Czwartek, 20 czerwca, godz. 12.00: Konferencja prasowa przed Orlen Beach Volley Tour 2013 o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

Siatkarze plażowi Dawid Popek i Piotr Janiak wezmą udział w konferencji prasowej przed rozgrywanym w ramach Orlen Beach Volley Tour 2013 turniejem o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Konferencja odbędzie się w czwartek, 20 czerwca o godz. 12.00 w siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 10.

Dawid Popek i Piotr Janiak otrzymali od organizatorów „dziką kartę" i zostali rozstawieni razem z 7 innymi drużynami z największą ilością punktów w tegorocznym rankingu PZPS.

Zawodnicy rozpoczną rywalizację od eliminacji w piątek, 21 czerwca, a w sobotę i niedzielę (22 i 23 czerwca) szesnaście najlepszych duetów zmierzy się w turnieju głównym (do ośmiu rozstawionych dołączy osiem wyłonionych w eliminacjach).

Dawid Popek to zwycięzca krakowskiego turnieju z 2011 roku (w parze z Tomaszem Wieczorkiem), zdobywca czwartego miejsca w roku ubiegłym (z Michałem Makowskim) oraz Akademicki Mistrz Polski 2012 (z Michałem Makowskim) i 2013 (z Mateuszem Dziwierkiem). Jego kolega z zespołu - Piotr Janiak przed rokiem zajął zaś w nowohuckiej imprezie drugie miejsce (wspólnie z Sebastianem Sobczakiem, z którym zdobył również akademickie wicemistrzostwo Europy i wicemistrzostwo Polski w 2012 roku).

Wszystkich zainteresowanych akredytacjami dziennikarskimi prosimy o wypełnienie formularza akredytacyjnego, znajdującego się na stronie internetowej www.siatkowka.krakow.pl, w zakładce „Dla mediów". Akredytacje będzie można odebrać po konferencji prasowej lub bezpośrednio przy ul. Bulwarowej.