Biegowe śniadanie na zakończenie przygotowań do 15. PZU Cracovia Maraton!

Ostatnie zajęcia w ramach treningów do jubileuszowego, 15. PZU Cracovia Maraton już za nami. Wspólnie z naszymi Trenerami przygotowaliśmy jednak niespodziankę – specjalne podsumowanie czteromiesięcznych ćwiczeń, a jednocześnie „odprawę”, którą przeprowadzą Szkoleniowcy! Zapraszamy w niedzielę, 8 maja – zbiórka o godz. 9.00 przed TAURON Areną Kraków.


Cztery miesiące bardzo owocnych przygotowań za nami, a właściwie za Wami! To Wy wykonaliście kawał dobrej, przedmaratońskiej roboty. Teraz czas na odpoczynek – tak, odpoczynek, on też jest częścią treningu. Bez chwili relaksu Wasz organizm nie będzie w stanie prawidłowo wykorzystać wybieganych kilometrów – tych długich, wolnych lub szybkich i dostosowanych do Waszego tempa startowego.

Dlatego też chcemy Was zaprosić na Śniadanie Biegowe – podsumowanie kilku miesięcy wysiłku, uśmiechów, satysfakcji i bólu. 8 maja, dokładnie na tydzień przed „godziną 0” proponujemy Wam lekki rozruch połączony ze śniadaniem w plenerze. Pozwoli Wam to wyluzować zarówno mięśnie, jak i głowy – tak ważne podczas biegu docelowego.

Nasi Trenerzy jak zwykle będą do Waszej dyspozycji, możecie ich poprosić o rozwianie ostatnich wątpliwości, kilka słów motywacji czy też zwyczajnego kopniaka na szczęście!

Nie zastanawiajcie się, czekamy na Was 8 maja o godzinie 9.00 przed TAURON Areną Kraków (przed wejściem głównym od ul. Lema). Można korzystać z górnego parkingu.

Nie musicie nic ze sobą zabierać, śniadanie zapewniamy my!

Do zobaczenia!

Zapraszamy również na oficjalne wydarzenie na Facebooku!