK
951 Marcin  Kociemba Poznań TAK TAK
952 Beata Kocińska-Kokotek Łódź TAK TAK
953 Przemysław Kociuba Szczecin TAK !!! TAK
954 Mariusz Kocoń Opole    
955 Michał  Koćwin Bielsko Biała    
956 Eugeniusz Koda Warszawa TAK TAK
957 Michał Kojder Szczecin TAK TAK
958 Dariusz Kolaszt Mińsk Mazowiecki TAK TAK
959 Jarosław Kolawa Lubin    
960 Grzegorz Koliński Pobiedziska TAK TAK
961 Rafał Kolmajer Bydgoszcz    
962 Małgorzata Kołczyk Warszawa TAK TAK
963 Norbert Kołda Kielce TAK  
964 Jacek Kołek Malanów TAK TAK
965 Maciej Kołek Warszawa TAK TAK
966 Andrzej Kołodziej Miłkowice TAK TAK
967 Tomasz Kołodziejczyk Piła TAK TAK
968 Rafał Kołodziejski Kamieniec Wrocławski TAK  
969 Paweł Kołowrocki Dzierżoniów Tak TAK
970 Sławomir Kołton Zawiercie TAK TAK
971 Krzysztof  Komandera Świerczyniec TAK TAK
972 Rafał Komański Zabszyn TAK TAK
973 Joanna Komatka Warszawa    
974 Katarzyna Kominek Topola- Osiedle TAK TAK
975 Grzegorz Komisarek Września  TAK TAK
976 Marcin Komuński Środa Wielkopolska TAK TAK
977 Maciej Konarski Podkowa Leśna TAK TAK
978 Jacek  Konarzewski Rumia TAK TAK
979 Sylwia Konczewicz Krobia TAK TAK
980 Zbigniew Kondera Piła TAK TAK
981 Łukasz Kondrat Warszawa TAK TAK
982 Olga Kondzielnik Tychy TAK TAK
983 Paweł Kondzielnik Tychy TAK TAK
984 Bartosz Konieczka Pobiedziska TAK TAK
985 Andrzej Konieczny Wrocław TAK TAK
986 Paweł Konieczny Naas.Co Kildare TAK TAK
987 Robert  Konieczny Nakło nad Notecią TAK TAK
988 Waldemar Konieczny Zaniemyśl woj.wielkop. TAK TAK
989 Paweł Konkolewski Pleszew TAK TAK
990 Bartosz Konopka Kraków    
991 Robert Konopka Póławy    
992 Robert Konopka Puławy    
993 Artur Konrad Zawiercie TAK  
994 Marcin Konrad Zawiercie TAK  
995 Michał Kopacz Wrocław    
996 Piotr Kopaczewski Zielona Góra TAK TAK
997 Grzegorz Kopania Augustów TAK TAK
998 Maciej  Kopczyński Gdynia TAK TAK
999 Marcin Kopczyński Sulechów woj.Lubuskie TAK TAK
1000 Stanisław Kopecki Zielona Góra TAK TAK
1001 Kinga Kopeć Majdan Królewski    
1002 Marcin Korbik Koziegłowy TAK TAK
1003 Mikołaj Korbik Koziegłowy TAK TAK
1004 Jarosław Kordysz Lubin TAK TAK
1005 Monika Korporowicz Kanie TAK TAK
1006 Monika Korpowicz Kanie    
1007 Katarzyna Korpus-Mielczarska Sławków TAK TAK
1008 Arkadiussz Korycki Warszawa    
1009 Arkadiusz Korycki Warszawa TAK TAK
1010 Mariusz Koryczan Libiąż TAK TAK
1011 Jarosław Korzeniewski Gorzów Wielkopolski TAK TAK
1012 Paweł Korzeniewski Białystok TAK TAK
1013 Aleksandra Korzeniowska Elbląg TAK TAK
1014 Marcin Korzonek Gorzyce    
1015 Rafał Kos Wieruszów TAK TAK
1016 Justyna Kosecka Bydgoszcz TAK TAK
1017 Tomasz Kosecki Gdynia TAK TAK
1018 Cezary Kosewski Jabłonna TAK TAK
1019 Wioleta Kosińska Ciechanów TAK TAK
1020 Grzegorz Kosmala Kielce    
1021 Paulina Kosman Puszkarska Kraków TAK TAK
1022 Krzysztof  Kossowicz Piechowice TAK TAK
1023 Bogumił Kostka Krotoszyn TAK TAK
1024 Kacper Kostrubała Warszawa TAK TAK
1025 Justyna  Kostrzewska Łomianki Dolne    
1026 Justyna Kostrzewska Łomianki Dolne Tak TAK
1027 Marcin Koszałko Polkowice TAK TAK
1028 Robert Koszela Zielona Góra    
1029 Daniel Koszyk Nowy Sącz TAK  
1030 Robert Kościański Kościan    
1031 Bogdan  Kościelniak Brzeg TAK TAK
1032 Robert  Kościelniak Koszalin TAK TAK
1033 Robert Kościelniak Koszalin    
1034 Wojciech Kotarba Kielce TAK TAK
1035 Marek Kotowski Olsztyn TAK TAK
1036 Alan Kowalczyk Shirebrook, Nottinghamshire TAK TAK
1037 Małgorzata Kowalczyk Kościelisko    
1038 Mariusz Kowalczyk Warszawa TAK TAK
1039 Paweł Kowalczyk Kęty TAK  
1040 Paweł Kowalczyk Szczecin TAK  
1041 Roman Kowalczyk Kraków TAK TAK
1042 Krzysztof Kowalewski Warszawa    
1043 Mariusz Kowalik Kłobuck    
1044 Tomasz Kowalkowski Klucze TAK TAK
1045 Katarzyna Kowalska Warszawa TAK TAK
1046 Bartłomiej  Kowalski Rzeszów TAK TAK
1047 Jacek Kowalski Solec Kujawski    
1048 Karol  Kowalski Łódź  TAK TAK
1049 Piotr Kowalski Żagań TAK TAK
1050 Tomasz Kowalski Warszawa    
1051 Zbigniew Kowalski Stara Łubianka TAK  
1052 Dawid Kozacki Michałowice TAK TAK
1053 Katarzyna Kozak Jastrzębie Zdrój TAK TAK
1054 Krzysztof Kozakiewicz Legnickie Pole TAK TAK
1055 Kamil Kozera Dąbrowa Górnicza TAK TAK
1056 Michał Koziarski Sieraków Śląski TAK TAK
1057 Krzysztof Kozikowski Zielona Góra TAK TAK
1058 Dariusz Koziński Częstochowa TAK TAK
1059 Dariusz Koziński Warszawa    
1060 Marek Koziński Osielsko TAK TAK
1061 Marcin Kozioł Tarnów    
1062 Ludwik Koziołek Katowice TAK TAK
1063 Iwona Kozłowska Leszno TAK TAK
1064 Adam Kozłowski Wrocław TAK TAK
1065 Artur Kozłowski Dąbrowa Górnicza TAK TAK
1066 Jacek Kozłowski Pieszyce  TAK TAK
1067 Leszek Kozłowski Leszno TAK TAK
1068 Wojciech Kozłowski Kraków    
1069 Krzysztof Koźlicki Ruda śląska TAK  
1070 Piotr Kożuch Marcinkowice TAK TAK
1071 Przemysław Kraciuk Warszawa TAK TAK
1072 Alina Krajecka-Solarz Sosnowiec TAK TAK
1073 Maciej Krajewski Zielona Góra TAK TAK
1074 Sławomir  Krakowiak Koszalin TAK  
1075 Michał Krasicki Witunia TAK TAK
1076 Dawid Krawczyk Wiesiółka TAK TAK
1077 Grzegorz Krawczyk Radom TAK  
1078 Daniel Krawczyński Kostrzyń Nad Odrą TAK TAK
1079 Maciej Krawisz Bydgoszcz TAK  
1080 Marcin Kreft Zbąszyń TAK TAK
1081 Krzysztof Kręcisz Racibórz TAK TAK
1082 Zbigniew Kręcisz Racibórz TAK TAK
1083 Beata Kriese Runowo Krajeńskie TAK TAK
1084 Janusz Kroczek Wodzisław Śląski    
1085 Jacek  Krone Łódź TAK TAK
1086 Andrzej Król Myszków    
1087 Anna Król Kozienice    
1088 Arkadiusz Król Gdańsk TAK  
1089 Arkadiusz Król Warszawa TAK TAK
1090 Marcin Król Błonie TAK TAK
1091 Zbigniew Król Połczyn-Zdrój    
1092 Mariusz Królik Zielona Góra os. Leśne TAK TAK
1093 Wojciech Królikowski Ciechanów TAK TAK
1094 Marcin Kruba Jarosław TAK TAK
1095 Jarosław Kruk Łódź TAK TAK
1096 Krzysztof  Krupnik Strzegom TAK TAK
1097 Małgorzata Kruszewska Mrozy TAK TAK
1098 Paweł Kruszewski Warszawa TAK TAK
1099 Adam Kruszyński Kołaczkowo TAK TAK
1100 Michał Kruszyński Dźwierzuty TAK TAK
1101 Katarzyna Krym Smolec TAK TAK
1102 Jacek Kryszyłowicz Szczytno TAK TAK
1103 Benedykt Krzczuk Tychy TAK TAK
1104 Marcin Krzeszowski Strzegom TAK TAK
1105 Iwona Krześniak Warszawa TAK TAK
1106 Łukasz Krzystała Czerwionka - Leszczyny TAK TAK
1107 Monika Krzywańska Gołaczewy TAK TAK
1108 Adam Kubiak Warszawa TAK TAK
1109 Tomasz Kubicki Oleśnica    
1110 Sławomir  Kubiński Strzegowa    
1111 Sławomir  Kubiński Strzegowo    
1112 Piotr Kubowicz Kraków TAK TAK
1113 Patryk Kuc Szprotawa    
1114 Monika Kucharczyk Poznań TAK TAK
1115 Mariusz kucharski Zielona Góra os. Leśne TAK TAK
1116 Michał Kucharski Baranów TAK TAK
1117 Przemysław Kucharski Rokietnica TAK TAK
1118 Andrzej Kuciński Będzin TAK TAK
1119 Michał Kucybała Wałcz TAK TAK
1120 Tomasz Kucz Jelenia Góra TAK TAK
1121 Katarzyna Kuczek Bytom TAK TAK
1122 Marek Kuczera Czernica TAK TAK
1123 Jerzy  Kuczkowski Ożarów TAK TAK
1124 Jakub Kudrycki Bilcza TAK TAK
1125 Szymon Kuglarz Wodzisław Śląski TAK TAK
1126 Wojciech Kujatt Gdynia TAK TAK
1127 Wojciech Kujatt Gdynia TAK TAK
1128 Marcin Kujawa Zacharzew TAK TAK
1129 Hubert Kukawa Opalenica TAK TAK
1130 Tomasz Kukieła Koszalin    
1131 Bogusław Kukiełka Lublin TAK TAK
1132 Grzegorz Kukla Siemianowice Śląskie TAK TAK
1133 Piotr Kukla Piasek TAK TAK
1134 Tomasz Kuklis Poznań TAK TAK
1135 Kazimierz Kukulka London (UK) TAK TAK
1136 Grzegorz Kula Warszawa TAK TAK
1137 Paweł Kulak Pruszków TAK TAK
1138 Marcin Kuldanek Milanówek TAK TAK
1139 Zbigniew Kulig Brzesko TAK TAK
1140 Grzegorz Kulik Malbork TAK TAK
1141 Katarzyna Kulik Bytom    
1142 Marek Kulka Bydgoszcz TAK TAK
1143 Daniel Kulma Gdów TAK TAK
1144 Maksymilian Kulza Poznań TAK TAK
1145 Jacek Kumor Wrocław TAK  
1146 Cezary Kupiński Wrocław TAK TAK
1147 Grzegorz Kurcius Rybnik TAK TAK
1148 Justyna Kurczab Limanowa    
1149 Piotr  Kurczewski Olszyna TAK TAK
1150 Aleksander Kurkus Warszawa tak TAK
1151 Grzegorz Kuryłło Puławy    
1152 Anna Kurzak Zawiercie TAK TAK
1153 Marcin Kurzawiński Golina TAK TAK
1154 Łukasz Kurzeja Ruda Śląska    
1155 Damian Kurzelowski Olsztyn TAK TAK
1156 Piotr Kurzyński Zbąszynek TAK TAK
1157 Jakub Kustosz Przelewice TAK TAK
1158 Radosław Kusz Piła TAK TAK
1159 Edwin Kuszczyk Międzyrzecz TAK TAK
1160 Marek Kuś Skawina TAK TAK
1161 Anna  Kuziemska Skierniewice Tak TAK
1162 Marcin Kuzioła Bydgoszcz TAK TAK
1163 Tomasz Kwaśniewski Zabrze    
1164 Renata Kwiatkowska Ożarów Mazowiecki TAK TAK
1165 Marek Kwiatkowski Warszawa TAK TAK
1166 Jacek Kwiecień Marki tak TAK
1167 Marek Kwiecień Marki TAK TAK
1168 Kamila Kwiecień-Lipińska Łódź TAK TAK
1169 Donat Kwieciński Będzin TAK TAK
1170 Feliks Kwieciński Wolin TAK TAK
1171 Sebastian  Kwieciński Iława    
1172 Sebastian  Kwieciński Mława    
1173 Sławomir Kwinta Dzierżoniów TAK TAK
1174 Mirosław Kyrcz Dankowice TAK TAK
1175 Sławomir Lachendro Bieruń TAK TAK
1176 Alicja Lackorzyńska Szczecin TAK  
1177 Marcin Lampart Rybnik TAK TAK
1178 Marta Lampart Kraków TAK TAK
1179 Maurycy Langner Dąbrowa Gónicza TAK TAK
1180 Radosław Langner Wrocław    
1181 Mikołaj Lasek Czmoń TAK TAK
1182 Daniel Laskowski Bydgoszcz TAK TAK
1183 Grzegorz Laszczowski Głogów TAK TAK
1184 Krystian  Latoszewski Godziszewo TAK TAK
1185 Włodzimierz Lebiotkowski Gniezno    
1186 Patrycja Lechocka Pszów TAK TAK
1187 Jerzy Lechowicz Krapkowice TAK TAK
1188 Joanna Legat Warszawa TAK TAK
1189 Krzysztof Legoń Zakopane TAK TAK
1190 Paweł Lehmann Zbąszyń TAK TAK
1191 Wojciech Lemiowski Czernica (Ratowice) TAK TAK
1192 Marek Lemirski Wrocław TAK TAK
1193 Jarosław Lepert Pułtusk TAK TAK
1194 Mariusz Lesiecki Zielona Góra TAK TAK
1195 Grzegorz Lesiuk Łódź TAK TAK
1196 Jarosław Leśniak Częstochowa TAK TAK
1197 Mateusz Leśniak Choszczno TAK TAK
1198 Urszula Leśniak Józefosław TAK TAK
1199 Urszula Leśniak Józefów    
1200 Janusz Leśniewski Łapy TAK TAK
1201 Tomasz Leśnik Nowy Sącz TAK TAK
1202 Grzegorz Lewandowski Szydłowo TAK TAK
1203 Krzysztof  Lewandowski Spalona TAK TAK
1204 Maciej  Lewandowski Wrocław TAK TAK
1205 Maciej Lewandowski Warszawa TAK TAK
1206 Maciej Lewandowski Warszawa TAK TAK
1207 Marek Lewandowski Lewin Brzeski TAK TAK
1208 Mateusz Lewandowski Poznań TAK TAK
1209 Paweł  Lewandowski Cigacice TAK TAK
1210 Rafał Lewandowski Nakło nad Notecią Tak TAK
1211 Robert Lewandowski Gdynia Tak TAK
1212 Andrzej Lewiński Gdynia Tak TAK
1213 Krzysztof  Lewiński Jarocin TAK TAK
1214 Zenon Liberna Bartoszyce tak TAK
1215 Wojciech Lichota Skoczów TAK TAK
1216 Mirosław Licznerski Lubawa TAK TAK
1217 Rafał  Licznerski Lubawa TAK TAK
1218 Marek  Lik Chełm    
1219 Sylwia Lipińska Szczecin TAK TAK
1220 Waldemar Lipiński Warszawa    
1221 Katarzyna Lipnicka Ostróda TAK TAK
1222 Wojciech Lisak Katowice TAK TAK
1223 Dominik Lisiecki Łódź TAK TAK
1224 Saulius Litvinavicius Litwa    
1225 Agnieszka Litwin Kraków TAK TAK
1226 Łukasz Lizak Tarnów    
1227 Rafał Lokocz Szczecin TAK TAK
1228 Łukasz Lombarski Krowice    
1229 Joanna Lorenc Wąsosz    
1230 Paweł  Lorkowski Wrocław TAK TAK
1231 Łukasz Lubera Tłuszcz TAK TAK
1232 Agnieszka Luboch Szydłów TAK TAK
1233 Tomasz Luks Serock TAK TAK
1234 Marcin Lupa Wrocław TAK TAK
1235 Marcin Lusa Sulejówek TAK TAK
1236 Mateusz Łaba Jugów TAK TAK
1237 Piotr  Łaba Siechnice TAK TAK
1238 Mariusz Łabędzki Stargard TAK TAK
1239 Maciej Łabędź Wieliczka TAK TAK
1240 Paweł Łabno Tarnowiec Tak TAK
1241 Katarzyna Łagosz Tychy    
1242 Krzysztof  Łajtar Komarówka Podlaska TAK TAK
1243 Piotr Łakomy Murowana Goślina TAK  
1244 Marcin Łaksa Klucze TAK TAK
1245 Mateusz Łańduch Kalisz    
1246 Beata Łapa Jastrzębie Zdrój    
1247 Szymon Łaszczyński Leszno TAK TAK
1248 Piotr Łata Modlnica    
1249 Grzegorz Łatka Chrzanów TAK TAK
1250 Łukasz Łatka Warszawa TAK  
1251 Paweł Łatka Kraków TAK TAK
1252 Oskar Łatoszyński Spalice TAK TAK
1253 Piotr Łazarowicz Jawor    
1254 Ilona  Łącka Warszawa TAK TAK
1255 Robert  Łączka Trzebinia TAK TAK
1256 Dawid  Łebek Bieliny TAK TAK
1257 Marcin Łech Pamiątkowo TAK TAK
1258 Paweł Łęcki Żyrardów TAK TAK
1259 Kasper Łoch Wrocław TAK TAK
1260 Krzysztof Łodej Bieliny    
1261 Dariusz Łokietek Szczecin TAK TAK
1262 Maciej Łopaczyk Leszno    
1263 Magdalena Łopaczyk Leszno TAK TAK
1264 Cyprian Łoposzko Kobierzyce TAK TAK
1265 Artur  Łoziński Izdebnik TAK TAK
1266 Łukasz Łubniewski Prudnik TAK TAK
1267 Anna  Łuczaj Bielsko-Biała TAK TAK
1268 Krystian Łuczak Włocławek TAK TAK
1269 Stanisław  Łuczak Nowa Sarzyna TAK TAK
1270 Piotr  Ługowski Poznań TAK TAK
1271 Leszek Łukasik Oława Tak TAK
1272 Marcin Łukasik Oława TAK TAK
1273 Damian  Łukasz Kudowa Zdrój TAK TAK
1274 Zenon Łukaszuk Warszawa TAK  
1275 Krzysztof  Łukawski Świebodzice TAK TAK
1276 Rafał Łuszczyna Strzelce Opolskie TAK TAK
1277 Marcin Łyczywek Żabokliki    
1278 Aleksandra Łydka Kraków    
1279 Mirosław Łysoń Głogów TAK TAK
1280 Aleksandra Łysuniak Strauch Grodzisk Mazowiecki TAK TAK
1281 Sebastian Machalski Tomaszów Mazowiecki TAK TAK
1282 Monika Maciąg Zawiercie    
1283 Paweł Maciejewski Zielona Góra    
1284 Krzysztof Maciejski Bieliny    
1285 Daniel Mackiewicz Jaworzyna Śląska  TAK TAK
1286 Maciej Macuk Gniezno TAK TAK
1287 Grzegorz Maćkowiak Czerniejewo TAK TAK
1288 Sylwia Madalińska Leszno TAK TAK
1289 Elżbieta Madej Kunice TAK TAK
1290 Adam Madeja Białystok Tak  
1291 Karol Madejczyk Rogoźnik TAK TAK
1292 Marta Madera Chojna TAK TAK
1293 Andrzej Maj Kozienice TAK TAK
1294 Beata Maj Kozienice    
1295 Marcin Majcherek Pietrowice Wielkie TAK TAK
1296 Grzegorz Majchrzak Warszawa    
1297 Marcin Majerowski Siewierz TAK TAK
1298 Andrzej Majewski Dąbrowa Górnicza TAK TAK
1299 Krystian Majewski Gdynia    
1300 Piotr Majewski Kórnik TAK TAK
1301 Tomasz Majewski Zielonka    
1302 Robert Majorkiewicz Świebodzice TAK TAK
1303 Przemysław Makles Radomsko TAK  
1304 Adam Makos Siemianowice Śląskie TAK TAK
1305 Anna  Makowska Gorlice TAK TAK
1306 Paweł Maksymiuk Warszawa TAK TAK
1307 Andrzej Maksymowicz Kraków TAK TAK
1308 Joanna Makuch Cieszanów TAK  
1309 Tomasz Makut Bielawa TAK  
1310 Mariusz Malec Stargard TAK TAK
1311 Radosław Malesa Ostrówek    
1312 Angelika Malicka Rokitno Szlacheckie TAK TAK
1313 Mateusz Malicki Zawiercie TAK TAK
1314 Łukasz Malina Katowice TAK TAK
1315 Adam Maliszewski Poznań TAK TAK
1316 Tomasz Malus Dąbrowa Górnicza TAK TAK
1317 Sebastian  Małecki Osiek nad Wisłą TAK TAK
1318 Piotr  Małek Turek TAK TAK
1319 Dariusz Małkiewicz Katowice TAK TAK
1320 Piotr Małkowicz Kraków TAK  
1321 Wiesław  Małysa Lubliniec TAK TAK
1322 Daniel Małż Jaktorów TAK TAK
1323 Filip Mamczur Miłocin TAK TAK
1324 Mateusz Mańczak Poznań TAK TAK
1325 Robert  Mańka Żytna  TAK TAK
1326 Sławomir Mańka Mikołów TAK TAK
1327 Piotr Marasimiuk Komarówka Podlaska    
1328 Tomasz Marchaj Tczew TAK TAK
1329 Arkadiusz Marchwicki Poznań    
1330 Roman Marciniak Wieluń TAK TAK
1331 Wojciech Marciniak Szczecin TAK TAK
1332 Adam Marcinkiewicz Radom TAK TAK
1333 Marek Marciszewski Wasilków TAK  
1334 Agnieszka Marczak Poznań TAK TAK
1335 Grażyna Marczak Warszawa    
1336 Sławomir  Marczewski Złotów TAK TAK
1337 Tomasz Marczewski Gorzów Wlkp TAK TAK
1338 Mirosław Marczuk Chorzów TAK TAK
1339 Tomasz Marczuk Świętochłowice    
1340 Ewa Marek Katowice TAK  
1341 Paweł  Marek Wadowice TAK TAK
1342 Przemysław Marek Kleczew TAK TAK
1343 Artur Margol Słubice TAK TAK
1344 Przemysław Margula Zemborzyce Podleśne TAK TAK
1345 Marcin Markiewicz Warszawa TAK TAK
1346 Waldemar Markowski Strzelce Opolskie    
1347 Paweł Markusik Radzionków TAK TAK
1348 Mateusz  Maroński Busko-Zdrój TAK TAK
1349 Maksymilian Mars Kraków TAK TAK
1350 Krzysztof Marszałek Krzeszowice TAK TAK
1351 Paweł Martusik Radzionków    
1352 Agnieszka Martyna Kraków TAK TAK
1353 Marcin Martynowski Warszawa TAK TAK
1354 Witold Martynowski Rogozino TAK  
1355 Henryk Maruszak Skarbimierz Osiedle TAK TAK
1356 Rafał Maruszak Skarbimierz Osiedle TAK TAK
1357 Agata  Maryniak Szczecin TAK TAK
1358 Piotr Maryniak Bytom TAK TAK
1359 Grzegorz Marzec Szczepanek TAK TAK
1360 Grzegorz Masewicz Gorzów Wielkopolski tak TAK
1361 Bartosz Masłowiec Wrocław TAK TAK
1362 Katarzyna Masłowska Katowice    
1363 Mariusz Maślany Warszawa TAK TAK
1364 Tomasz Matczak Łódź TAK TAK
1365 Arkadiusz Matejuk Malbork    
1366 Aleksandra Materzok Racibórz TAK TAK
1367 Ryszard Matlak Warszawa TAK TAK
1368 Monika Matusewicz Warszawa TAK TAK
1369 Krzysztof Matusiak Leszno TAK TAK
1370 Leszek Matusiak Ujście TAK TAK
1371 Radosław Matusiak Sieradz TAK TAK
1372 Rafał Matusiak Osięciny TAK TAK
1373 Paweł Matuszak Krzywiń TAK TAK
1374 Marek Matuszczyk Radomsko TAK TAK
1375 Krzysztof  Matwiejczyk Wyszków TAK TAK
1376 Konrad Matyjasiak Warszawa TAK TAK
1377 Krzysztof  Matysiak Lubin TAK TAK
1378 Arkadiusz Mazalon Janowiec Wielkopolski    
1379 Ewa Mazanowska Bydgoszcz TAK TAK
1380 Tomasz Mazepa Oława TAK TAK
1381 Mirosław Maziarka Żyraków    
1382 Grzegorz Mazur Tarnów TAK TAK
1383 Marek Mazur Warszawa TAK TAK
1384 Piotr  Mazur Piaseczno TAK TAK
1385 Sebastian Mazur Racibórz    
1386 Monika Mazurek Kraków TAK TAK
1387 Robert Mazurek Konin TAK TAK
1388 Tomasz Mączewski Lublin    
1389 Artur Mądry Gdynia TAK TAK
1390 Wojciech Mądry Swarzędz TAK TAK
1391 Tomasz Mądrzejewski Kępno TAK TAK
1392 Norbert Mąkosa Pionki TAK TAK
1393 Tomasz Mąkowski Sońsk (Gołotczyzna) TAK TAK
1394 Sławomir Medyński Lubań TAK TAK
1395 Paweł  Mehl Opole  TAK TAK
1396 Paweł Meissner Łódź    
1397 Karol Mejgier Więcbork    
1398 Marek Meliński Wrocław TAK TAK
1399 Łukasz Mendyka Środa Wielkopolska  TAK TAK
1400 Marek Mesjasz Lubin TAK TAK
1401 Szymon Miałkas Buk TAK TAK
1402 Marcin Mianowski Lublin TAK TAK
1403 Andrzej Michalak Poznań TAK TAK
1404 Maja Michalak Warszawa TAK TAK
1405 Mariusz Michalak Warszawa TAK TAK
1406 Monika Michalak Zielona Góra TAK TAK
1407 Remigiusz Michalak Żychlin TAK TAK
1408 Sławomir Michalak Śrem TAK TAK
1409 Katarzyna Michalcewicz Zabrze TAK TAK
1410 Wojciech Michalczyk Racibórz TAK TAK
1411 Andrzej Michalik Gorzów Wielkopolski    
1412 Monika Michalska Legionowo TAK TAK
1413 Henryk Michalski Tarnów TAK TAK
1414 Ewelina  Michałowska Koszalin TAK TAK
1415 Jan  Michałowski Gryfino TAK TAK
1416 Michał Michniacki Szczecin TAK TAK
1417 Bartłomiej Mickiewicz Dąbrowa Górnicza TAK TAK
1418 Jerzy Mickiewicz Jarosław TAK TAK
1419 Zbigniew Micuła Wolbrom TAK TAK
1420 Wojciech Mielczarek Tychy TAK TAK
1421 Mateusz Mielniczuk Kielce    
1422 Mirosław Mielniczuk Warszawa TAK TAK
1423 Mariusz Miernicki Dzierżoniów TAK TAK
1424 Ryszard Mierzejewski Krotoszyn TAK TAK
1425 Sylwester Mierzejewski Rumia    
1426 Tomasz Mieszała Wrocław TAK TAK
1427 Szymon Mieszkała Pępowo TAK TAK
1428 Paweł  Mieszkowski Poznań TAK TAK
1429 Mateusz  Mietła Kraków TAK TAK
1430 Jacek  Migacz Zielonki K. Krakowa    
1431 Jacek Migacz Zielonki / k. Krakowa TAK TAK
1432 Damian Mika Racibórz TAK TAK
1433 Arkadiusz Mikler Kraków TAK TAK
1434 Jarosław Mikołajczyk Łódź    
1435 Dawid  Mikołajewski Kalisz TAK TAK
1436 Małgorzata Mikrut Grudziąc TAK TAK
1437 Aneta Mikulska Okuniew TAK TAK
1438 Paweł  Mikulski Przywidz TAK TAK
1439 Konrad Milczanowski Gdańsk TAK TAK
1440 Ryszard Milczarek Olsztyn TAK TAK
1441 Michał Milewski Częstochowa TAK TAK
1442 Rafał Miłek Kędzierzyn-Koźle TAK TAK
1443 Aleksandra Miłoń Rzeszów TAK TAK
1444 Mariusz Miłoń Rzeszów TAK TAK
1445 Paweł Miłoszewski Warszawa    
1446 Zbigniew Minda Warszawa TAK TAK
1447 Łukasz Mirocha Mucharz TAK TAK
1448 Ireneusz Mirowski Bobrowiec TAK TAK
1449 Beata Mirska Ostrów Wielkopolski TAK TAK
1450 Kamil Miszczak Kielce TAK TAK
1451 Olga Miszkiewicz-Górecka Warszawa TAK TAK
1452 Sylwia Miśta-Dorobisz Myszków TAK TAK
1453 Andrzej Mitrosz Wrocław    
1454 Maciej Młodystach Zbąszyń TAK TAK
1455 Łukasz Młynarczyk Wrocław TAK TAK
1456 Krystian Młynek Dobrzeń Wielki TAK TAK
1457 Urszula Mniszko Marki tak TAK
1458 Ireneusz  Mochol Lubliniec TAK TAK
1459 Krzysztof  Modzelewski Ostrołęka TAK TAK
1460 Kamil Molenda Murowana Goslina TAK TAK
1461 Sylwia Molik Gorzów Wielkopolski Tak TAK
1462 Marlena Molińska Miękinia TAK TAK
1463 Łukasz Moliszewski Pabianice TAK TAK
1464 Łukasz Moneta Wrocław TAK TAK
1465 Adam Moniakowski Żary TAK TAK
1466 Paweł Morański Bolesławiec TAK TAK
1467 Mateusz Morawa Radziszów TAK TAK
1468 Mirosław Morawski Radom TAK TAK
1469 Krystian Morkisz Żory    
1470 Krzysztof  Moskwa Leszno TAK TAK
1471 Kamil Mosur Warszawa    
1472 Mirosław Mościcki Chojna TAK TAK
1473 Wojciech Mościński Stargard Szczeciński    
1474 Tomasz Mówiński Szczecin TAK TAK
1475 Agata Mroczek Opole TAK TAK
1476 Karol Mroczkowski Krotoszyn TAK TAK
1477 Bartłomiej Mrowiec Katowice    
1478 Leszek Mroziński Reda TAK TAK
1479 Dariusz Mróz Gryfino TAK TAK
1480 Magdalena Mrugalska Koszalin TAK TAK
1481 Cezary Mucha Radzionków (woj. Śląskie) TAK TAK
1482 Kamila Mucha Warszawa TAK TAK
1483 Krzysztof Mucha Mszana TAK TAK
1484 Hanna Muerau-Nowicka Bytów TAK TAK
1485 Marta Mularczyk Poznań TAK TAK
1486 Jarosław Mularz Bochnia    
1487 Hubert Multana Kraków TAK TAK
1488 Tomasz Mura Rybnik    
1489 Małgorzata Murawska Warszawa TAK TAK
1490 Marzena Musiał Jaworzno TAK TAK
1491 Witold Musiał Kraków    
1492 Maciej Musielak Leszno TAK TAK
1493 Helena Musioł Rybnik TAK TAK
1494 Ewa Muster-Drażba Olecko    
1495 Mieczysław Mystkowski Warszawa TAK  
1496 Bartosz Myszkiewicz Miłosław TAK TAK
1497 Anna Myślińska Warszawa TAK TAK
1498 Piotr Nabiałek Ostrołęka TAK TAK
1499 Łukasz Naczas Warszawa TAK TAK
1500 Paweł Nalepka Wodzisław Śląski TAK TAK
1501 Maciej Namlik Wałbrzych TAK TAK
1502 Zbigniew Naparty Oborniki    
1503 Artur Napurka Warszawa TAK TAK
1504 Jan Nartowski Józefosław,gm.Piaseczno TAK TAK
1505 Wiktor Naskręt Zielona Góra TAK TAK
1506 Marcin Nawarowski Ozimek    
1507 Joanna  Nawojska Zielona Góra TAK TAK
1508 Piotr Nawrat Gliwice TAK TAK
1509 Przemek Nawrocki Katowice TAK TAK
1510 Arkadiusz Nemś Staszów TAK TAK
1511 Paweł  Nicpoń Poznań TAK TAK
1512 Adam Niedbał Siewierz    
1513 Paweł Niedźwiedź Natalin    
1514 Bartosz Niegrebecki Szczecin    
1515 Damian Niemczyk Warszawa TAK TAK
1516 Magdalena Niemczyk Bielsko Biała TAK TAK
1517 Rafał  Niemczyk Jaworzno TAK TAK
1518 Adam Niepokój Kielce TAK TAK
1519 Lesław Niespodziński Tczew TAK TAK
1520 Grzegorz Nikifirowicz Sindelfingen TAK TAK
1521 Paweł  Nikulski Przywidz    
1522 Michał Niski Gdynia    
1523 Maciej Niwiński Zabierzów TAK TAK
1524 Mariusz Noceń Sulejówek    
1525 Rafał Nocuń Dąbrowa Górnicza TAK TAK
1526 Adam Nolbert Wrocław TAK TAK
1527 Jędrzej Nosko Wrocław TAK TAK
1528 Anna Nowak Gorzów Wlkp TAK TAK
1529 Cyprian Nowak Kościan TAK TAK
1530 Dorota Nowak Szczecin TAK TAK
1531 Grażyna Nowak Chełm    
1532 Joanna  Nowak Kraków TAK TAK
1533 Paweł  Nowak Poznań TAK TAK
1534 Piotr  Nowak Warszawa TAK TAK
1535 Przemysław Nowak Opalenica TAK TAK
1536 Radosław Nowak Bobrowiec TAK TAK
1537 Tomasz Nowak Janowiec Wielkopolski    
1538 Wojciech Nowak Konin TAK TAK
1539 Bartosz  Nowak  Tarnowskie Góry    
1540 Maciej  Nowakowski Warszawa TAK TAK
1541 Mariusz Nowakowski Szczecin TAK TAK
1542 Jarosław Nowicki Santok TAK TAK
1543 Katarzyna Nowikowska Września KMP na naz. Wiktorowska  
1544 Jarosław Nowotny Bochnia TAK TAK
1545 Maciej Nurzyński Łuków TAK TAK
1546 Karolina Nychowska-Szczerepa Leśna    
1547 Piotr  Obrąpalski Wrocław TAK TAK
1548 Karolina Obstój Kiełczów    
1549 Dariusz Obuchowicz Poznań TAK TAK
1550 Ireneusz Ochman Gliwice    
1551 Paweł Ochman Gliwice TAK TAK
1552 Paweł  Ochocki Katowice TAK TAK
1553 Dariusz  Ociepa Myszków TAK TAK
1554 Renata Ogonowska Małkinia Górna    
1555 Jarosław Okoński Bydgoszcz TAK TAK
1556 Paulina Okrasa Kalisz TAK TAK
1557 Zbigniew Okraska Skierniewice TAK TAK
1558 Sylwia  Okurowska Legionowo TAK TAK
1559 Karol Olawiński Wrocław TAK TAK
1560 Agnieszka Olejniczak Dąbrowa Górnicza     
1561 Dariusz Olejniczak Polkowice TAK TAK
1562 Krzysztof  Olejnik Nowy Dwór Mazowiecki TAK TAK
1563 Małgorzata Olejnik Nowy Dwór Mazowiecki    
1564 Michał Oleksiewicz Babice TAK TAK
1565 Jakub Oleksiuk Oborniki TAK TAK
1566 Krzysztof Oleksy Katowice TAK TAK
1567 Piotr Oleszak Olkusz TAK TAK
1568 Piotr Oleszczak Poznań TAK TAK
1569 Grzegorz Oleszkowicz Kraków TAK TAK
1570 Norbert Oleśków Chojna TAK TAK
1571 Łukasz Olewnik Łódź  TAK TAK
1572 Edward Oliwa Kraków TAK TAK
1573 Rafał Olszewski Warszawa TAK TAK
1574 Roman Olszewski Elbląg TAK TAK
1575 Miłosz Olszyna Gdynia TAK TAK
1576 Jarosław Ołtarzewski  Sochaczew TAK TAK
1577 Mariusz Omelańczuk Otrębusy TAK TAK
1578 Zbigniew Opałczyński Warszawa TAK TAK
1579 Maciej Orciuch Gubin TAK TAK
1580 Tomasz Orepuk Ząbkowice Śląskie TAK TAK
1581 Ola Orkwiszewska Bieruń TAK TAK
1582 Łukasz  Orłowski Sulechów TAK TAK
1583 Artur Orzech Kolbuszowa TAK  
1584 Sebastian Osetek Gryfino TAK TAK
1585 Dorota Osiadacz Kozienice    
1586 Marcin Osiadacz Kozienice    
1587 Robert Osik Warszawa    
1588 Monika Osikowska Żory TAK TAK
1589 Robert  Osiński Zabrze tak TAK
1590 Andrzej Osmęda Wolbrom TAK TAK
1591 Grzegorz Osmęda Wolbrom    
1592 Arkadiusz Ostaszewski Lubin TAK TAK
1593 Jerzy Ostojski Łysomice TAK TAK
1594 Przemysław Ostrowski Jeziorany TAK TAK
1595 Radosław Osuch Radom TAK TAK
1596 Marcin Osuszek Wolbrom TAK TAK
1597 Krzysztof Oszczęda Żory    
1598 Artur Oślizło Połomia TAK TAK
1599 Maciej Otawski Kielce TAK TAK
1600 Maciej Otręba Wrocław    
1601 Krzysztof  Ozdoba Wrocław Tak TAK
1602 Daniel Oźlański Warszawa tak TAK
1603 Marek Pabis Goodmayes TAK TAK
1604 Krzysztof Pabisiak Goleniów TAK TAK
1605 Marek  Pacewicz Zielonki    
1606 Jacek Pachla Szamotuły TAK TAK
1607 Sylwester Pacho Grybów TAK TAK
1608 Mariusz Pachocki Grójec TAK TAK
1609 Przemysław Pachut Gdynia TAK  
1610 Paweł  Pacławski Psary TAK TAK
1611 Robert Paczka Leszno    
1612 Joanna Paczkowska Szczytno    
1613 Dariusz Paczocha Nowa Sarzyna w.podkar. TAK  
1614 Michał Paczuski Łódź TAK TAK
1615 Ewa Paduch Jerzmanowa TAK TAK
1616 Paweł Paduch Kielce    
1617 Ziemowit Paech Złotów TAK TAK
1618 Malwina Pająk Warszawa TAK TAK
1619 Monika Pająk Skórzewo TAK TAK
1620 Wojciech Pająk Sucha Beskidzka TAK TAK
1621 Ryszard Paliwoda Niemodlin TAK TAK
1622 Mariusz Palka Kamieńsk TAK TAK
1623 Lech Pallach Gdynia TAK TAK
1624 Piotr  Palmi Wieliczka TAK TAK
1625 Jacek Paluch Gdańsk TAK TAK
1626 Janusz Paluch Tychy TAK TAK
1627 Tomasz Paluch Kraków TAK TAK
1628 Rafał Paluszkiewicz Luboń TAK TAK
1629 Joanna Pałkowska Kraków    
1630 Sławomir Pałucki Frysztak TAK TAK
1631 Jacek Pałygiewicz Katowice    
1632 Dariusz Pamuła Czechowice-Dziedzice TAK TAK
1633 Marta Panasiewicz Warszawa TAK TAK
1634 Arkadiusz Panfil Jastrzebie-Zdrój TAK TAK
1635 Sławomir Pańtak Białobrzegi TAK TAK
1636 Iwona Papierska Szczecin TAK TAK
1637 Damian  Papis Nowa Sól TAK TAK
1638 Katarzyna Paplicka Gorzów Wlkp TAK TAK
1639 Michał Paplicki Gorzów Wlkp TAK TAK
1640 Maciej Paprzycki Wrocław TAK TAK
1641 Bożena Parchanowicz Strzegom TAK TAK
1642 Maja Partyka Piła TAK TAK
1643 Robert Paruszewski Gdynia TAK TAK
1644 Paweł  Parzonka Kępno TAK TAK
1645 Jarosław Pasakalik Warszawa    
1646 Robert Pasek Dęblin    
1647 Rafał Pasenik Książenice    
1648 Miłosz Pasiecznik Poznań    
1649 Magdalena Pasieka Mrocza    
1650 Tomasz Pasieka Mrocza    
1651 Piotr Pasierbiński Pruszków TAK TAK
1652 Daniel Pasisz Gdynia TAK TAK
1653 Stanisław Pasternak Olkusz TAK TAK
1654 Łukasz Pastuszka Legnica TAK TAK
1655 Joanna Paszek Tychy TAK TAK
1656 Maciej Paszkiewicz Murowana Goślina TAK TAK
1657 Przemysław Paszko Leszno TAK TAK
1658 Andrzej Paszkowski Olszyna TAK TAK
1659 Michał  Paszkowski Nowa Sól TAK TAK
1660 Paweł Paszkowski Gdańsk TAK TAK
1661 Sławomir  Paszkowski Wrocław TAK TAK
1662 Marcin Pater Poznań TAK TAK
1663 Mariusz Patora Łódź  TAK TAK
1664 Violetta Paul Gliwice TAK TAK
1665 Jarosław Pawelczyk Warszawa    
1666 Sebastian  Pawełek Kraków    
1667 Henryk Pawlak Strzelce Krajeńskie    
1668 Katarzyna Pawlak Wrocław TAK TAK
1669 Wojciech Pawlak Choszczno TAK TAK
1670 Anna Pawlik Grudziądz TAK TAK
1671 Jakub Pawlik Warszawa TAK TAK
1672 Stanisław Pawlik Osielsko TAK TAK
1673 Tomasz Pawluczuk Ełk TAK TAK
1674 Bartosz Pawluk Oleśnica TAK TAK
1675 Tomasz Pawluk Wrocław TAK TAK
1676 Mateusz Pawłowski Grudziąc    
1677 Mateusz Pawłowski Grudziądz TAK TAK
1678 Katarzyna Pecyna Piasek    
1679 Paweł  Pelc Grodzisk Mazowiecki TAK TAK
1680 Anna Peresiak Solec Kujawski TAK TAK
1681 Bogusław Pergoł Gdańsk TAK TAK
1682 Krzysztof Perlański Polkowice    
1683 Robert Perlejewski Tczew TAK TAK
1684 Dominika Perlińska Pleszew TAK TAK
1685 Michał Pertkiewicz Warszawa TAK TAK
1686 Maciej  Perucki Gdynia TAK TAK
1687 Piotr Petelewicz Łódź TAK TAK
1688 Anna Peterek Bielsko-Biała TAK TAK
1689 Bożena Pędowska Gliwice TAK TAK
1690 Mirosław Pędrys Karniowice    
1691 Paweł Pędziwiatr Żółwia 2c    
1692 Piotr Pękała Koszalin TAK TAK
1693 Marcin Piaseczny Kraków TAK TAK
1694 Beata Piątek Łańcut TAK TAK
1695 Izabela Piątkowska Szczecin TAK TAK
1696 Przemysław Piątkowski Karnin TAK TAK
1697 Adam  Piechocki Warszawa TAK TAK
1698 Tomasz Piechowiak Piła TAK TAK
1699 Marcin Piechurski Wrocław TAK TAK
1700 Łukasz  Pieczyński Wrocław TAK TAK
1701 Jarosław Piekarski Łuków TAK TAK
1702 Marcin  Pielak Marki tak TAK
1703 Krzysztof Pieniążek Gliwice TAK TAK
1704 Sebastian Pierzchalski Radomsko TAK TAK
1705 Jan  Pierzyński Nakło nad Notecią TAK TAK
1706 Maciej Pietrucha Oborniki Wlkp. TAK TAK
1707 Stefan Pietrysiak Zabrze TAK TAK
1708 Monika Pietrzykowska Radom TAK TAK
1709 Karol Pikała Malbork    
1710 Danuta Pikoluk Nidzica TAK TAK
1711 Joanna  Pikul Świebodzice TAK TAK
1712 Łukasz Pikusa Trzebinia    
1713 Łukasz Pilarczyk Katowice TAK TAK
1714 Bartłomiej Pilarski Libiąż     
1715 Kordian Pilarski Wieluń    
1716 Mirosław  Pilarz Bujaków TAK TAK
1717 Piotr Pilc Łódź TAK TAK
1718 Janusz Pilch Skawina  TAK TAK
1719 Piotr Pilśniak Wodzisław Śląski TAK TAK
1720 Barbara Pindera Wrocław TAK TAK
1721 Tomasz Piotrkowski Słupsk TAK TAK
1722 Lech Piotrowski Sztum TAK TAK
1723 Marcin Piotrowski Olecko TAK TAK
1724 Michał Piotrowski Świętajno    
1725 Krzysztof  Piskorski Warszawa TAK TAK
1726 Daria Piskorz Polkowice TAK TAK
1727 Łukasz Piskorz Borek Strzeliński TAK TAK
1728 Robert Piskorz Polkowice TAK TAK
1729 Michał Piwosz Wronki TAK TAK
1730 Paweł Piwowarczyk Dobczyce TAK TAK
1731 Maciej Piwowarski Kraków TAK TAK
1732 Katarzyna Plewa Stronie Śląskie TAK TAK
1733 Remigiusz Plewa Gostyń TAK TAK
1734 Rafał  Plewiński Gdynia TAK TAK
1735 Jerzy Plewniak Tychy TAK TAK
1736 Jakub Ploch Zabrze TAK TAK
1737 Sebsatian Plonkowski Czerwieńsk TAK TAK
1738 Barbara Pluta Włodowice TAK TAK
1739 Anna Płachta Choszczno TAK TAK
1740 Dominik Płóciniczak Dąbrowa Górnicza TAK TAK
1741 Karolina Pochodyła Milicz    
1742 Monika Podgórska Warszawa TAK TAK
1743 Agnieszka Podgórska  Poznań    
1744 Krzysztof  Podgórski Zembrzyce TAK TAK
1745 Sławomir  Podkówka Bolków TAK TAK
1746 Rafał Podleś Nowogard TaK TAK
1747 Bartłomiej Podolski Tarnowskie Góry    
1748 Marek Podolski Gdynia    
1749 Tomasz Podrygała Rybnik TAK TAK
1750 Jan Podsiadło Dąbrowa Górnicza TAK TAK
1751 Sebastian  Podziewski Kutno TAK TAK
1752 Piotr Pogocki Knurów    
1753 Agnieszka Pogorzelska Braniewo TAK TAK
1754 Rafał Pogorzelski Braniewo TAK TAK
1755 Denis Pokotycki Poznań    
1756 Arkadiusz Pokrywka Dąbrówka TAK TAK
1757 Ryszard Pokrywka Stalowa Wola TAK TAK
1758 Artur Polak Płochocin TAK TAK
1759 Tadeusz Polak Kraków TAK TAK
1760 Mirela Polakowska Olkusz    
1761 Kamil Polanowski Konin TAK TAK
1762 Marlena Polec Markt    
1763 Adam Połącarz Bielsko Biała TAK TAK
1764 Katarzyna Pomagruk Kielce TAK TAK
1765 Barbara Popek Jastrzębie- Zdrój w. śląskie TAK TAK
1766 Robert Popek Kórnik TAK TAK
1767 Mariusz Popin Sochocin woj. Mazowieckie TAK TAK
1768 Piotr  Popławski Warszawa TAK TAK
1769 Zbigniew Posacki Lubiąż TAK  
1770 Paweł Posadzki Sanok TAK TAK
1771 Przemysław Posmyk Częstochowa TAK TAK
1772 Tomasz Pośniak Zimna Wódka TAK TAK
1773 Marcin Potera Warszawa    
1774 Tomasz Potkański Szczecin TAK TAK
1775 Robert  Potocki Pruszków TAK TAK
1776 Krzysztof  Powarzyński Malechowo TAK TAK
1777 Janusz Pozimski Tarnowskie Góry    
1778 Piotr Półtorzycki Słupsk TAK TAK
1779 Arkadiusz Prach Lubartów TAK TAK
1780 Beata Marta Prejs Siemianowice Śląskie TAK TAK
1781 Robert Prokopiuk Morawica TAK TAK
1782 Bogdan Przebinda Czernichów TAK TAK
1783 Renata Przebinda Czernichów TAK TAK
1784 Tomasz Przybylak Poznań TAK TAK
1785 Małgorzata Przybylska Sochaczew TAK TAK
1786 Leszek Przybylski Luboń TAK TAK
1787 Miłosz Przybysławski Gniezno TAK TAK
1788 Rafał Przybysz Gorzów Wlkp    
1789 Łukasz Przyłoga Żychlin TAK TAK
1790 Lech Przywecki Kościan    
1791 Rafał Przywózki Sokołów Podlaski TAK TAK
1792 Tomasz Pszonak Świętochłowice TAK TAK
1793 Adam Ptak Poznań TAK  
1794 Michał Puchała Płużnica    
1795 Artur Pudełko Żydowo TAK TAK
1796 Adrian Puła Bytom TAK TAK
1797 Krzysztof Purczyński Bogucin    
1798 Rafał Puslecki Ożarów Mazowiecki    
1799 Adam Pustoła Długa Szlachecka TAK TAK
1800 Krzysztof Puścian Manowo TAK TAK
1801 Robert Pyka Dąbrowa Górnicza TAK TAK
1802 Krystian Pypłacz Minoga    
1803 Damian Pyrkosz Rzeszów TAK TAK
1804 Marek Pyzik Gliwice TAK  
1805 Adam  Rachfał Gniewczyna Łańcucka TAK TAK
1806 Henryk Rachlak Namysłów TAK TAK
1807 Adam Rachwał Gniewczyna Łańcucka    
1808 Adam Rachwał Gorlice TAK TAK
1809 Marek Raciborski Gryfino TAK TAK
1810 Magdalena Raczkowiak Rybnik TAK TAK
1811 Bogusz Raczyński Aleksandrów Łódzki    
1812 Ireneusz Raczyński Aleksandrów Łódzki    
1813 Konrad Radkowski Lublin TAK TAK
1814 Radosław Radożycki Szczecin TAK TAK
1815 Arkadiusz Radtke Złotów TAK TAK
1816 Robert Radtke Złotów TAK TAK
1817 Arkadiusz Radtkowski Zalasewo TAK  
1818 Andrzej Radwan Kraków TAK TAK
1819 Michał Radwanek Trzebinia TAK TAK
1820 Monika Radziszewska Sieradz TAK  
1821 Eliza Rafał Biłgoraj TAK  
1822 Walter Rajkowski Gdańsk    
1823 Łukasz Rak Garbatka TAK TAK
1824 Mirosław Rak Bytom TAK TAK
1825 Dorota Rakoczy Milanówek TAK  
1826 Paweł Rakoczy Milanówek TAK  
1827 Paulina Rakowska Poznań TAK  
1828 Krzysztof Rakszawa Rybnik    
1829 Janusz Rama Kołobrzeg TAK TAK
1830 Piotr Randak Wielgomłyny TAK TAK
1831 Adam Rasiak Lublin    
1832 Mariusz Ratajczak Wronki TAK TAK
1833 Łukasz Raubo Zielona Góra    
1834 Leszek Razowski Katowice TAK TAK
1835 Anna Repka Bydgoszcz    
1836 Marek Repka Bydgoszcz    
1837 Edyta Replińska Milanówek TAK TAK
1838 Magdalena Replińska Trzebinia TAK TAK
1839 Janusz Rębiasz Pleszew TAK TAK
1840 Piotr  Robakowski Garwolin TAK TAK
1841 Zbigniew Rochowiak Pilowice TAK TAK
1842 Piotr Rochowski Stalowa Wola TAK TAK
1843 Piotr Roćko Wałcz TAK TAK
1844 Maria Rodkiewicz-Kaługa Kielce TAK  
1845 Tomasz Rogal Wolbrom TAK TAK
1846 Grzegorz Rogala Odolanów TAK TAK
1847 Adam Rogała Gdynia TAK TAK
1848 Jarosław Rogowski Bratian TAK TAK
1849 Jacek Roguski Szczecin    
1850 Robert Rojek Tychy TAK TAK
1851 Adam Rokita Kielce    
1852 Krzysztof Rokoszak Kraków    
1853 Remigiusz Rolnik Mikołów TAK TAK
1854 Piotr Romanowski Kołobrzeg TAK TAK
1855 Piotr Romanowski Warszawa TAK TAK
1856 Marta Romanów-Łojko Wrocław TAK  
1857 Karolina Romańska Świnoujście TAK  
1858 Jarosław Romot Gorzów Wielkopolski TAK TAK
1859 Barbara Rosińska Milanówek tak TAK
1860 Grzegorz Rosołowski Nowe Miasteczko TAK  
1861 Mariusz Rostek Turek TAK  
1862 Katarzyna  Rostrygin Szczecin TAK TAK
1863 Bartosz Roszak Wronki TAK  
1864 Waldemar Roszak Warszawa    
1865 Krzysztof  Rozalczyk Września TAK TAK
1866 Patrycja Rozmus Lubin TAK  
1867 Wiktor Rozmus Gdańsk TAK TAK
1868 Radosław Rozum Warszawa TAK  
1869 Adam Rozumek Gubin    
1870 Gerard Rożek Olecko TAK TAK
1871 Kamil Rózański Bydgoszcz TAK  
1872 Alicja Różycka Gdańsk    
1873 Andrzej Rubin Jaworzno TAK TAK
1874 Elżbieta Rucka Bielsko Biała    
1875 Emilia Rudnicka Warszawa TAK TAK
1876 Sebastian  Rudol Prądocin    
1877 Jacek Rudziński Gryfino TAK TAK
1878 Radosław Rudziński Zielona Góra TAK  
1879 Marek Rutkiewicz Kobylanka TAK TAK
1880 Kazimierz Rutkowski Kuślin TAK TAK
1881 Krzysztof Rutkowski Szczecin TAK  
1882 Dariusz Rybacki Sieradz TAK TAK
1883 Paweł Rybak Tarnowskie Góry    
1884 Lech Rybałko Wilczyce TAK TAK
1885 Marcin Rybarczyk Poznań TAK TAK
1886 Mateusz Rybiec Dobczyce TAK TAK
1887 Tomasz Rychlewicz Wrocław TAK TAK
1888 Sławomir Rychlik Koziegłowy    
1889 Damian Rykalski Jaworzno    
1890 Piotr  Ryszka Liszki tak  TAK
1891 Piotr Rzeczkowski Wrocław    
1892 Roman Rzepa Zbąszyn    
1893 Roman Rzepa Zbąszyń TAK TAK
1894 Krzysztof Rzepecki Kraków    
1895 Arkadiusz Rzepka Jelenia Góra TAK TAK
1896 Marcin Rzepka Wrocław TAK TAK
1897 Marek Rzepka Wrocław TAK  
1898 Adam Sacewicz Kalwaria Zebrzydowska TAK  
1899 Łukasz Sadło Kazimierza Wielka    
1900 Rafał Sadocha Grodzisk Mazowiecki tak TAK
1901 Anna  Sadowska Bydgoszcz    
1902 Jagoda Sadowska Kraków TAK TAK
1903 Marek Sadowski Piecowice TAK TAK
1904 Tomasz Sadowski Gdynia TAK TAK
1905 Sebastian  Sady Ostrowiec Świętokrzyski TAK TAK
1906 Hubert Sagan Zielona Góra    
1907 Mateusz  Sala Kielce TAK TAK
1908 Grzegorz Salachna Cieszyn TAK  
1909 Małgorzata Salej Zielona Góra TAK  
1910 Damian  Samborski Słupsk TAK TAK
1911 Piotr  Samel Kraków TAK TAK
1912 Grzegorz Samul Warszawa TAK TAK
1913 Filip Sander Kielce TAK TAK
1914 Karolina Sap Gliwice TAK  
1915 Arkadiusz Sarama Lubin TAK TAK
1916 Alina Sarapata Sulejówek TAK TAK
1917 Krzysztof  Sarna Bieńkówka TAK TAK
1918 Sławomir  Sarna Pleszew TAK  
1919 Sławomir Sarna Pleszew TAK TAK
1920 Jarosław Sarnek Rudawa TAK  
1921 Robert Sawczuk Nowa Wioska TAK TAK
1922 Marcin Sawicki Bydgoszcz TAK TAK
1923 Paweł  Sawicki Torzym     
1924 Krzysztof Sądel Szczecin TAK TAK
1925 Michał Sądel Bochnia    
1926 Bartłomiej Schauer Londyn TAK TAK
1927 Roman Schneider Hannover TAK TAK
1928 Michał Sedlak Łoniów TAK TAK
1929 Emilia Sejbuk Kiełpin TAK TAK
1930 Andrij Semeniuk Warszawa TAK TAK
1931 Mariusz Sendrowski Ostrołęka TAK TAK
1932 Paulina Serafin  Rzeszów TAK TAK
1933 Krzysztof Serafińczuk Warszawa TAK TAK
1934 Dawid  Serwata Szamotuły    
1935 Dariusz Serwatka Warszawa TAK TAK
1936 Emilia Serwicka Zawiercie TAK TAK
1937 Sławomir  Seweryn Chorzów TAK  
1938 Sławomir Sędybył Miedziana Góra TAK TAK
1939 Jacek Sędzik Wrocław TAK TAK
1940 Karol Sękowski Warszawa    
1941 Daniel Siata Trzebinia TAK  
1942 Zbigniew Siedlaczek Lublin TAK TAK
1943 Damian Siedlok Żory    
1944 Paweł Siedmina Dankowice TAK  
1945 Wojciech Siegmund Katowice TAK TAK
1946 Mateusz Siekierski Gołdap TAK TAK
1947 Fabian Siemiątkowski Inowrocław    
1948 Bartłomiej Siemiński Konin TAK TAK
1949 Sławomir Sienkiewicz Olecko Tak  
1950 Wojciech Sienkiewicz Warszawa TAK TAK
1951 Beata Sierdzińska Iława TAK TAK
1952 Tadeusz Sierdziński Iława TAK TAK
1953 Jarosław Sierhej Piła TAK TAK
1954 Maciej Sierka Kraków    
1955 Piotr Sierocki Goleniów TAK TAK
1956 Robert Sierzputowski Nasielsk TAK TAK
1957 Miłosz Sikończyk Kraków    
1958 Krzysztof Sikora Kraków TAK TAK
1959 Przemysław Sikora Poznań TAK TAK
1960 Wiesław Sikora Ustroń    
1961 Agnieszka Sikorska Warszawa    
1962 Mariola Sikorska Piastów TAK TAK
1963 Andrzej Sikorski Sochaczew TAK TAK
1964 Wojciech  Sikorski Siechnice TAK  
1965 Krzysztof Siłka Kraków TAK  
1966 Tomasz Sionkiewicz Wrocław    
1967 Mirosław Sip Ślesin TAK TAK
1968 Tomasz Sipiera Giebułtów    
1969 Krzysztof Siring Namysłów TAK TAK
1970 Andrzej Sitek Wrocław    
1971 Daniel Sitek Gdańsk tak TAK
1972 Daniel Sitek Gdańsk   TAK
1973 Marek Siuda Luboń TAK TAK
1974 Jerzy Siwak Kraków TAK TAK
1975 Ryszard Siwak Węgrzce    
1976 Sebastian  Siwek Bytom TAK TAK
1977 Jan  Skarżyński Bochnia TAK TAK
1978 Jan Skarżyński Bochnia TAK TAK
1979 Daniel Skiba Długosiodło TAK TAK
1980 Mikołaj Skibiński Warszawa    
1981 Krzysztof  Skolak Strzegom TAK TAK
1982 Paweł  Skomorucha Warszawa TAK TAK
1983 Robert Skomro Wolbrom TAK TAK
1984 Katarzyna Skopczyńska Gdańsk TAK TAK
1985 Jarosław Skopczyński Gdańsk TAK TAK
1986 Paweł  Skornowicz Kaźmierz TAK TAK
1987 Radosław Skorupski Ząbki TAK  
1988 Anna Skotnicka Skrzyszów TAK  
1989 Dariusz Skotnicki Skrzyszów TAK  
1990 Krzysztof  Skowroński Poznań TAK TAK
1991 Michał Skowroński Ostrołęka TAK TAK
1992 Szymon Skóra Nysa TAK TAK
1993 Krzysztof  Skrobański Wrocław TAK TAK
1994 Krzysztof  Skrok Płock TAK TAK
1995 Tomasz Skrok Warszawa TAK TAK
1996 Emil  Skrzyniarz Warszawa TAK TAK
1997 Mirosław Skrzypczak Katowice TAK TAK
1998 Adam Skudlik Ruda Śląska TAK TAK
1999 Łukasz Skwarek Warszawa Tak TAK
2000 Piotr Skwarek Gdynia TAK TAK
2001 Stanisław Skwarek Kąty Wrocławskie TAK TAK
2002 Jacenty Skwarzyński Gryfino TAK TAK
2003 Piotr Sloka Stąporków TAK TAK
2004 Sara Słaby Kraków TAK TAK
2005 Jerzy Sławecki Kętrzyn TAK TAK
2006 Wojciech Sławiak Sulęcin TAK TAK
2007 Krzysztof Sławski Bytów TAK  
2008 Tadeusz Słoma Hrubieszów    
2009 Marcelina Słomian Zabrze TAK TAK
2010 Michał  Słomski Warszawa    
2011 Adam Słota Żory TAK TAK
2012 Małgorzata Słota Wrocław TAK TAK
2013 Ryszard Smalara Lubań TAK TAK
2014 Tomasz Smereka Milicz TAK TAK
2015 Mirosław Smietana Dobrcz TAK TAK
2016 Przemysław Smoderek Warszawa TAK TAK
2017 Sebastian  Smolarek Poznań    
2018 Dawid Smolarkiewicz Ostrówek TAK  
2019 Mariusz  Smoliński Leśna Tak TAK
2020 Paweł  Smoliński Komorów TAK TAK
2021 Ivo Smolis Opole TAK TAK
2022 Bartosz Smołka Żory    
2023 Dariusz Snarski Katowice TAK  
2024 Daniel Sobczak Oława TAK TAK
2025 Daniel Sobczak Ruda Śląska    
2026 Tomasz Sobieski Jaworzno TAK  
2027 Piotr  Sobieszczak Warszawa TAK TAK
2028 Przemysław Sobkowiak Poznań    
2029 Radosław Sobkowiak Tarnowo Podgórne    
2030 Grzegorz Sobociński Poznań  TAK TAK
2031 Marcin Sobolski Częstochowa    
2032 Martin Sobota Chrościce    
2033 Piotr Socha Dąbrowa Górnicza tak TAK
2034 Adam Sojda Gliwice    
2035 Agnieszka Sokołowska Góra TAK TAK
2036 Krzysztof Sokołowski Wrocław TAK TAK
2037 Zbigniew Sokołowski Kraków TAK TAK
2038 Grzegorz Sokół Dąbrowa Górnicza TAK  
2039 Patryk Solich Gliwice    
2040 Marcin Soliński Kąty Wrocławskie TAK TAK
2041 Małgorzata Sołtysiak Sulejówek TAK TAK
2042 Andrzej Sominka Darłowo TAK TAK
2043 Jakub Sośnierz Warszawa TAK TAK
2044 Monika Sośnierz Warszawa TAK TAK
2045 Artur Sowa Opatówek    
2046 Mateusz Sowa Gryfino TAK TAK
2047 Sylwia Sowa-Okrasa Grodzisk Mazowiecki TAK  
2048 Adrianna Sowisz Szczecin TAK TAK
2049 Cezary Sowisz Szczecin TAK TAK
2050 Danuta Sowisz Szczecin TAK TAK
2051 Kamil Sójka Człuchów    
2052 Rafał  Sójka Gorzupia TAK TAK
2053 Sebastian  Sójka Zabrze    
2054 Andrzej Spadło Wilków TAK TAK
2055 Daniel Spławski Szczecin TAK TAK
2056 Stanisław Spólnik Kraków TAK TAK
2057 Andrzej Spruch Łódź  TAK TAK
2058 Sławomir  Sprycha Czeladź    
2059 Katarzyna Srebrzyńska Tomaszów Mazowiecki TAK TAK
2060 Krzysztof Sroka Kraków TAK TAK
2061 Katarzyna Stabla Stanowice TAK  
2062 Dariusz Stach Olkusz TAK TAK
2063 Rafał  Stachura Niepołomice TAK TAK
2064 Daniel Stachurski Drużbice TAK TAK
2065 Paweł Stachurski Józefów    
2066 Mariusz Stafiej Bydgoszcz TAK TAK
2067 Izabela Stajniak-Steliga Wilczyn TAK TAK
2068 Paweł Stania Kędzierzyn-Koźle Tak TAK
2069 Aneta Starczyńska Nadolice Wielkie TAK TAK
2070 Jakub Staroń Zachowice TAK TAK
2071 Wojciech Starościak Wrocław TAK TAK
2072 Tomasz Starzyński Warszawa TAK TAK
2073 Andrzej Starżyk Wrocław TAK TAK
2074 Paweł  Starżyk Bytom Tak TAK
2075 Piotr Starżyk Wrocław TAK TAK
2076 Bartosz Stasiak Poznań    
2077 Mariusz Stasiewski Bydgoszcz    
2078 Dominika Staszak-Stawicka Września    
2079 Łukasz Staszczak Lubań    
2080 Wiktor Staszewski Bytom TAK  
2081 Piotr Staszkiewicz Gdynia TAK TAK
2082 Adam Staśkiewicz Serock TAK TAK
2083 Karol Stawicki Września TAK TAK
2084 Krzysztof  Stawinoga Kraków TAK TAK
2085 Mateusz  Stawski Niepruszewo TAK TAK
2086 Maciej Stec Legnica TAK TAK
2087 Paweł  Steciąg Radwanice TAK TAK
2088 Andrzej  Stecki Malbork TAK TAK
2089 Łukasz Stefaniak Szczecin    
2090 Marek Stefaniak Warszawa    
2091 Piotr  Stefaniak Bielsko-Biała TAK TAK
2092 Rafał  Stefaniuk Dobre Miasto TAK TAK
2093 Dominik Stefanowski Kraków TAK TAK
2094 Marcin Stempak Szówsko TAK TAK
2095 Daniel Stempniak Ostrów Wielkopolski TAK  
2096 Łukasz Stepnowski Gdynia TAK TAK
2097 Bartosz Stępa Poznań TAK TAK
2098 Grzegorz Stępień Opoczno TAK  
2099 Krzysztof Stępień Ząbki TAK  
2100 Radosław Stępień Józefosław TAK TAK
2101 Robert Stępień Wolbrom TAK  
2102 Paweł  Stępnik Kielce TAK TAK
2103 Mariusz Stężycki Żary TAK TAK
2104 Krzysztof Stodolny Woryty    
2105 Marcin Stokłosa Gliwice TAK TAK
2106 Robert Stolarczyk Gliwice TAK TAK
2107 Julian Stopka Racibórz    
2108 Bogusław Strempel Dankowice TAK TAK
2109 Paweł Stroczyński Tychy TAK TAK
2110 Mikołaj Stróżniak Poznań    
2111 Mariusz Stróżyna Swarzęc TAK TAK
2112 Artur Strug Lublin TAK TAK
2113 Jacek Struk Mińsk Mazowiecki    
2114 Kamil Strumiński Wrocław TAK TAK
2115 Paulina Strusińska Radom TAK TAK
2116 Mariusz  Strzelczak Krzepice TAK TAK
2117 Jakub Strzelecki Łódź    
2118 Tomasz Strzeżewski Pogórze TAK TAK
2119 Marzena  Strzyżewska Poznań TAK TAK
2120 Remigiusz Studziński Lubin TAK  
2121 Damian Stukus Dzikowiec TAK  
2122 Jerzy Stypa Grodzisk Mazowiecki TAK TAK
2123 Dariusz Subik Świerzowa Polska    
2124 Arkadiusz Such Rzeszów TAK TAK
2125 Dominik Suchanek Czchów TAK TAK
2126 Beata Suchomska Świekatowo kuj-pomorskie TAK TAK
2127 Michał Sugier Koszalin TAK TAK
2128 Urszula Sujecka Bełchatów TAK TAK
2129 Karol Suleja Turek TAK  
2130 Maciej Sulewski Ostrołęka TAK TAK
2131 Magdalena Sulisz Kraków TAK  
2132 Maciej Sułkowski Jarosław TAK TAK
2133 Marek Surmacz Tuchów TAK TAK
2134 Tomasz Surówka Kraków TAK TAK
2135 Jarosław Suski Kraków TAK  
2136 Ewa Susmarska Poznań TAK TAK
2137 Marian Swatek Radzionków TAK TAK
2138 Robert  Swędzioł Olkusz TAK TAK
2139 Artur  Sydoryk Jaworzno TAK TAK
2140 Konrad Sygocki Warszawa TAK TAK
2141 Stanisław Synowiec Bochnia TAK TAK
2142 Marek Sypniewski Janowiec Wielkopolski    
2143 Brygida Syzmańska Jaroszów    
2144 Marcin Szabla Grabowa TAK TAK
2145 Przemysław Szaciłowski Białystok TAK TAK
2146 Paweł Szadkowski Gliwice TAK TAK
2147 Mariusz  Szaflik Łask   TAK
2148 Mariusz Szaflik Łask TAK TAK
2149 Beata Szafraniec Szczepanów TAK TAK
2150 Krzysztof  Szafrański Warszawa TAK TAK
2151 Ewa Szajkowska Warszawa TAK TAK
2152 Małgorzata Szajowska Gorzów Wlkp TAK  
2153 Piotr Szajowski Gorzów Wlkp TAK  
2154 Damian  Szalewicz Łomianki TAK TAK
2155 Łukasz Szałkowski Poznań TAK TAK
2156 Tomasz Szałkowski Poznań TAK TAK
2157 Wojciech Szałkowski Ustka TAK TAK
2158 Andrzej Szarmach Płock TAK TAK
2159 Witold Szarszewski Nakło Nad Notecią    
2160 Dawid  Szatkowski Łódź TAK TAK
2161 Remigiusz  Szatkowski  Kraków TAK TAK
2162 Piotr  Szczepanek Szczytno TAK TAK
2163 Aleksander Szczepaniak Cieszyn TAK TAK
2164 Michał Szczepaniak Wołomin TAK TAK
2165 Krzysztof Szczepankiewicz Wolbrom TAK TAK
2166 Jerzy Szczepankowski Pułtusk TAK TAK
2167 Arkadiusz Szczepańczyk Warszawa    
2168 Dorota Szczepańska Pabierowice  TAK TAK
2169 Andrzej Szczepocki Kraków TAK TAK
2170 Łukasz Szczerba  Warszawa TAK TAK
2171 Agnieszka Szczerbal Poznań TAK TAK
2172 Karolina Szczetyńska Drawsko Pomorskie TAK  
2173 Marek Szczęśniak Wrocław TAK TAK
2174 Paweł  Szczurek Bochnia TAK TAK
2175 Rafał  Szczutkowski Grudziądz TAK TAK
2176 Bartłomiej  Szczygielski Wrocław Tak TAK
2177 Anna Szczygieł Lubaczów TAK  
2178 Paweł Szczygieł Stargard Szczeciński    
2179 Andrzej Szczypiński Świdnica    
2180 Mateusz Szechlicki Szczecin TAK TAK
2181 Wiktor Szefer Ruda Śląska TAK  
2182 Arkadiusz Szekieta Gryfice TAK TAK
2183 Wiesław Szeląg Bielsko-Biała TAK TAK
2184 Adam Szeliński Szczecin TAK TAK
2185 Tomasz Szerement Ługi Ujskie TAK TAK
2186 Adam Szeremeta Ruda Śląska TAK TAK
2187 Grzegorz Szeremeta Radzionków TAK TAK
2188 Tomasz Szermuszyn Łapy TAK TAK
2189 Marian Szewc Biłgoraj TAK TAK
2190 Rafał Szewczyk Olsztyn TAK TAK
2191 Wioletta Szewczyk Leśna TAK TAK
2192 Hanna Szewerda Bytom TAK TAK
2193 Sylwester Szklorz Katowice TAK TAK
2194 Robert Szkółka Chotomów TAK TAK
2195 Michał Szkudlarek Brzeg TAK TAK
2196 Arkadiusz Szkutnik Stargard Szczeciński TAK TAK
2197 Eliza Szlagier Konstancin-Jeziorna TAK TAK
2198 Przemysław Szmania Poznań TAK  
2199 Tomasz Szmigiel Kostrzyń Nad Odrą TAK TAK
2200 Kamil Szmitowicz Warszawa TAK  
2201 Aleksandra Szmukier Sadowska Dąbrowa Górnicza TAK TAK
2202 Waldemar Szopiński Chojnice TAK TAK
2203 Adam Szotkowski Szczecin TAK  
2204 Arkadiusz Szozda Jaworzno TAK TAK
2205 Joanna Szpotańska Szczecin TAK TAK
2206 Marek Szramowiat Lwówek Śląski TAK TAK
2207 Grzegorz Sztyk Grodzisk Mazowiecki    
2208 Mateusz Szubert Poręba Wielka TAK  
2209 Krzysztof  Szubka Wołomin TAK TAK
2210 Adam Szubzda Białystok TAK  
2211 Tomasz Szulik Pawłowice TAK TAK
2212 Marta Szulżycka Bartoszyce  TAK TAK
2213 Irena Szumińska Golina TAK TAK
2214 Krzysztof Szumlak Opole    
2215 Tomasz Szumlak Granica TAK  
2216 Jacek Szustak Czerwionka-Leszczyny TAK TAK
2217 Jacek Szustak Czerwonka-Leszczyny    
2218 Andrzej Szwagierczak Rudki TAK TAK
2219 Jacek Szwaluk Gdańsk    
2220 Benjamin Szweda Chorzów TAK TAK
2221 Dorota Szweda Chorzów TAK TAK
2222 Krzysztof Szweda Palowice    
2223 Michał Szwedek Nowy Tomyśl TAK TAK
2224 Paweł  Szybowski Wieliczka  TAK TAK
2225 Paweł Szybowski Wieliczka TAK TAK
2226 Sylwester Szydło Kraków TAK TAK
2227 Marek  Szydłowski Plewiska    
2228 Marek Szydłowski Poznań TAK TAK
2229 Wiesław Szydłowski Żarów TAK TAK
2230 Mateusz Szymala Kluczbork TAK TAK
2231 Mateusz Szymala Koniecpol TAK TAK
2232 Marcin Szymała Kluczbork TAL TAK
2233 Mateusz Szymała Kluczbork    
2234 Bartosz  Szymaniak Kościan TAK TAK
2235 Michał Szymaniak Luboń TAK TAK
2236 Brygida Szymańska Jaroszów TAK TAK
2237 Adam Szymański Krotoszyn    
2238 Dariusz Szymański Poznań TAK TAK
2239 Łukasz Szymański Wrocław TAK TAK
2240 Mariusz Szymański Łazy TAK TAK
2241 Sebastian Szymański Warszawa TAK TAK
2242 Waldemar Szymański Elbląg    
2243 Jacek Szymaszek Pilzno TAK TAK
2244 Grzegorz Szymczak Głogów woj.dolnośląskie TAK  
2245 Łukasz Szymczak Milicz    
2246 Tomasz Szymczak Kalisz TAK TAK
2247 Jarosław Szymikowski Szczecinek TAK TAK
2248 Marcin Szymoniak Poznań TAK TAK
2249 Żaneta Szynwelska Środa Wielkopolska  TAK TAK
2250 Tomasz Szynwelski Środa Wielkopolska  TAK TAK
2251 Sławek Szyrmer Kraków    
2252 Sławomir Szyrmer Kraków TAK TAK
2253 Przemysław Ścisło Polkowice tak TAK
2254 Przemysław Śląski Książ Wlkp. TAK TAK
2255 Michał Ślęzak Kraków TAK TAK
2256 Justyna Śliwiak Warszawa TAK TAK
2257 Łukasz Śliwiński Rumia    
2258 Paweł Śliwiński Świdnik TAK TAK
2259 Marcin Śliżewski Szczecin TAK TAK
2260 Piotr Leszek Ślósarek  Toruń TAK TAK
2261 Ewa Ślusarczyk Zielona Góra TAK  
2262 Mirosław Śmigaj Gdynia TAK TAK
2263 Robert Śmigielski Zielonka TAK TAK
2264 Jakub Świątek Poznań TAK TAK
2265 Sylwia Świątek-Ozdoba Siechnice TAK TAK
2266 Mariusz Świder Sosnowiec    
2267 Marcin Świderek Skierniewice TAK TAK
2268 Jaromir Świderski Nowa Sól TAK TAK
2269 Stanisław Świderski Wrocław TAK TAK
2270 Paweł Świerad Kowalewo Pomorskie TAK TAK
2271 Paweł Świerbutowicz Legnica TAK TAK
2272 Sylwia  Świerczek Lewin Brzeski TAK TAK
2273 Marcin  Świerczyński Bydgoszcz Tak TAK
2274 Tomasz Świerczyński Rodziejów TAK TAK
2275 Marek Świerkowski Złotoryja    
2276 Piotr Świetlik Wrocław    
2277 Tomasz Świetlik Koszalin TAK TAK
2278 Tomasz Świętek Stanisławice TAK TAK
2279 Sylwia Świętek-Ozdoba Siechnice TAK TAK
2280 Arkadiussz Świętochowski Tarnów TAK  
2281 Jarosław Świta Wodzisław Śląski    
2282 Jacek Świtacz Warszawa TAK TAK
2283 Arkadiusz Świtalski Gdynia TAK TAK
2284 Rafał Tamborski Leszno TAK TAK
2285 Bernadeta Taraska Kraków TAK TAK
2286 Sławomir  Tarczewski Krosno Odrzańskie TAK TAK
2287 Grzegorz Targoński Łomianki    
2288 Wojciech Targosz Opalenica TAK TAK
2289 Adrian Tarnowski Wrocław    
2290 Grzegorz Tarnowski Jarosław TAK TAK
2291 Roman Tarnowski Wrocław    
2292 Tomasz Tatuśko Kraków TAK TAK
2293 Natalia  Tejchma Warszawa TAK  
2294 Marcin Teklak Bielawa TAK TAK
2295 Łukasz Telejko Bydgoszcz TAK  
2296 Kamil Tenderenda Warszawa TAK TAK
2297 Ewa Terledzka - Jędrzejewska Warszawa    
2298 Henryk Tiszbierek Bargłówka TAK TAK
2299 Tomasz Tkacz Żyrardów TAK TAK
2300 Adam Tłoczkowski Chorzele    
2301 Mateusz Tobys Siedlec TAK TAK
2302 Tomasz Tokarczyk Kalisz    
2303 Damian Tokarewicz Zebrzydowice TAK TAK
2304 Rafał Tokarski Szczecin TAK  
2305 Tomasz Tołoczko Gdańsk Tak TAK
2306 Marek Tomala Tarnowskie Góry TAK TAK
2307 Marek Tomasiak Barcice TAK  
2308 Piotr Tomaszczyk Rudziczka TAK TAK
2309 Jarosław Tomaszek Okrajnik TAK TAK
2310 Anna Tomaszewska Poznań TAK TAK
2311 Ireneusz Tomaszewski Kielce TAK TAK
2312 Krzysztof Tomaszewski Poznań TAK TAK
2313 Jacek Tomczak Ruda Śląska TAK TAK
2314 Zbigniew Tomczak Gniezno TAK TAK
2315 Tomasz Tomczyk Zabrze TAK TAK
2316 Joanna Tomońska-Malinowska Cigacice    
2317 Piotr Tondys Łódź TAK  
2318 Daniel Toporczyk Tychy TAK TAK
2319 Sławomir Traczyk Rybnik TAK TAK
2320 Kamila Trajnerowicz Warszawa    
2321 Robert Trejderowski Kowalewo pomorskie TAK TAK
2322 Maciej Trębaczkiewicz Września TAK  
2323 Roman Trocha Dzierżonów TAK  
2324 Andrzej Trochimiuk Moryń    
2325 Monika Trojan Jeżów Sudecki TAK TAK
2326 Joanna  Trojanowska Nowy Dwór Mazowiecki TAK TAK
2327 Piotr Troszczyński Wałbrzych TAK TAK
2328 Piotr  Trukawka Kwidzyn (Rakowiec) TAK TAK
2329 Marek Tudyka Kępno woj. Wielkopolskie TAK TAK
2330 Przemysław Tulik Warszawa TAK TAK
2331 Jan Tułaza Toruń tak TAK
2332 Robert  Tuora Myszków TAK TAK
2333 Marcin Tur Malbork TAK TAK
2334 Kamil Tust Zduńska Wola TAK TAK
2335 Grzegorz Tutkaj Warszawa TAK TAK
2336 Tomasz Twardowski Strażów TAK TAK
2337 Dariusz Twardy Leszno TAK TAK
2338 Michał Tworzydło Dynów TAK TAK
2339 Mirosław Tyc Czechowice-Dziedzice TAK TAK
2340 Joanna  Tychanycz Zielona Góra TAK TAK
2341 Gabriel Tyczka Radzionków TAK TAK
2342 Wojciech  Tyczka Radzionków TAK TAK
2343 Arkadiussz Tyliński Leszno TAK TAK
2344 Tomasz Tyliński Poznań TAK TAK
2345 Michał Tymoszuk Biała Podlaska TAK TAK
2346 Marcin Ubych Łódź TAK TAK
2347 Piotr Ulrich Warszawa TAK TAK
2348 Barbara Ułasewicz Kętrzyn TAK TAK
2349 Piotr Urbala Warszawa TAK TAK
2350 Marcin Urban Wronki    
2351 Michał Urban Gniezno TAK TAK
2352 Joanna  Urban  Szczecin TAK TAK
2353 Zbyszek Urbanek Pszczyna TAK TAK
2354 Jan Urbaniak Przygodzice TAK TAK
2355 Łukasz Urbaniak Trzemeszno TAK TAK
2356 Łukasz Urbański Bolechowo Osiedle TAK TAK
2357 Sławomir Urbański Łęka Opatowska TAK TAK
2358 Piotr Urlich Warszawa    
2359 Jan  Uruski Siedlisko TAK TAK
2360 Grzegorz Uszko Izbicko TAK  
2361 Sabina Uszko Izbicko TAK  
2362 Piotr Uznański Kraków TAK TAK
2363 Remigiusz Użarowski Głogów TAK TAK
2364 Wojciech Wabno Kraków    
2365 Rafał Wachla Radzionków TAK TAK
2366 Andrzej Wadas Szczecin TAK TAK
2367 Marek Wajda Kraków TAK  
2368 Wojciech Walacz Łódź TAK TAK
2369 Anna Walaszczyk Gliwice TAK TAK
2370 Agnieszka Walczak Szczecin TAK TAK
2371 Daniel Walczak Ząbki TAK TAK
2372 Dariusz Walczak Poznań TAK TAK
2373 Krzysztof Walczak Włodowice TAK TAK
2374 Roman Walczyk Kraków TAK  
2375 Bartosz Walerczyk Dobrzykowice TAK TAK
2376 Wojciech Walesiak Warszawa TAK TAK
2377 Piotr Walke Gliwice TAK TAK
2378 Cezary Walkowski Międzyrzecz TAK TAK
2379 Wacław Wanat Wrocław TAK  
2380 Wacław Wanat Wrocław TAK TAK
2381 Fabian Wandas Katowice TAK  
2382 Michał Wangin Grodzisk Mazowiecki    
2383 Zbigniew Wangin Grodzisk Mazowiecki TAK TAK
2384 Marek Wapa Biała Podlaska  TAK TAK
2385 Marek Warcholik Katowice TAK TAK
2386 Paweł Wardziński Warszawa TAK  
2387 Dawid  Warowny Dobromierz TAK TAK
2388 Stanisław Warykowski Olecko TAK TAK
2389 Łukasz Wasiek Granowo    
2390 Jarosław Wasielewski Warszawa    
2391 Adam Wasiołka Katowice TAK TAK
2392 Sławomir  Waszek Wrocław    
2393 Roman Waściński Bojanowo TAK  
2394 Paweł Waśko Bielsko Biała TAK  
2395 Mateusz Wawer Czerwionka-Leszczyny TAK TAK
2396 Mariusz Wawrowski Kraków    
2397 Ryszard Wawrzak Gliwice TAK TAK
2398 Dorota Wawrzycka Kielce TAK TAK
2399 Andrzej Wawrzyło Kraków TAK TAK
2400 Paweł  Wawrzyniak Nowa Sól TAK TAK
2401 Rafał Wąsik Liszki    
2402 Jolanta Wąsowicz Nowa Wieś TAK TAK
2403 Andrzej Wegiera Abramowice Prywatne TAK TAK
2404 Sławomir Weremij Świnoujście    
2405 Bogdan  Węgiel Bolechowice TAK TAK
2406 Krzysztof  Węglarczyk Wodzisław Śląski TAK TAK
2407 Maciej Węgłowski Środa Wielkopolska TAK TAK
2408 Marcin Węgrzyn Warszawa    
2409 Katarzyna Wiater Trzebinia TAK TAK
2410 Dariusz Wiatr Wrzesnia TAK TAK
2411 Tomasz Wiatr Wałcz TAK TAK
2412 Krzysztof Wiącek Milanówek TAK TAK
2413 Tomasz Wiechecki Warszawa TAK TAK
2414 Andrzej Wieczorek Racibórz TAK TAK
2415 Katarzyna Wieczorek Zamienie TAK TAK
2416 Łukasz Wieczorek Plewiska    
2417 Marian Wieczorek Wrocław TAK TAK
2418 Adam Wieczorkiewicz Jelcz-Laskowice tak TAK
2419 Łukasz Wiekiera Sławków TAK  
2420 Mariusz Wielgosz Skierniewice    
2421 Izabela Wielgus Wrocław TAK TAK
2422 Sławomir Wiercioch Lubin    
2423 Andrzej Wierzba Rakowiec    
2424 Piotr Wierzba Przecław TAK TAK
2425 Mirosław Wierzbicki Otmuchów    
2426 Maciej  Wierzchowski Rybnik    
2427 Marek Wierzchowski Będzin TAK TAK
2428 Kacper Wietrzny Kraków TAK TAK
2429 Artur Więcek Bochnia    
2430 Przemysław Więcek Kęty TAK TAK
2431 Michał Więcławski Kraków TAK TAK
2432 Jan Więdłocha Głogów  TAK TAK
2433 Roman Więsek Kraków    
2434 Marcin Wiklak Parzniew TAK TAK
2435 Tomasz Wiktorowicz Warszawa TAK TAK
2436 Jan Wilczek Gamów TAK TAK
2437 Piotr Wilczewski Gorzów Wielkopolski TAK TAK
2438 Radosław Wiliński Poznań TAK  
2439 Andrzej Wilk Nowa Iwiczna    
2440 Marcin Wilk Rzeszów    
2441 Paweł  Wilk Włocławek TAK TAK
2442 Piotr  Wilk Unieście TAK TAK
2443 Mirosław Wilkin Lubsko tak TAK
2444 Wojciech  Wilkisz Szczecin    
2445 Sławomir Wilkowiecki Twardogóra TAK TAK
2446 Krzysztof  Wilmont Słupsk TAK TAK
2447 Tomasz Winiecki Włocławek tak TAK
2448 Paweł  Wink Pruszków TAK TAK
2449 Jerzy Winkel Koszalin TAK TAK
2450 Marek Winkler Katowice TAK  
2451 Wojciech Winkler Katowice TAK TAK
2452 Stanisław Winnicki Myślibórz TAK TAK
2453 Krystian Winogrodzki Hrubieszów TAK TAK
2454 Mariusz Wira Borek Wielkopolski tak TAK
2455 Mariusz Wiszowaty Pabianice TAK TAK
2456 Dariusz Wiśniewski Nowogród Bobrzański TAK TAK
2457 Maciej  Wiśniewski Lublin TAK TAK
2458 Wojciech Wiśniowski Czaniec    
2459 Aneta Witas Warszawa TAK TAK
2460 Krzysztof Witczak Rudna TAK TAK
2461 Dariusz Witek Katowice TAK TAK
2462 Michał Witek Lipsko TAK TAK
2463 Aleksandra Witkowska Kraków TAK TAK
2464 Krzysztof Witkowski Poznań    
2465 Marek Witkowski Gorzów Wlkp TAK TAK
2466 Mariusz Witkowski Olsztyn TAK TAK
2467 Radosław Witkowski Gniezno TAK TAK
2468 Tadeusz Witkowski Nakło    TAK TAK
2469 Wojciech Witkowski Wrocław TAK TAK
2470 Lesław Witryk Tychy TAK  
2471 Michał  Wiwatowski Przyłęki TAK  
2472 Paweł  Włodarczak Zielona Góra TAK TAK
2473 Piotr Włodarczyk Kraków TAK TAK
2474 Radosław Włodarczyk Pabianice TAK  
2475 Krzysztof  Włoszczyński Wyszków TAK TAK
2476 Tomasz Wnęk Bochnia TAK TAK
2477 Marcin Wnukowski Trzebnica     
2478 Michał Wojasiński Warszawa TAK TAK
2479 Małgorzata Wojciechowska Gostyń  TAK TAK
2480 Svetlana Wojciechowska Poznań TAK TAK
2481 Adrian Wojciechowski Kościan TAK TAK
2482 Krzysztof  Wojciechowski Warszawa TAK TAK
2483 Maciek Wojciechowski Człuchów TAK TAK
2484 Marcin Wojciechowski Szczecin TAK TAK
2485 Paweł Wojciechowski Kicin TAK TAK
2486 Piotr Wojciechowski Garwolin TAK TAK
2487 Piotr Wojciechowski Kraków    
2488 Rafał  Wojciechowski Warszawa TAK TAK
2489 Tomasz Wojciechowski Gostyń  TAK  
2490 Jan Wojdanowski Jelcz-Laskowice TAK TAK
2491 Krzysztof  Wojewódzki Warszawa TAK TAK
2492 Krzysztof Wojewódzki Warszawa TAK TAK
2493 Marcin Wojewódzki Warszawa TAK TAK
2494 Łukasz Wojtalik Połczyn-Zdrój    
2495 Renata Wojtas Zgierz TAK TAK
2496 Marek Wojtas  Katowice    
2497 Maciej Wojtasik Radom TAK TAK
2498 Robert Wojtasiński Bytom TAK  
2499 Leszek Wojtaszak Mieleszyn TAK  
2500 Dariusz Wojtkowski Małkinia Górna    
2501 Artur Wojtukiewicz Gliwice    
2502 Michał Wolański Bydgoszcz TAK TAK
2503 Rafał Wolański Mysłowice    
2504 Kamil Wollny Kornice tak TAK
2505 Maciej Wolny Katowice TAK TAK
2506 Konrad Wolszczak Lubin TAK TAK
2507 Artur Wołkowski Zielona Góra TAK TAK
2508 Patryk Wołonkiewicz Piotrków Trybunalski tak TAK
2509 Czesław Woniakowski Bydgoszcz TAK TAK
2510 Monika Woszczyk Piotrków Trybunalski TAK TAK
2511 Adam Woźniak Mikołów TAK TAK
2512 Beata Woźniak Koziegłowy woj.Wielkop. TAK TAK
2513 Dariusz Woźniak Sławno TAK TAK
2514 Robert Woźniczko Kielce    
2515 Artur Wójcik Dąbrowa Górnicza TAK TAK
2516 Dawid Wójcik Andrychów    
2517 Justyna Wójcik Brzeszcze TAK TAK
2518 Marcin  Wójcik Grodzisk Mazowiecki TAK TAK
2519 Marek Wójcik Domaniów TAK TAK
2520 Jacek  Wójtowicz Krosno TAK TAK
2521 Paweł Wójtowicz Kurów TAK TAK
2522 Paweł Wójtowicz Lublin TAK TAK
2523 Tomasz Wójtowicz Chełm TAK TAK
2524 Andrzej Wraga Okuniew    
2525 Rafał  Wraga Gdańsk TAK TAK
2526 Ireneusz Wręczycki Chorzów TAK TAK
2527 Daniel Wrona Kraków TAK TAK
2528 Dariusz Wróbel Warszawa TAK TAK
2529 Jacek Wróbel Wrocław TAK TAK
2530 Justyna Wróbel Bochnia TAK TAK
2531 Tomasz Wróbel Kobyłka TAK TAK
2532 Katarzyna  Wróblewska Zawiercie TAK TAK
2533 Agnieszka Wróblewska-Gaweł Kraków TAK TAK
2534 Tomasz Wróblewski Bolesławiec    
2535 Wojciech Wróblewski Zgierz TAK TAK
2536 Marcin Wrzesiak Zelów TAK TAK
2537 Adrian Wrzeszcz Łódź TAK  
2538 Bogumił Wrzosek Wyszków TAK  
2539 Dariusz Wszeborowski Ełk TAK TAK
2540 Agnieszka Wszołek Chrzanów TAK  
2541 Mirosław Wujda Dębno    
2542 Piotr Wyczawski Rzeszów TAK  
2543 Damian  Wyderka Krosno TAK TAK
2544 Krzysztof Wyderka Krosno TAK TAK
2545 Piotr  Wydmański Sosnowiec TAK TAK
2546 Sławomir Wydrowski Orle Tak TAK
2547 Joanna  Wyganowska Augustów    
2548 Alina Wyleżałek Gliwice TAK TAK
2549 Marek Wylężek Świerklaniec TAK TAK
2550 Paweł Wylężek Piekary Śląskie TAK  
2551 Waldemar Wyroba Kraków TAK TAK
2552 Elżbieta Wysłużal Poznań TAK TAK
2553 Alicja Wysocka Prabuty TAK TAK
2554 Mariusz Wysocki Prabuty TAK TAK
2555 Wojciech Wysocki Częstochowa TAK TAK
2556 Henryk Wysogląd Pisarzowice woj. Śląskie TAK  
2557 Dariusz Wysokiński Wrocław TAK  
2558 Paweł  Wyszczelski Stargard TAK TAK
2559 Dariusz Wziątek Radom TAK TAK
2560 Yevhen Yevstratyev Lwów (UKRAINE) TAK TAK
2561 Michał Zabiszak Miłosław TAK TAK
2562 Robert Zaborowski Dębica TAK TAK
2563 Andrzej Zabrocki Białystok TAK TAK
2564 Alfred Zabrzański Chrzanów TAK TAK
2565 Marcin Zaczyk Chorzów TAK TAK
2566 Dorota Zadora Wadowice    
2567 Magdalena Zagrobelna Wrocław TAK TAK
2568 Adam  Zając Dąbrowa Górnicza TAK TAK
2569 Bartłomiej Zając Wrocław TAK TAK
2570 Krzysztof  Zając Kozienice TAK TAK
2571 Monika Zając Dąbrowa Gónicza TAK TAK
2572 Tomasz Zając Szamotuły TAK TAK
2573 Maria Zając-Sobczak Trzebnica     
2574 Zbigniew Zajączkowski Komorniki TAK  
2575 Piotr Zajdek Dąbrowa Górnicza    
2576 Alicja Zakaszewska Góra TAK TAK
2577 Krzysztof Zakościelny Więcborg TAK TAK
2578 Jacek Zakrzewski Warszawa Tak TAK
2579 Mateusz Zaleśny Leszno TAK  
2580 Agnieszka Zalewska Gdynia TAK  
2581 Anna Zalewska Zduńska Wola    
2582 Bartłomiej Zalewski Zduńska Wola    
2583 Marcin Zamiar Reguły TAK TAK
2584 Karol Zaniewski Olecko TAK  
2585 Przemysław Zapotoczny Gliwice TAK  
2586 Michał Zarakowski Kraków    
2587 Mateusz  Zaręba Warszawa TAK TAK
2588 Aleksandra Zarzycka Józefosław TAK TAK
2589 Artur Zarzyński Warszawa TAK  
2590 Mikołaj  Zasiadko Łęczna TAK TAK
2591 Tomasz Zastawny Kraków    
2592 Zbigniew Zatorski Grzybowo TAK  
2593 Krzysztof  Zawada Rzepedź TAK TAK
2594 Paweł Zawada Lublin tak TAK
2595 Dariusz Zawadzki Radlin TAK TAK
2596 Krzysztof Zawadzki Lubin TAK TAK
2597 Paweł  Zawadzki Wyszków TAK TAK
2598 Piotr Zawadzki Radom    
2599 Tomasz Zawadzki Warszawa TAK TAK
2600 Dorota Zawidzka Więcborg TAK  
2601 Krzysztof Zawidzki Więcbork TAK  
2602 Łukasz Zawora Pustków TAK TAK
2603 Marlena Zazula Bolesławiec TAK TAK
2604 Kazimierz Zborowski Krynica-Zdrój TAK TAK
2605 Dariusz Zdebel Piekary Śląskie    
2606 Joanna Zdrojkowska Przyłęki TAK  
2607 Józef Zdunek Szczytno    
2608 Grzegorz Zdyb Czerwieńsk TAK TAK
2609 Jan Zdziebko Tychy TAK TAK
2610 Marcin Zerek Rzepin    
2611 Jarosław Zerzut Szczecin    
2612 Mirona Zielińska Wrocław TAK  
2613 Krzysztof  Zieliński Warszawa    
2614 Krzysztof Zieliński Wronki TAK TAK
2615 Marek Zieliński Przeczno TAK TAK
2616 Damian Zientek Radzionków TAK  
2617 Jacek Zięba Balice TAK TAK
2618 Jacek Ziębaczewski Rabowice    
2619 Tomasz Zinko Pieniężno TAK TAK
2620 Paweł  Ziń Wrocław TAK TAK
2621 Rafał Ziomko Kołobrzeg TAK TAK
2622 Rafał Ziomko Kołóbrzeg    
2623 Marcin Ziółek Kraków TAK  
2624 Sylwia  Ziółkowska  Szczecin TAK TAK
2625 Grzegorz Ziółkowski Warszawa    
2626 Mariusz Złotoś Świętochłowice TAK TAK
2627 Danuta Zmyj Wieliczka    
2628 Mariusz Zmyj Wieliczka    
2629 Krzysztof Znamirowski Wrocław TAK TAK
2630 Arkadiussz Zub Rogów Sobócki    
2631 Adrian Zwardoń Miasteczko Śląskie TAK TAK
2632 Małgorzata Zwierzyńska Warszawa TAK TAK
2633 Tomasz Zwoliński Kosakowo TAK TAK
2634 Artur Zygoń Stargard TAK TAK
2635 Jacek Zygucki Tarnów    
2636 Magdalena Zyguła Kraków TAK TAK
2637 Grzegorz Zyłka Zabrze    
2638 Wojciech  Zyś Pruszcz TAK TAK
2639 Michał Żaba Tarnów TAK TAK
2640 Krzysztof  Żaczkiewicz Kraków TAK TAK
2641 Krzysztof Żebranowicz Ruda Śląska TAK  
2642 Michał Żelaśkiewicz Kraków TAK TAK
2643 Marcin Żerdziński Bydgoszcz TAK TAK
2644 Olga Żędzian Kraków TAK  
2645 Piotr Żołądź Gliwice TAK TAK
2646 Angelika Żoń Żarki TAK TAK
2647 Krzysztof Żuk Szczecin TAK TAK
2648 Paweł Żuk Warszawa TAK  
2649 Tomasz Żulewski Płock TAK TAK
2650 Michał Żurawski Szczecin TAK  
2651 Kazimierz Żygadło Krzywiczyny TAK TAK
2652 Henryk Żyjewski Różańsko TAK TAK
2653 Piotr  Żyjewski Różańsko TAK TAK
2654 Tomasz Żyłowski Warszawa TAK TAK
2655 Artur Żywczak Kraków TAK TAK
2656 Bogdan Żywek Józefów TAK TAK