Bilet na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera z własnym wizerunkiem!

Z okazji jubileuszowego, XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Piłce Siatkowej Mężczyzn organizatorzy turnieju i firma zajmująca się dystrybucją biletów przygotowali nie lada gratkę – karty wstępu z wizerunkami ich nabywców!

- Postanowiliśmy uhonorować kibiców – mówi Krzysztof Frejman, prezes Abilet.pl. - Zachęcamy do  wgrywania na specjalnej stronie, przed zakupem wejściówki, swoje selfie. My, po drobnej obróbce, umieścimy twarz kibica na bilecie w towarzystwie wybranych reprezentantów Polski. Dodatkowo, zadbamy o narodowe barwy na twarzach kibiców. Specjalną aplikację do wgrania zdjęcia i wyboru siatkarza można znaleźć pod adresem www.wagner2017.abilet.pl.

- Program wygeneruje unikalny kod, który trzeba będzie podać przy zakupie wejściówki. To jednak nie jedyna gratka dla fanów siatkówki - dodaje Krzysztof Frejman.

- To często cenne pamiątki, dlatego przygotowaliśmy bilety kolekcjonerskie. Planujemy je nieco inaczej pakować, jeśli ktoś zechce otrzymać taki bilet za pośrednictwem poczty, czy kuriera. Niespodzianek będzie w tym roku więcej – zapewnia szef Abilet.pl.

W tym roku ceny biletów będą się wahać od 40 do 160 złotych za każdy dzień zawodów (bilet będzie tradycyjnie ważny na dwa mecze).

- Od samego początku naszego turnieju staramy się dostosować ceny do każdej kieszeni – podkreśla  prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera, pomysłodawca i organizator Memoriału Jerzy Mróz. - Chodzi o to, żeby zabawa na trybunach dla całej rodziny nie oznaczała wydatku równego wyjazdowi nad morze, czy do ciepłych krajów. Już za 40 złotych od osoby możemy obejrzeć dwa spotkania z udziałem najlepszych zawodników na świecie.

Z kolei wiceprezes Fundacji, Cezary Mróz zauważa że w tym roku oczekiwanie na pierwszy dzień wiosny będzie podwójnie emocjonujące. - Najpierw powitamy wiosnę, a wieczorem – przy pomocy komputera – będziemy mogli sobie zapewnić bardzo gorące lato w TAURON Arenie Kraków, zakupując bilety. To najsilniej obsadzony Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w historii. Nigdy dotąd wszystkie ekipy startujące  turnieju nie plasowały się w pierwszej dziesiątce światowego rankingu FIVB.

Sprzedaż biletów na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera (TAURON Arena Kraków, 11-13.08.2017) z udziałem reprezentacji: Francji, Kanady, Rosji i Polski rozpocznie się w najbliższy wtorek, 21.03., o godzinie 18:00 na stronie www.abilet.pl.

Organizatorzy podali już wstępny terminarz turnieju. Wiadomo, że 11 sierpnia Polacy zagrają z Francuzami, 12 sierpnia – z prowadzonymi przez Stephane’a Antigę Kanadyjczykami, a 13 sierpnia – z Rosjanami.

Godziny meczów zostaną podane po ostatecznych uzgodnieniach z posiadaczem praw do transmisji telewizyjnych.