"Bieg Trzech Kopców" - trwają zapisy

Przypominamy o możliwości zgłoszenia się do ?Biegu Trzech Kopców", który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 4 października. Impreza rozpocznie się o godz. 10.30 (start u podnóża Kopca Krakusa - na Wzgórzu Lasoty) i potrwa do godz. 13. Meta będzie znajdować się na Wzgórzu Sowiniec, obok Kopca Piłsudskiego. Do 30 września zainteresowani mogą dokonać wpisu na listę startową za pośrednictwem strony internetowej (www.biegtrzechkopcow.pl). Ponadto można wypełniać formularze, które są zamieszczone na ulotkach i wysyłać je na adres Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie (ul. Walerego Sławka 10, 30-633 Kraków). Zapisy będą też prowadzone w dniu zawodów, w Szkole Podstawowej nr 29 w Krakowie przy al. Dembowskiego 12. Rejestracja uczestników potrwa w godz. od 8:00 do 9:30.

 W III Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Krakowa w Biegu Górskim - „Bieg Trzech Kopców" mogą wziąć udział zarówno zawodnicy klubowi, jak i pasjonaci biegania (urodzeni w 1992 i starsi). Każdy z nich otrzyma okolicznościową koszulkę, numer startowy, worek na bagaż osobisty (zostanie on przechowany i dostarczony na metę) oraz wodę mineralną. Natomiast do osób, które przebiegną cały dystans, powędrują pamiątkowe medale i dyplomy uczestnictwa. Zwycięzcy w kategorii open zostaną nagrodzeni Pucharami Prezydenta Miasta Krakowa, a na najlepszych czekają wysokie nagrody pieniężne. Na pierwszych 600 zawodników na mecie będzie czekał ciepły posiłek.

W tym roku z pewnością padnie rekord frekwencji! Według stanu na dzień 27 września do biegu zgłosiło się już 380 osób, a w latach poprzednich startowało odpowiednio 341 (2007 r.) i 361 osób (2008 r.).