Aukcja WOŚP: koszulka i bilety na finał EUROVOLLEY Poland 2017

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski przekazał na aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy koszulkę reprezentacji Polski siatkarzy z 2015 roku, z podpisami m.in. mistrzów świata. Do koszulki dołączone są dwa bilety na finał Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017, który odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 3 września bieżącego roku. Zachęcamy do licytowania!

Aukcję można znaleźć TUTAJ.

Na koszulce reprezentacji Polski widnieją m.in. autografy mistrzów świata z 2014 roku: Fabiana Drzyzgi, Dawida Konarskiego, Rafała Buszka oraz trenerów: Stephane’a Antigi i Philippe’a Blaina, a także Bartosza Kurka, Mateusza Bieńka, Piotra Gacka czy Jakuba Jarosza, którzy w MŚ Polska 2014 nie grali.

- Nigdzie tak wspaniale nie dopinguje się siatkarzy jak w krakowskiej TAURON Arenie! Wspaniali kibice i fantastyczni zawodnicy to gwarancja niezapomnianych przeżyć. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 25. raz. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym. Zapraszam do licytowania dwóch biletów na finał Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017, który odbędzie się 3 września w Krakowie. Do tego dokładam koszulkę naszej narodowej drużyny z autografami zawodników. Zapraszam do licytowania tych, którzy lubią z całego serca kibicować i całym sercem pomagać – powiedział Prezydent Jacek Majchrowski.

Fot. MCH/ZIS