EHF EURO 2016: wnioski akredytacyjne dziennikarzy do 27 listopada

Związek Piłki Ręcznej w Polsce przypomina, że do 27 listopada przyjmowane są wnioski o akredytacje na Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn (EHF EURO 2016), które odbędą się w naszym kraju w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku.

 

Proces akredytacyjny odbywa się wyłącznie za pośrednictwem platformy internetowej Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF): https://apps.st-software.com/ehf-publicregistration/en-US/Account

Zgłoszenia za pośrednictwem poczty e-mail nie będą rozpatrywane. Proces akredytacyjny potrwa do piątku, 27 listopada 2015 roku.

 

Przedstawiciele stacji telewizyjnych i radiowych oraz telewizji internetowych proszeni są o kontakt z partnerem marketingowym EHF, Infront Sport & Media. Zapytania należy kierować pod adres mailowy:

BSHandball@infrontsports.com

 

Komitet Organizacyjny Mistrzostw Europy przygotował specjalną ofertę hotelową dla przedstawicieli mediów. Pełna lista dostępna jest w EHF Media Portal:

https://members.ehf.eu/Login/Authentification.aspx?ReturnUrl=%2f&AspxAutoDetectCookieSupport=1 

Ilość miejsc w cenach promocyjnych jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku w  Krakowie, Katowicach,  we Wrocławiu i w Gdańsku i weźmie w nich udział 16 drużyn. W grupie A w TAURON Arenie Kraków  rywalizować będą reprezentacje Polski, Francji, Serbii i Macedonii. W stolicy Małopolski rozegrane zostaną również mecze fazy głównej i finałowej. 

Pozostałe grupy fazy zasadniczej: B (Katowice) – Chorwacja, Islandia, Białoruś, Norwegia, C (Wrocław) – Hiszpania, Szwecja, Niemcy, Słowenia, D (Gdańsk) – Dania, Węgry, Rosja, Czarnogóra.

 

Więcej informacji na temat mistrzostw można znaleźć na oficjalnej stronie turnieju http://pol2016.ehf-euro.com, na oficjalnym profilu na Facebooku www.facebook.com/ehfeuro oraz na Twitterze - www.twitter.com/ehfeuro.