4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski i 5 dla Kościuszki: 30 września koniec zapisów internetowych

Przypominamy, że jeszcze tylko do 30 września włącznie przyjmowane są zgłoszenia internetowe do 4. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego i 5 dla Kościuszki. Nie warto zwlekać z uiszczeniem wpisowego, do startu w półmaratonie jest już dużo więcej chętnych niż wynoszący 10 000 osób limit!

Lista startowa zostanie zamknięta w momencie nadania numeru 10.000, po dokonaniu opłat przez 10.000 uczestników. Decyduje kolejność wpłat. W przypadku wyczerpania limitu, także w Biurze Zawodów zapisy nie będą już prowadzone.

Aktualnie obowiązująca kwota wpisowego to 70 zł. Jeżeli do zakończenia zgłoszeń internetowych lista startowa nie zostanie zamknięta, wtedy będzie jeszcze możliwość zapisania się do biegu i uiszczenia opłaty w wysokości 150 zł w Biurze Zawodów (13 i 14 października).

ZAPISY – 4. PZU CRACOVIA PÓŁMARATON KRÓLEWSKI

Pakiety startowe 4. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego można zdobyć jako nagrody w interaktywnej grze Krakowskie Granie w Bieganie – otrzyma je 10 osób, które uzyskają najlepsze wyniki w okresie od 1 września do 3 października.

4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski wchodzi w skład Królewskiej Triady Biegowej 2017 – razem z 16. PZU Cracovia Maraton (który odbył się 30 kwietnia) oraz 11. PZU Biegiem Trzech Kopców (1 października). Osoby, które ukończą wszystkie trzy ww. imprezy otrzymają specjalne statuetki i dyplomy.

Specjalistów od krótszych dystansów oraz mniej wytrawnych biegaczy zachęcamy natomiast do startu w 5 dla Kościuszki. 15 października uczestnicy tej rywalizacji wyruszą na trasę o długości 5 km wspólnie z półmaratończykami, a meta umiejscowiona będzie również w TAURON Arenie Kraków!

Opłata startowa wynosi 30 zł. W przypadku niewyczerpania limitu zgłoszeń (2 500 osób), będzie jeszcze możliwość zapisania się w Biurze Zawodów (13 i 14 października) i uiszczenia opłaty w wysokości 50 zł gotówką. Aby wziąć udział w biegu należy mieć ukończone 16 lat i być w stanie dotrzeć do mety w regulaminowym czasie 40 minut.

ZAPISY – 5 DLA KOŚCIUSZKI