Eksperci z Francji i Wielkiej Brytanii na konferencji PPP w Krakowie

W czwartek, 29 listopada o godz. 9.30 rozpocznie się w Krakowie międzynarodowa konferencja ?PPP ? rzeczywistość czy fikcja??. O problemach związanych z realizacją zadań w formule partnerstwa publiczno-prywatnego, ze szczególnym uwzględnieniem przedsięwzięć inwestycyjnych, dyskutować będą wybitni eksperci z Francji i Wielkiej Brytanii oraz przedstawiciele unijnych instytucji finansowych, Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

W konferencji, stanowiącej podsumowanie projektu „PPP nowe perspektywy”, którego celem  jest stworzenie międzynarodowej sieci współpracy wspierającej partnerstwo publiczno-prywatne dla Krakowa, wezmą też udział samorządowcy, prawnicy i ekonomiści z kancelarii i specjalistycznych instytutów.

Projekt przygotowany i prowadzony przez Gminę Miejską Kraków/Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie współfinansuje Unia Europejska.

Szczegóły dotyczące konferencji, która odbędzie się w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa, znaleźć można na stronie internetowej:  www.ppp4krakow.pl.