3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski – parkingi dla biegaczy

Informujemy, że w dniach 14-16 października dla biegaczy biorących udział w 3. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim udostępnione zostaną parkingi TAURON Areny Kraków. Wjazd na miejsca postojowe będzie możliwy za okazaniem karty parkingowej.

TUTAJ oraz w załączeniu znajduje się plik z ww. kartą parkingową, którą należy wydrukować i okazać przy wjeździe na parking.

16 października (niedziela) dla uczestników 3. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego przeznaczone zostanie 1000 miejsc parkingowych na ogólnodostępnym parkingu zewnętrznym oraz na ogólnodostępnym parkingu podziemnym.
W dniu imprezy parking jest bezpłatny. Uwaga wjazd na parkingi maksymalnie do godziny 10:00, a wyjazd od godz. 14:30. Nie będzie możliwości wyjazdu w trakcie biegu. W tym dniu wjazd na parkingi tylko od strony ul. Mogilskiej i Al. Jana Pawła II.

Natomiast 14 (piątek) i 15 (sobota) października dla biegaczy dostępne będzie około 200 miejsc na ogólnodostępnym parkingu zewnętrznym. Osoby przyjeżdżające w celu dokonania rejestracji i odbioru pakietu startowego w dn. 14-15.10.2016 r. są uprawnione do korzystania z parkingu zewnętrznego ogólnodostępnego do 2 godzin, na podstawie dodatkowej karty parkingowej przekazanej przez ochronę parkingu w momencie wjazdu. Osoby korzystające z parkingu powyżej 2 godzin będą zobligowane do opłaty w wysokości 30 zł przy wyjeździe z parkingu. Samochody pozostawione na parkingu po godz. 22:00 zostaną odholowane na koszt użytkownika/właściciela pojazdu.

Osoby korzystające z parkingów są zobligowane do przestrzegania regulaminu parkingów w TAURON Arenie Kraków. Przyjmując wjazdówkę, osoba korzystająca z parkingu potwierdza, że będzie stosowała się do ww. zasad.

Poniżej oraz w załączeniu zamieszczona jest poglądowa mapka dojazdu.