Dzień Otwarty w Com-Com Zone

Sobota, 22 września jest Dniem Otwartym Centrów Rozwoju Com-Com Zone. Będzie można skorzystać z wielu aktywności sportowych w wyjątkowych cenach. Tegoroczny Dzień Otwarty rusza pod hasłem: ?Wszystkie aktywności za 5 zł?, a ponadto jest okazją do wygrania nowego iPada.

Centra Rozwoju Com-Com Zone co roku organizują Dzień Otwarty dla swoich klientów, tych obecnych oraz przyszłych. Jest to najlepsza okazja, by zapoznać się z ofertą nowoczesnych centrów sportu i spróbować sił w różnych dyscyplinach. Jesień to najlepszy okres na wybór aktywności pod dachem nowoczesnego centrum sportowego, w którym przez cały rok można dbać o kondycję i sylwetkę.

W tym roku dniem wyjątkowych promocji jest sobota, 22 września. Od wczesnych godzin rannych będzie można WŁĄCZYĆ AKTYWNOŚĆ na cały dzień i skorzystać z szerokiej oferty dwóch Centrów Rozwoju Com-Com Zone - Prokocim oraz Nowa Huta.

Dla pań przygotowana została rozgrzewkę na zajęciach tanecznych i aerobiku.a Panowie będą mogli „rzeźbić" swoje mięśnie na siłowni nawet przez cały dzień, wykupując jednorazową wejściówkę bez ograniczeń czasowych za jedyne 5 zł.  Niezdecydowani mogą sprawdzić na treningu SPINNING, w którym dobrze czują się nie tylko amatorzy jazdy na rowerze. Miłośników sportów zespołowych zachęcamy do rywalizacji na boiskach Com-Com Zone Nowa Huta. Natomiast osoby, które w wodzie czują się jak ryba, mogą skorzystać z pływalni oraz zajęć aqua, które relaksują, a przede wszystkim sprawiają dużą frajdę.

Szczegóły programu znajdują się na stronie www.comcomzone.pl oraz na facebookowym profilu www.facebook.com/comcomzone.

Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
T +48 12 682 11 10

Centrum Rozwoju Com-Com Zone Prokocim
ul. Kurczaba 29
30-868 Kraków
T +48 12 651 08 40/ +48 12 651 08 41 (od godz. 17:00)