27 kwietnia zapraszamy na biegi Radia RMF FM

Dzień przed biegiem głównym 12. Cracovia Maraton, 27 kwietnia zapraszamy na trzy biegi Radia RMF FM, które jest patronem medialnym imprezy. Będą to: Bieg o Puchar Radia RMF FM, Bieg Par oraz Bieg Rodzinny. Udział we wszystkich imprezach jest bezpłatny, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Rywalizacja rozpocznie się o godz. 12.00 Biegiem Rodzinnym na dystansie 1 km, a o 12.30 wystartuje się Bieg Par (2 km). Trasa obu biegów wyznaczona zostanie na terenie trawiastym Błoń Krakowskich. Co ciekawe, w każdej z rodzin i par zawodnicy będą związani ze sobą za pomocą 1 metrowych smyczy zakończonych opaską na nadgarstek. Zwycięzcy otrzymają rowery górskie, a wszyscy uczestnicy upominki od Radia RMF FM. Zgłoszenia będą przyjmowane w Biurze Zawodów - w dniu imprezy od godz. 8.00.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminach:
Regulamin Biegu Par Radia RMF FM
Regulamin Biegu Rodzinnego Radia RMF FM
 
Cykl trzech imprez zakończy Bieg o Puchar Radia RMF FM o godz. 13.00. Trasa biegu o długości 3550 m prowadzi deptakiem wokół Błoń Krakowskich. W biegu mogą startować zawodnicy urodzeni w roku 2005 i starsi. Do 24 kwietnia zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza internetowego, a 27 kwietnia zapisać się można jeszcze w Biurze Zawodów.

Więcej informacji w regulaminie:
Regulamin Biegu o Puchar Radia RMF FM

W przededniu 12. Cracovia Maraton zapraszamy również na VIII Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego (godz. 15.00), Cracovia Maraton na Rolkach (godz. 16.00), a wcześniej, o godz. 10.00, na rozgrzewkę podczas Biegu Śniadaniowego.