Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju: Kilkaset zapisów na VI Bieg Trzech Kopców i XII Cracovia Maraton

Odbywający się od 7 do 9 września w Krynicy-Zdroju, w ramach Forum Ekonomicznego, III Festiwal Biegowy został wykorzystany przez przedstawicieli Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie do promowania dwóch imprez, które zyskały już dużą popularność w Polsce i za granicą. Biegu Trzech Kopców i Cracovia Maraton. Blisko 300 osób wpisało się na listy zgłoszeń.

Chęć udziału w VI Biegu Trzech Kopców - Międzynarodowych Mistrzostwach Krakowa w Biegu Górskim w niedzielę, 7 października 2012 roku wyraziło 81 biegaczy. Zapisy wciąż trwają, wpisowe na VI Bieg Trzech Kopców wynosi 25 zł.

Aż 199 amatorów długodystansowego biegania dołączyło w Krynicy-Zdroju do grona uczestników przyszłorocznego (28 kwietnia 2013) XII Cracovia Maraton. Zachęcamy do zapisów na XII CM w promocyjnej cenie 35 zł.

Na trzydniowy III Festiwal Biegowy złożyło się 10 różnych wydarzeń, w tym m.in. Koral Maraton (485 uczestników), Życiowa Dziesiątka Taurona(1 120 startujących) i 100-kilometrowy Ultramaraton - Bieg 7 Dolin (292 osoby).

Przedstawiciele Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie wybierają się już w najbliższy weekend 15-16 września, na 30.Hasco-Lek Wrocław Maraton a 13-14 października na 13. Poznań Maraton.

We Wrocławiu będą przyjmowane zapisy zarówno na VI Bieg Trzech Kopców jak i na XII Cracovia Maraton, a w Poznaniu - na XII CM. Zapraszamy do odwiedzania stoiska promocyjnego ZIS i obu naszych imprez.