Dni otwarte Centrum Sportu i Kultury SIDZINA

Centrum Sportu i Kultury SIDZINA zaprasza od 16 do 20 września na dni otwarte, podczas których będzie można bezpłatnie uczestniczyć we wszystkich zajęciach i treningach przygotowanych na rok szkolny 2013/14.

Centrum proponuje w tym sezonie wiele nowych zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych: balet, street dance, naukę gry na gitarze, zajęcia teatralne, kurs rysunku, kurs przygotowawczy z języka polskiego dla szóstoklasistów, narciarstwo zjazdowe i biegowe, Klub Podróżnika i coraz bardziej popularną formę fitness połączoną z tańcem czyli: latino solo.

 

Poza tym ośrodek kontynuuje sprawdzone już formy zajęć: Szkółka Piłkarska „Orzeł Sidzina”, siatkówka, tenis stołowy i ziemny, czirliderki „Sidzinka”, zajęcia plastyczno-ceramiczne oraz Klub Fitness dla trzech pokoleń.

 

We wszystkich tych zajęciach będzie można wziąć udział bezpłatnie w ramach dni otwartych Centrum SIDZINA. Będą to jednocześnie pierwsze zajęcia dla osób, które już zapisały się na ten sezon.

 

Centrum mieści się przy ul. Działowskiego 1 w Krakowie – os. Sidzina  (przy pętli autobusów 166 i 175). Tel. 12 255 41 50, strona internetowa: www.csksidzina-krakow.pl.

 

W załączeniu szczegółowy harmonogram zajęć otwartych w dniach 16-20.09.2013.