42 Do Szczęścia po raz piąty w Cracovia Maraton

W tym roku ekipa 42 Do Szczęścia już po raz piąty stanie na starcie biegu, którego metą są zrealizowane marzenia własne i innych ludzi. Biegacze akcji stają przed dwoma wyzwaniami. Pierwsze to zaangażowanie tysięcy osób i zebranie pieniędzy na nowoczesną protezę, która umożliwi naszym podopiecznym powrót do dawnego życia. Drugim jest ukończenie 16. PZU Cracovia Maraton, a co za tym idzie realizacja pasji oraz zwycięstwo nad swoimi lękami i słabościami.

Dla kogo biegniemy

Mówi, że dzięki chemioterapii zaoszczędziła na szamponie do włosów, a amputacji nogi – na zakupie skarpetek. Niesamowity optymizm, prawda? To właśnie Kasia Sobczak, tegoroczna beneficjentka 42 Do Szczęścia, która pokazuje, że nie ma dla niej barier nie do pokonania, a humor pomaga walczyć z rakiem. Teraz Kasia studiuje fizjoterapię na AWF, trenuje pływanie w klubie START Wrocław. Jej największymi ostatnimi osiągnięciami jest 7 złotych i 1 srebrny medal na Mistrzostwach Polski w Drzonkowie w 2016 roku i 2 złote, 1 srebro, 1 brąz na Mistrzostwach Świata Juniorów U23 IWAS w Pradze również w tym roku.

Naszym celem jest pokazanie całej Polsce, że nie ma rzeczy niemożliwych, a razem jesteśmy w stanie wiele osiągnąć. Zrealizuj to marzenie razem z nami i pomóż osobie, która tego potrzebuje.

Dołącz do nas i pomóż nam w zdobyciu protezy dla Kasi. Wpłać dowolną kwotę przez stronę:

http://42doszczescia.pl/wplac/

Dowiedz się więcej!

www.42doszczescia.pl