Konferencja w Wieliczce: O atrakcjach turystycznych miast i regionów

?Atrakcje turystyczne miast i regionów? oraz ?System Informacji Turystycznej jako narzędzie promocji turystyki? - to tematy XV Konferencji z cyklu Spotkania Biur Promocji organizowanej 13 i 14 października w Wieliczce przez Związek Miast Polskich. Podczas odbywającego się z tej okazji przeglądu materiałów promocyjnych swój dorobek w tym zakresie zaprezentuje także Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Systemy informacji zostaną zaprezentowane przez Mirosława Nalazka z Polskiej Organizacji Turystycznej oraz przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Krakowskie Biuro Festiwalowe zapozna uczestników konferencji z działalnością Punktów Informacji Turystycznej INFO Kraków.

Omówiona będzie kwestia telefonu bezpieczeństwa i jego roli w czasie imprez masowych, takich jak festiwale, koncerty czy EURO 2012. Zaplanowano także dyskusję o współpracy promocyjnej miast i regionów.

Swoimi doświadczeniami z prowadzenia projektów promocyjnych podzielą się Wieliczka i Gołdap. Uczestnicy poznają również szczegóły zrealizowanego w tym roku wspólnego przedsięwzięcia Krakowa i Sopotu.