4 września Kraków Business Run: będą zmiany w komunikacji miejskiej

W niedzielę, 4 września odbędzie się już piąta edycja biegu sztafetowego Kraków Business Run. Zapowiadane są w związku z tym pewne zmiany w komunikacji miejskiej.

Uczestnicy KBR pobiegną trasą: Rynek Główny - Sławkowska - Planty do hotelu Royal (przecięcie Dominikańskiej) - Bernardyńska - bulwary wokół Wawelu - Podzamcze - Planty (przecięcie Franciszkańskiej) - Wiślna - Rynek Główny.

W związku z tym od ok. godz. 10:00 do ok. godz. 13:30 zostanie wyłączona komunikacja tramwajowa na ul. Dominikańskiej i ul. Franciszkańskiej. W tym czasie linie tramwajowe: 0, 1, 6, 8, 13, 18, 20 będą kursować od ul. Św. Gertrudy, ul. Starowiślnej i ul. Lubicz  przez ul. Basztową do swoich przystanków końcowych.

Natomiast linia autobusowa 504 będzie w tym czasie kursować trasą: CRACOVIA STADION - Al. Krasińskiego - Konopnickiej - most Grunwaldzki - Dietla - Krakowska i dalej po swojej trasie do Centrum Jana Pawła II.

Podane powyżej godziny są orientacyjne. Zamknięcie trasy oraz przywrócenie ruchu na Placu Wszystkich Świętych nastąpi na polecenie policji i odpowiednich służb nadzoru.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu na stronie internetowej: http://krakowbusinessrun.pl/

Fot. MCH/ZIS