27 marca na krakowskim lodowisku kolejny mecz o tytuł mistrza Polski ? może ostatni

Hokeiści Comarch Cracovii w finałowej rywalizacji o tytuł mistrza Polski, do czterech zwycięstw, prowadzą z JKH GKS Jastrzębie-Zdrój już tylko 3-2, ale kolejny mecz odbędzie się w środę, 27 marca, o godz. 19.30, na krakowskim lodowisku, przy ul. Siedleckiego 7.

Dwa ostatnie spotkanie tych zespołów, rozegrane w Jastrzębiu zakończyły się sukcesami Ślązaków 5-4 (1-3, 3-0, 1-1) i 5-0 (1-0, 3-0, 1-0).

Cracovia świetnie rozpoczęła niedzielne starcie, prowadziła już 3-1, ale w drugiej i trzeciej tercji oddała inicjatywę gospodarzom. Gdy w 58 min, do tego w osłabieniu, Damian Słaboń zdobył bramkę (na 4-5), pojawił się jeszcze cień szansy na dogrywkę, ale wynik się już nie zmienił.

W poniedziałek, od początku lepiej prezentowali się jastrzębianie i zmagania o mistrzostwo Polski stały się znów bardzo emocjonujące. Należy się więc spodziewać w środę kompletu widzów na trybunach lodowiska w Krakowie.