Konkurs „W parze raźniej” rozstrzygnięty

Znamy laureatów walentynkowego konkursu dla biegających par, w którym nagrodą były dwa pakiety startowe Półmaratonu w Ołomuńcu oraz pobyt w tym czeskim mieście w dniach 24-27 czerwca 2016 roku. Zwycięzcami zostali Angelika Grzywińska i Adam Michna.

Jury wybrało laureatów spośród par, które spełniły oba warunki konkursu –  napisały pracę pod tytułem #wParzeRaźniej oraz przesłały zdjęcie ze wspólnego treningu.

Praca zwycięzców konkursu:

Poszukiwany, poszukiwana!

Ostatnio widziani na krakowskich Błoniach. Lubią bywać również na Bulwarach Wiślanych. Od 3 lat nie dają się złapać. Wymykają się biegając z jednego krańca Krakowa na drugi. Proszę się nie dać zmylić złudnemu pseudonimowi Adama M. Sławny „Żuf” swoją szybkością dorównuje raczej swoim wodnym odpowiednikom. Razem z Angeliką G. pseudonim „Torpeda” notorycznie popełniają wykroczenie przekroczenia prędkości.  Słyszano, że planują pojawić się w Bieszczadach na „Biegu Rzeźnika”, jak i to, że lubią zdobywać swoje biegowe doświadczenie w obcych krajach oraz w górach. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! Gwarantowana nagroda: udział w półmaratonie w Ołomuńcu.

Gratulujemy zwycięzcom konkursu, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace i zdjęcia!

Do startu w imprezie organizowanej 25 czerwca zaprosili: Miasto Ołomuniec oraz Prague International Marathon – Organizator ligi biegowej RunCzech.