Hokejowa Liga Mistrzów wraca do TAURON Areny Kraków!

Najbardziej elitarne rozgrywki hokejowe w Europie ponownie zawitały do Krakowa. Wszystko za sprawą hokeistów Comarch Cracovii, którzy obronili tytuł Mistrza Polski i tym samym wywalczyli – drugi raz z rzędu – prawo uczestnictwa w Hokejowej Lidze Mistrzów. Pierwsze dwa mecze już się odbyły, ale przed nami prawdziwa wisienka na torcie: spotkanie w TAURON Arenie Kraków – 3 października (wtorek) o godzinie 19:30!

Drużyna „Pasów” intensywnie przygotowuje się na swoich obiektach do meczu z fińskim IFK Helsinki w Hokejowej Lidze Mistrzów. Cel jest prosty: historyczne zwycięstwo polskiego klubu w tych rozgrywkach! - Chcemy pokusić się o niespodziankę i pokonać Finów, a dzięki temu wpisać się w historię polskiego hokeja jako pierwsza drużyna, która odniosła zwycięstwo w Hokejowej Lidze Mistrzów. Zadanie nie jest łatwe, ale jesteśmy bogatsi o doświadczenie z poprzednich meczów, dlatego wierzymy w sukces! – przyznaje trener Comarch Cracovii Rudolf Rohaček.

Szkoleniowiec Mistrzów Polski nie ukrywa, że liczy na pomoc krakowskich kibiców w odniesieniu historycznego zwycięstwa. - Nasi fani już wielokrotnie pokazywali, że potrafią być szóstym zawodnikiem „Pasów”, a ich doping często prowadził nas do wygranej. Wierzę, że podobnie będzie w najbliższy wtorek w TAURON Arenie Kraków i że wspólnie z mieszkańcami Krakowa osiągniemy historyczny sukces! – mówi trener Rohaček.

Spotkanie Comarch Cracovia – IFK Helsinki zostanie rozegrane we wtorek, 3 października, o godzinie 19:30 w TAURON Arenie Kraków. W dystrybucji są wciąż dostępne bilety na ten mecz. Wejściówki, w cenie od 10 zł, można nabywać w kasach przy Stadionie Miejskim CRACOVIA (ul. Józefa Kałuży 1) oraz za pośrednictwem strony ebilet.pl.

Na mecze Comarch Cracovii w Hokejowej Lidze Mistrzów zaprasza Kraków – Miasto Gospodarz.