Bieg Trzech Kopców coraz bliżej - zachęcamy do elektronicznych zgłoszeń!

Zbliża się piąta edycja krakowskiego Biegu Trzech Kopców. Ta wyjątkowa impreza sportowo-rekreacyjna rokrocznie przyciąga coraz większą ilość zawodników. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku padnie rekord frekwencji i 2 października o godzinie 10.30 na starcie pod Kopcem Krakusa zobaczymy mnóstwo miłośników biegów górskich.

Na tydzień przed rozpoczęciem V Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Krakowa w Biegu Górskim - Biegu Trzech Kopców liczba zarejestrowanych elektronicznie uczestników przekroczyła 630 osób!

Wszystkim zainteresowanym udziałem w Biegu Trzech Kopców przypominamy, że do piątku 30 września można zapisać się drogą elektroniczną, poprzez wypełnienie formularza .

Serdecznie zapraszamy do rejestracji za pomocą naszej strony - ułatwi to wydawanie pakietów startowych w dniu Biegu. Wcześniejsze zapisy to również niższa opłata startowa. Wpłata dokonana przelewem do 30 września wynosi 20 zł. Późniejsza rejestracja na krakowski bieg pomiędzy kopcami będzie możliwa dopiero w dniu startu, 2 października w biurze zawodów, kiedy to koszt udziału wynosi 50 zł.

W celu usprawnienia procedury wydawania biegaczom pakietów oraz numerów startowych, organizatorzy przewidzieli otwarcie 10 stanowisk w biurze zawodów, które mieścić się będzie w Szkole Podstawowej nr 29 przy al. Dembowskiego 12. Biuro będzie obsługiwać uczestników Biegu Trzech Kopców w godzinach od 7.00 do 9.30.