22 i 23 września biegi na Błoniach: Charytatywny ?Tesco Dzieciom? i Capgemini Run

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie jest 22 i 23 września współorganizatorem I Biegu Charytatywnego ?Tesco Dzieciom? oraz Capgemini Run. Obie imprezy odbędą się na Błoniach Krakowskich.

Sobotni bieg „Tesco Dzieciom" (regulamin dostępny jest tutaj) na dystansie ok. 3,5 km ze startem i metą przy Skale Papieskiej (al. 3 Maja) ma na celu zebranie funduszy dla Kliniki Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie za pośrednictwem organizatora zawodów charytatywnych - Fundacji Tesco Dzieciom, na konto której wpłyną wszystkie pieniądze z opłat startowych oraz wolne datki uczestników i kibiców. Bieg rozpocznie się o godz. 11.00.

Start do niedzielnego Capgemini Run na 10-kilometrowej trasie z atestem PZLA zaplanowano również na godz. 11.00. Uczestnicy biegu pokonają niemal trzykrotnie pętlę wokół Błoń, będą sklasyfikowani w kategoriach: open, Capgemini i wiekowych, najlepsi otrzymają nagrody i puchary. Organizatorzy przygotowali bogaty program artystyczny z animacjami i pokazami tanecznymi oraz koncertem muzycznym.

A już niebawem, 7 października, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie zaprasza na VI Bieg Trzech Kopców - Miedzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Biegu Górskim. Za pośrednictwem strony internetowej: www.biegtrzechkopcow.pl do 3 października można dokonać rejestracji on-line i wtedy opłata startowa wynosi 40 zł.  Ci, którzy zdecydują się na udział w VI Biegu Trzech Kopców w ostatniej chwili, mogą zapisać się i opłacić start (60 zł) w Biurze Zawodów (Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Dembowskiego 12) w dniach 6-7 październmika.