Cracovia Półmaraton Królewski: taniej do końca wakacji

Trwają zapisy do I edycji Cracovia Półmaratonu Królewskiego, która odbędzie się 26 października. W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszy się ta impreza wśród biegaczy, okres obowiązywania opłaty startowej w wysokości 60 zł został przedłużony o miesiąc – do 31 sierpnia.

Cracovia Półmaraton Królewski to pierwsza edycja dużej imprezy biegowej będącej mocnym akordem na zakończenie sezonu biegów ulicznych w Polsce. Nazwa nawiązująca do tradycji oraz marki Cracovia Maraton jest nieprzypadkowa. Wszyscy, którzy nie zdecydowali się dotychczas na wzięcie udziału w krakowskim maratonie lub przygotowują się do niego, będą mieli szansę na zmierzenie się z prowadzącą wśród zabytków i malowniczych uliczek Krakowa trasą o długości 21 km i 97,5 m.

 

Uczestnicy imprezy wystartują 26 października o godz. 11.00 z Rynku Głównego, a meta zlokalizowana będzie na Błoniach Krakowskich, w okolicy Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Na pokonanie trasy zawodnicy mają trzy godziny. Biuro Zawodów, podobnie jak podczas Cracovia Maraton, mieścić się będzie na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia można znaleźć w regulaminie.

 

Opłata startowa w wysokości 60 zł obowiązuje teraz do końca sierpnia, a od 1 września do 23 października wyniesie 80 zł. Będzie możliwość zapisów również w Biurze Zawodów (opłata 100 zł).

 

Zapisy internetowe przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego.