Do 3. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego pozostało już tylko 30 dni!

16 października odbędzie się 3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Na 30 dni przed imprezą na liście startowej widnieje przeszło 7500 osób, a ponad 6000 z nich ma już nadane numery.


Przypominamy, że zgłoszenia uczestnictwa w 3. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim można dokonywać poprzez formularz internetowy umieszczony na stronie: https://zapisy.zis.krakow.pl/event/13 do 3 października, a wpisowe wynosi 70 zł. W Biurze Zawodów (14  i 15 października) opłata wzrośnie do 100 zł.

Wprowadzona została możliwość zapisów drużynowych – przewidzianych dla minimum dziesięcioosobowych grup. Zespoły obowiązują promocyjne stawki opłaty startowej. Szczegóły na temat zasad zapisów drużynowych znajdują się w regulaminie 3. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego.

Uwaga! Ustanowiony został limit startujących – 10.000 zawodników. Lista zostanie zamknięta w momencie nadania numeru 10.000, po dokonaniu opłat przez 10.000 zawodników. W przypadku wyczerpania limitu, także w Biurze Zawodów zapisy nie będą już prowadzone.

Wszystkie osoby, które dokonały już opłaty startowej na 3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski, a nie mają przydzielonego numeru startowego, proszone są o kontakt z Organizatorem (zapisy@zis.krakow.pl).