Informacja dotycząca odbioru statuetek Królewskiej Triady Biegowej 2017

Przypominamy, że zdobywcy Królewskiej Triady Biegowej 2017, którzy nie odebrali statuetek i dyplomów po zakończeniu 4. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego, mogą zgłaszać się po swoje trofea do siedziby Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 10.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00. Odbioru można dokonać w imieniu innej osoby, po dostarczeniu i okazaniu pisemnego oświadczenia i upoważnienia (szczegóły w regulaminie).

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia pod numerem tel. (12) 616 63 08 lub wysyłając e-mail na adres triada@zis.krakow.pl.

Statuetki i dyplomy można odbierać najpóźniej do 31 marca 2018 roku.

Kompletna lista zdobywców Królewskiej Triady Biegowej 2017 znajduje się TUTAJ.

4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski, który odbył się 15 października, zakończył 2. edycję Królewskiej Triady Biegowej. Zainaugurował ją 16. PZU Cracovia Maraton (30 kwietnia), a drugim aktem był 11. PZU Bieg Trzech Kopców (1 października).

W 2016 roku Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, organizujący w imieniu Gminy Miejskiej Kraków prestiżowe wydarzenia biegowe: PZU Cracovia Maraton, PZU Cracovia Półmaraton Królewski i PZU Bieg Trzech Kopców po raz pierwszy postanowił uhonorować specjalnymi nagrodami – statuetkami i dyplomami – osoby, którym w trakcie sezonu biegowego uda się ukończyć wszystkie trzy ww. imprezy. Otrzymało je 777 biegaczy.

W tym roku tego wyczynu udało się dokonać 762 osobom.

Królewska Triada Biegowa będzie miała kolejną edycję w 2018 roku!