Jak Sylwester ? to tylko w Krakowie!

Po kilkumiesięcznych negocjacjach i uzyskaniu zgody od Lajkonika, Smoka oraz Stańczyka, zapraszamy wszystkich niecodziennie odzianych i radosnych biegaczy do udziału w IX Krakowskim Biegu Sylwestrowym. Trasa wiodąca przez najpiękniejsze, świątecznie przystrojone zakątki Grodu Kraka gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Uczestnicy najbardziej „zakręconej" imprezy w tej części świata będą mogli wyruszyć z krakowskiego Rynku Głównego na trasę Smoczej Piątki i Radosnej Dziesiątki punktualnie w południe, w dniu św. Sylwestra, przy dźwiękach Ody do radości.

Tych, którzy będą z nami, upominamy, by jak przystało na wytrawnych zawodników, zaprezentowali najnowsze trendy mody sportowej własnego pomysłu, na chwałę swoją i braci biegaczy. Tym samym niechaj dają radość i uciechę przyjaciołom i kibicom, którzy będą się zastanawiać, czy to co widzą, to jawa czy sen.

Na tych, co w pełni chwały pokonają całą trasę (5 km lub 10 km) i stawią się na mecie, czeka buteleczka szampana, a Ci, którzy z różnych przyczyn spożywać tego specjału nie mogą - otrzymają czekoladę. By tradycji stało się zadość, każda Pani obdarowana zostanie czerwona różą.

Dla trzech zespołów, trzech par oraz dziesięciu najbardziej pomysłowo, szałowo, odlotowo, karnawałowo, kolorowo i fantazyjnie przebranych biegaczy, Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody.

Wyróżnimy też tych ,którzy będą walczyć z czasem i postarają się pokonać oba dystanse najszybciej, jak to tylko możliwe, w kategoriach open kobiet i mężczyzn (za miejsca od I do III).

Dla każdego uczestnika, który ukończy bieg przygotowaliśmy pamiątkowy, niepowtarzalny medal.

Na zgłoszenia czekamy jeszcze 30 (w godz. 17.00-20.00) oraz 31 grudnia (w godz. 8.00-11.30) w Biurze Zawodów - w Szkole Podstawowej nr 1 w Krakowie przy ul. św. Marka 34.

Podczas IX Krakowskiego Biegu Sylwestrowego, na stoisku przygotowanym przez Sklep Animatora będzie można pomalować twarz czy wypożyczyć element przebrania.


Fot. MCH/ZIS