Informacja dla Wolontariuszy

Witam wszystkich,

Bardzo dziękuję za ogromne zaangażowanie i liczne zgłoszenia. Do wszystkich, którzy zarejestrowali się poprzez system v4sport powinny dojść indywidualne maile z opisem miejsca i rodzaju zadań do pomocy podczas Biegu Trzech Kopców w sobotę lub niedzielę. Proszę sprawdzić maile i pocztę profilową.

Wszyscy wolontariusze zostają objęci ubezpieczeniem NNW w podróży do/z oraz podczas pracy przy biegu.

Osoby, które nie przesłały CV proszę o jego dosłanie na adres: gnosiadek@zis.krakow.pl wraz z adresem e-mail i nr telefonu kontaktowego, w celu ubezpieczenia i wystawienia odpowiednich zaświadczeń / certyfikatów, gdyż nazwa profilu v4sport często nie zawiera wystarczających danych.

Dane osobowe przetwarzane są w zbiorze Wolontariuszy Imprez Sportowych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, ul. W. Sławka 10, 30-633 Kraków - jednostkę organizacyjną Gminy Miejskiej Kraków - organizatora Biegu Trzech Kopców, Cracovia Maraton i innych imprez.
Wszystkie przepisy (prawa i obowiązki) związane z ochroną danych osobowych są zachowywane, więc możecie wnioskować o ich zmianę, wgląd lub usunięcie bezpośrednio do mnie (gnosiadek@zis.krakow.pl) lub poprzez dziennik podawczy ZIS.

Gdyby ktoś nie otrzymał przydziału, lub zdecydował się pomóc w ostatniej chwili, proszę pilnie o kontakt.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie lub dzwońcie

Grawit Nosiadek  / Bieg Trzech Kopców

gnosiadek@zis.krakow.pl; grawit@zis.krakow.pl

kom. +48 518 015 744, stacj.+48 12 616 6322, fax. +48 12 616 6301

 

Wolontariat wspomaga: v4sport.pl