Informacja ogólna

Trasa 12. Cracovia Maraton wiedzie przez wiele miejsc, w których można zorganizować wspaniałe miejsca dopingu biegnących maratończyków. Wdzięczność biegaczy i duma współorganizacji jednej z największych cyklicznych krakowskich imprez sportowych kieruje do działania dziesiątki organizacji, instytucji i szkół oraz setki mieszkańców. Dopingować może każdy!

Kilka ważnych pytań i odpowiedzi.

Jak to działa?

 Chcesz pomóc tysiącom biegaczy osiągnąć sukces...
lub
 Chcesz zaprezentować siebie i swoją ekipę, swój pomysł, entuzjazm, szkołę lub firmę...

1. Znajdujesz kilka osób które wspomogą CIEBIE w organizacji punktu dopingu - minimum 10 osób
(nie wszyscy muszą występować, mogą po prostu być w zespole i dopingować zespół - robić SZUM!)

2. Przygotowujesz listę co masz (pomysł, całą klasę chętnych, instrumenty) oraz co mógłbyś potrzebować (prąd, scenografię)

3. Szukasz pasującego Tobie wstępnie wybranego punktu dopingu

4. Kontaktujesz się (e-mail: gnosiadek@zis.krakow.pl, tel. 012 616 6322 kom. 518 015 744) lub bezpośrednio w siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie ul. W. Sławka 10 (na Woli Duchackiej).

5. Uzgadniasz co, gdzie i jak dalej... w miarę możliwości pomagamy w detalach (wolontariusz do opieki nad dziećmi, siłacz do rozłożenia, jakiś przewód lub agregat itp.), różne punkty działają przez różny czas od 1,5 h do 6 h - ale wierzcie mi przy biegaczach CZAS przeBIEGA bardzo SZYBKO :-) i zaraz jest szkoda, że już jest po...

6. Przygotowujesz swoją ekipę, możesz przygotować OPIS dodać FOTKI, FILMIKI, LOGA, SPONSORÓW PUNKTU itp.
Przysłane info stają się rozwinięciem opisu TWOJEGO punktu dopingu.

7. Na kilka dni przed maratonem potwierdzasz skład punktu dopingu przesyłając listę (imię, nazwisko, wiek) oraz numer telefonu do LIDERA, z którym w dniu maratonu mamy się skontaktować w celu potwierdzenia, że punkt jest gotowy.

8. START - potwierdzasz się rozłożyliście i jesteście gotowi - DOPINGUJECIE BIEGACZY i MARUDERÓW - robicie fotki, filmiki zwracacie uwagę biegaczy, bo to ONI są jurorami konkursu

9. Jak przejedzie "KONIEC MARATONU" sprzątacie, przesyłacie fotki, śmieszne filmiki itp. i kibicujecie, aby to WASZ punkt wygrał.

10. SMAK zwycięstwa poczują wszyscy - impreza się udała!!! Hurrrraaaa!!! I może nawet spędzimy weekend w Gorcach...