27 września w Com-Com Zone wszystko za darmo!

W niedzielę, 27 września Centrum Rozwoju Com-Com Zone, przy ul. Ptaszyckiego 6 - obok stadionu Hutnika - zorganizuje ?Sportowe Pożegnanie Lata". W ramach dnia otwartego placówki będzie można za darmo skorzystać z obiektów sportowych i zajęć przygotowanych przez Centrum. W programie jest także piknik, odbędą się koncerty, na niespodzianki i atrakcje mogą liczyć dzieci. Wszystko bezpłatnie! Współorganizatorem akcji jest Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Bądźcie aktywni - zapraszamy!

Dla aktywnych
Pływalnia zostanie udostępniona już o godzinie 7 i będzie czynna do 22.30. Zmiany korzystających co 45 min. Równocześnie może być nw niej 36 pływających. Decyduje kolejność zgłoszeń, nie ma wcześniejszej rezerwacji.

Hala sportowa będzie otwarta w godz. 10-19. Planowane są wejścia zespołowe ze zmianą co 1,5 godz. Więcej informacji pod nr. Telefonu: 0- 12/682 11 33.

Siłownia będzie czynna w godz. 10-19. Sauna od 10 do 20. Mogą korzystać z niej minimum 2 osoby, maksymalnie 6 osób. Zmiana co 60 minut.

Sala bokserska z instruktorem zostanie otwarta o 10, zajęcia potrwają do 17. Maksymalnie grupa trenujących może liczyć 8 osób. Zmiana co godzinę.
Amatorzy fitness poćwiczą z instruktorami od 10 do 17. Każda tura (maksymalnie dla 15 osób) potrwa godzinę. Do dyspozycji będą także boiska wokół Centrum.

Zasady
Chętni na skorzystanie z sauny, hali, zajęć boksu, czy fitnessu mogą się zapisać wcześniej na konkretne godziny. Dokonają tego w recepcji. Informacje można uzyskać pod nr. telefonu 0-12/682 11 33

W przypadku pływalni i siłowni decyduje kolejność zgłoszeń, nie ma rezerwacji. Wyjątek zrobiono dla rodziców z dziećmi, którzy mają możliwość wcześniejszego zapisania się na określoną godzinę.


Nie tylko sport
W godzinach 12-14 planowane sa koncerty plenerowe przy wejściu do Centrum. Poza tym sieć „Chimera" przygotowuje bezpłatny poczęstunek i występy dla dzieci.
Jedynie tego dnia, 27 września, obowiązują specjalne, niższe ceny karnetów na kolejny miesiąc w Centrum Rozwoju Com-Com Zone

Goście Centrum będą mogli również dowiedzieć się jak działają Młodzieżowy Ośrodek Rozwoju Społecznego i oddział Krakowskiego Instytutu Psychoterapii mieszczące się w Com-Com Zone. Prezentacje placówek, w miarę potrzeb, w godz. 10-17.


Jak dojechać?
Tramwajami  linii 15 i 17 (przystanek KS Hutnik) i autobusami linii 123, 153, 174 (przystanek przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ulic: Ptaszyckiego, Bulwarowa, Klasztorna, stamtąd alejką w kierunku Centrum Rozwoju Com-Com Zone i stadionu Hutnika).