Debiutujesz w maratonie? Weź udział w badaniu!

Badanie będzie przeprowadzone na potrzeby pracy magisterskiej Anny Gorczycy, pisanej pod kierunkiem prof. Piotra Olesia ? profesora psychologii KUL i SWPS. Skierowane jest do osób, które pierwszy raz w życiu zmierzą się z wyzwaniem, jakim jest przebiegnięcie maratonu. Dotyczy wpływu udziału w maratonie na samopoczucie. Zapytanie kierowane jest do debiutantów startujących w tegorocznych wiosennych maratonach w Polsce i za granicą, w tym w Cracovia Maraton.

Studentce bardzo zależy na Twoim udziale - żeby badanie miało wartość, potrzeba co najmniej 150 chętnych, którzy podarują swój czas i poddadzą się trzykrotnie badaniu:
1. Do 17 marca (link do badania jest aktywny do tego dnia);
2. Bezpośrednio po maratonie;
3. 3 miesiące po maratonie.

Pierwsze badanie nie zajmie więcej niż 10 minut i polega na wypełnieniu trzech kwestionariuszy. O kolejnych terminach badań nie musisz pamiętać, otrzymasz na swój adres e-mail aktywnego linka z informacją.

Dla celów badania ważne będzie to, że weźmiesz udział w maratonie, a nie, że go ukończysz.

Dalsze informacje odnośnie badania uzyskasz po zalogowaniu się. Poniżej link do strony http://qlabo.eu/, na której znajduje się badanie. Ważne: najpierw trzeba się zarejestrować, potem dopiero zalogować i wypełnić kwestionariusz.

Pytania można kierować na adres: annagorczyca@gmail.com