CSiK Sidzina zaprasza na Festyn Rodzinny

W nadchodzącą sobotę, 4 czerwca na terenie Centrum Sportu i Kultury Sidzina przy ulicy Działowskiego 1 w Krakowie odbędzie się Festyn Rodzinny. Impreza rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Przygotowano różnorodne atrakcje i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Organizator wydarzenia - Osiedlowe Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Orzeł Sidzina zaprasza na bezpłatne nauki tenisa ziemnego oraz szereg rodzinnych konkurencji i zabaw.
Szczególnym punktem imprezy będą otwarte rozgrywki sportowe, które obejmą: turniej tenisa stołowego w deblu rodzinnym, konkurs rzutów karnych z Akademią Bramkarską, turniej siatkówki oraz inne zmagania rodzin.
W programie Festynu przewidziano także m.in. mecze piłkarskie juniorów i orlików, dziecięce i młodzieżowe konkursy artystyczne, zabawy plenerowe dla dzieci.
W ramach imprezy odbędzie się również kiermasz ceramiki, biżuterii, artystycznego rękodzieła oraz wyjątkowy pokaz tresury psów policyjnych. Z kolei dla dorosłych uczestników imprezy zorganizowana zostanie wieczorna zabawa taneczna.
Wstęp na Festyn Rodzinny jest wolny.